|
Avancronici meciuri Bosnia- Hertegovina :
Campionat Bosnia - Hertegovina Etapa 1 |
|
27/07/13 17:30 Olimpic Sarajevo -Leotar
27/07/13 17:30 Velika Obarska -Siroki Brijeg
27/07/13 17:30 Zvijezda Gradacac -Zeljeznicar
27/07/13 17:30 Velez -Slavija Sarajevo
27/07/13 17:30 Rudar Prijedor -Radnik
27/07/13 17:30 Sarajevo -Zrinjski
27/07/13 17:30 Travnik -Vitez
27/07/13 21:00 Celik Zenica -Banja Luka
|
Avancronica Campionat Bosnia - Hertegovina - etapa 19 |
|
Etapa 19 Campionat Bosnia - Hertegovina
30.03 Zeljeznicar - Gosk
30.03 Zvijezda Gradacac - Slavija Sarajevo
30.03 Banja Luka - Zrinjski
30.03 Travnik - Radnik
30.03 Siroki Brijeg - Celik Zenica
30.03 Leotar - Rudar Prijedor
30.03 Velez - Gradina Srebrenik
30.03 Sarajevo - Olimpic Sar ... Citeste tot |
Bosnia şi Herţegovina: Premier Liga |
|
20.10.12 15:00 Celik Zenica - Zrinjski Mostar
20.10.12 15:00 Rudar Prijedor - Slavija Sarajevo
20.10.12 15:00 Gradina Srebrenik - Zeljeznicar
20.10.12 15:00 Olimpik Sarajevo - FK Zvijezda
20.10.12 15:00 FK Velez Mostar - Travnik
20.10.12 15:00 FK Leotar - Siroki Brijeg ... Citeste tot |
Liga 1 2012 |
|
25.08. 18:00 Celik - Siroki Brijeg
25.08. 18:00 GOSK Gabela - Zeljeznicar
25.08. 18:00 Gradina Srebrenik - Velez
25.08. 18:00 Olimpik Sarajevo - Sarajevo
25.08. 18:00 Radnik - Travnik
25.08. 18:00 Rudar Prijedor - Leotar
25.08. 18:00 Slavija Srpsko S. - Zvijezda Gradacac
25.08. 18:00 Zrinjski - Borac Banja Luka |
Bosnia Premier League 12/13 |
|
Bosnia & Herzegovina Premier League 12/13
18.08 17:00 Olimpic Sarajevo - Gosk
18.08 17:00 Sarajevo - Gradina Srebrenik
18.08 17:00 Velez - Rudar Prijedor
18.08 17:00 Leotar - Celik Zenica
18.08 17:00 Travnik - Zrinjski
18.08 17:00 Zvijezda Gradacac - Zeljeznicar
18.08 20:00 Siroki Brijeg - Radnik ... Citeste tot |
Liga 1 Etpa 3 |
|
20.08 Slavija Sarajevo - Celik Zenica
20.08 Sarajevo - Velez
20.08 Kozara - Gosk
20.08 Leotar - Sloboda
20.08 Rudar Prijedor - Zvijezda Gradacac
20.08 Travnik - Zeljeznicar
21.08 Siroki Brijeg - Banja Luka
21.08 Zrinjski - Olimpic Sarajevo |
Liga 1 Etapa 2 |
|
13.08 Celik Zenica - Zrinjski
13.08 Zvijezda Gradacac - Siroki Brijeg
13.08 Sloboda - Kozara
13.08 Velez - Slavija Sarajevo
13.08 Zeljeznicar - Rudar Prijedor
13.08 Banja Luka - Leotar
14.08 Olimpic Sarajevo - Travnik
14.08 Gosk - Sarajevo |
Liga 1 etapa 23 |
|
23.04 17:30 Siroki Brijeg - Sloboda
23.04 17:30 Leotar - Drina Zvornik
23.04 17:30 Travnik - Celik Zenica
23.04 17:30 Zvijezda - Slavija Sarajevo
23.04 17:30 Rudar Prijedor - Zrinjski
23.04 20:30 Zeljeznicar - Velez
23.04 20:30 Banja Luka - Buducnost
23.04 21:00 Olimpic Sarajevo - FC Sarajevo |
Campionat Bosnia- Hertegovina prima liga etapa 20 |
|
02.04 17:00 Sloboda - Zrinjski
02.04 17:00 Sarajevo - Buducnost Banovici
02.04 17:00 Celik Zenica - Rudar Prijedor
02.04 17:00 Velez - Olimpic Sarajevo
02.04 17:00 Drina Zvornik - Zvijezda Gradacac
02.04 17:00 Leotar - Zeljeznicar
03.04 17:00 Slavija Sarajevo - Banja Luka
03.04 17:00 Siroki Brijeg - Travnik
|
|
Pagina: 1   2   
|
|
|
|