ASOCIATIA JUDETEANA DE FOTBAL ILFOV - AJF ILFOV

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE
 ASOCIATIA JUDETEANA DE FOTBAL ILFOV - AJF ILFOV
 
Nume asociatie : ASOCIATIA JUDETEANA DE FOTBAL ILFOV - AJF ILFOV

Descriere :

                 ASOCIATIA JUDETEANA DE FOTBAL ILFOV

PRESEDINTE – NICULAE SANGE    0740160697
SECRETAR – GUNCIU ROBERTO  
TREZORIER – ILIESCU ADRIAN
VICEPRESEDINTE – RESPONSABIL DE COMISIA DE COMPETITII – CRACIUN DUMITRU 
VICEPRESEDINTE – RESPONSABIL DE COMISIA DE ARBITRII – CHIVULETE FLORIN
VICEPRESEDINTE - RESPONSABIL DE COMISIA TEHNICA – PARASCHIV EUGEN
MEMBRU REPREZENTANT AL  CATEGORIEI  “D” – GULIE LIVIU
MEMBRU REPREZENTANT AL  CATEGORIEI “ONOARE” – BODARNA GH.
MEMBRU REPREZENTANT AL  GRUPEI VALORICE – NITU ANISOR

COMISIA JUDETEANA A ARBITRILOR

 PRESEDINTE – CHIVULETE FLORIN

MEMBRII:

DRAGOMIR MARIN

BISCOVEANU ION

COMISIA DE COMPETITII

 PRESEDINTE – CRACIUN DUMITRU

MEMBRII:

FLOREA CORNEL

BALAN MARIAN

 COMISIA DE DISCIPLINA

PRESEDINTE – PARASCHIV MARCEL

MEMBRII:

GUNCIU IOSIF

PAVEL ION

 COMISIA DE APEL

PRESEDINTE – CIUBAR STANCU

MEMBRII:

FLOREA CORNEL

GASPAR MIHAI

 COMISIA TEHNICA

PRESEDINTE – PARASCHIV EUGEN

MEMBRII:

GUNCIU ROBERTO

TECIU CONSTANTIN

 COMISIA PENTRU STATUTUL JUCATORULUI

PRESEDINTE – DUMITROIU ION

MEMBRII:

BALAN MARIAN

POP ION

 COMISIA DE CENZORI

PRESEDINTE – ILIESCU ADRIAN



ARBITRII :

 ARBITRI DIVIZIONARI “C”
1CONSTANTIN FLORIN
2GUNCIU ROBERTO
3RISNOVEANU ANDREI
4TOMOIAGA CLAUDIU
5BOHARU IONEL
6LUPSA ADRIAN – ASISTENT
7MANCIU RAZVAN – ASISTENT

 ARBITRI CATEGORIA A –I-A
8DINU MARIUS
9MIHAITA  COSTIN
10STEFAN OCT RADUCU
11MIHAI MARIUS
12MIREA DANIEL
13TUDOR  NIC
14ADAM  EMIL
15DROANA  ORLANDO
17ZAMBRESETEANU ION
18CONSTANTIN V-LICA

 ARBITRI ASISTENTI CATEGORIA A –I-A
19CONSTANTINESCU M
20GUNCIU DANIEL
21COSTEA MARIAN
22DRAGOMIR GABRIEL
23DINU CATALIN IONUT
24CERCEL
25BOGDAN

26ARBITRII CATEGORIA a –II-a
27BARBU COSTEL
28CULEA VALENTIN
29BISCOVEANU ADR
30LUCA MARIUS
31GRIGORE CORNEL
32VOINEA MARIAN
33STANCIU GEORGE
34MOISEV GEORGE
35RUSEANU VALENTIN
36BUCECEANU ALIN
37BUCUR ADRIAN
38STEMATE  ION
39IORDACHE MARIUS
40IVANOV ROXANA
41HINCEANU DAN
42DEACONU LAUR
43POPA GEORGE
44ANDRONIC TUDOR
45BANU CRISTIAN
46PETRE IONUT
47VLADULESCU ALEX
48STAN ROBERT

 

 

ARBITRI STAGIARI

 

 

49

ASPRA ANDREI

50

CLIPCEA IONEL

51

DINCA GABRIEL

52

DRAGAN GEORGE

53

DUMITRU C-TIN

54

FLOREA COSMIN

55

GHERMAN DANIEL

56

IANUSI STEFAN

57

ION RADU

58

LAZAR CEZAR

59

MILITARU ANDREI

60

NEAGU ROBERT

61

NECULA MIHAITA

62

PAPUC IONUT

63

RADUT ILIE

64

RISTACHE ANDREI

65

RISTEA OCTAVIAN

66

LAZAR ST  ANDREI

67

DORCEA DRAGOS

 

 


 OBSERVATORI
  
1.         SANGE NICULAE
2.         CRACIUN DUMITRU
3.         CHIVULETE FLORIN
4.         FLOREA CORNEL
5.         DUMITROIU IONEL
6.         POPA ION
7.         MEDRIHAN PETRE
8.         PAVEL ION
9.         CIUBAR STANCU
10.      PARASCHIV MARCEL
11.      BURLACU MIREL
12.      BALAN MARIAN
13.      GUNCIU IOSEF
14.      GASPAR MIHAI
15.      NITA MARIAN
16.      DRAGOMIR MARIAN
17.      MARINESCU AURELIAN
18.      OLTEANU CORNEL

 


Nr. Crt.Jucatori legitimatiJucatori nelegitimatiArbitriOficialiCluburi
BFBFBFBFBF
 ProfAmJunFut salplajaProfAmJunFut salplaja      
 -Peste 18 aniSub 18 ani             
  1422420-------75156-26-



ANUL

CATEGORIA “D”

CATEGORIA “ONOARE”

GRUPA VALORICA

CUPA

1997 - 1998

 

 

-

 

1998 - 1999

TURIST

A.S VIDRA

-

 

1999 - 2000

AFUMATI

A.S. GLINA

-

 

DALGIN BERCENI

2000 - 2001

AFUMATI

 

-

 

2001 - 2002

CIOROGARLA

STEJARUL GRUIU

-

F.C. SNAGOV

2002 - 2003

C.S. MOGOSOAIA

A.S PETRECHIOAIA

MOBEXPERT STEFANESTI

C.S. CIOROGARLA

VRABIORU SILISTEA

2003 - 2004

STEFANESTI

A.S. CIOROGARLA

MOBEXPERT STEFANESTI

F.C. SNAGOV

A.S. SABARENI

A.S 1 DECEMBRIE

2004 –2005

1 DECEMBRIE

C.S. DRAGOMIRESTI

MOBEXPERT STEFANESTI

ADUNATII COPACENI

C.S TUNARI

A.S. COSOBA

2005 - 2006

DODU BUCURESTI

 

MOBEXPERT STEFANESTI

 



CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick