Avancronica campionat Cehia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Cehia
Clasament Cehia DIVIZIA 1 - GAMBRINUS
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Cehia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Cehia :

Campionatul Cehia liga 1 etapa 2
Etapa 2 26/07/13 18:30 Znojmo -Teplice 26/07/13 21:15 Pribram -Viktoria Plzen 27/07/13 18:00 Banik Ostrava -Mlada Boleslav 27/07/13 19:00 Slovacko -Vysocina Jihlava 27/07/13 21:15 Dukla -Sigma Olomouc 28/07/13 19:00 Sparta Prague -Jablonec 28/07/13 21:15 Slovan Liberec -Slavia Prague 29/07/13 19:00 Brno -Bohemians
Cehia liga 2 2013 - 2014
27/07/13 10:15 Sokolov -Fastav Zlin 27/07/13 10:15 Usti Nad -L. Vltavin 27/07/13 17:00 Frydek Mistek -Bohem. Prague 28/07/13 10:15 Zizkov -Trinec 28/07/13 16:30 Banik Most -Graffin 28/07/13 17:00 C. Budejovice -Mas Taborsko 28/07/13 17:00 Varnsdorf -Karvina 28/07/13 17:00 Hradec Kralove -Pardubice
Campionatul Cehiei liga 1 etapa 1 2013 - 2014
19/07/13 19:00 Viktoria Plzen -Bohemians 19/07/13 19:00 Dukla -Znojmo 19/07/13 21:15 Slavia Prague -Banik Ostrava 21/07/13 18:00 Jablonec -Brno 21/07/13 18:00 Teplice -Slovacko 21/07/13 20:00 Sigma Olomouc -Slovan Liberec 21/07/13 21:15 Vysocina Jihlava -Sparta Prague 22/07/13 19:00 Mlada Boleslav -Pribram
Liga 2 2012
25.08. 11:15 Banik Sokolov - MAS Taborsko
25.08. 11:15 Bohemians Praha - Caslav
25.08. 11:15 Pardubice - Varnsdorf
25.08. 11:15 Usti nad Labem - Viktoria Zizkov
25.08. 17:30 Banik Most - Graffin Vlasim
25.08. 18:00 HFK Olomouc - Opava
25.08. 20:00 Fastav Zlin - Bohemians 1905
26.08. 18:00 Karvina - Znojmo
Liga 1 2012
23.08. 18:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno
24.08. 21:15 Vysocina Jihlava - Sigma Olomouc
25.08. 18:20 Pribram - Dukla
25.08. 20:00 Slovacko - Teplice
26.08. 18:00 Dyn. C. Budejovice - Slovan Liberec
26.08. 18:00 Hradec Kralove - Banik Ostrava
26.08. 18:00 Viktoria Plzen - Mlada Boleslav
27.08. 19:00 Baumit Jablonec - Sparta Praga
14.09. 21:15 Sigma Olomouc - Slovan Liberec
Campionatul Cehiei 2012-2013 etapa 2
Etapa 2

03.08 Hradec Kralove - Jablonec
04.08 Banik Ostrava - Slavia Praga
04.08 Slovan Liberec - Dukla
05.08 Sigma Olomouc - Slovacko
05.08 Brno - Teplice
05.08 Mlada Boleslav - C. Budejovice
05.08 Sparta Praga - Pribram
05.08 Jihlava - Plzen
Campionatul Cehiei 2012-2013 etapa 1 favoriti
Etapa 1

28.07 Pribram - Slovan Liberec
28.07 Dukla - Sparta Praga
28.07 Slovacko - Brno
28.07 C. Budejovice - Sigma Olomouc
29.07 Teplice - Mlada Boleslav
29.07 Plzen - Hradec Kralove
30.07 Slavia Praga - Jihlava
Etapa 3 liga 1
19.08 Vysocina Jihlava - Usti Nad
20.08 Sokolov - Brno
20.08 Bohem. Prague - Spartak Mas
20.08 Karvina - Trinec
20.08 Opava - Graffin
20.08 Tes. Zlin - Znojmo
21.08 Varnsdorf - Sparta Prague B
21.08 Banik Most - Zenit Caslav
Etapa 2 Liga 1
13.08 Bohem. Prague - Karvina
13.08 Usti Nad - Sparta Prague B
13.08 Brno - Opava
13.08 Spartak Mas - Vysocina Jihlava
13.08 Trinec - Varnsdorf
13.08 Znojmo - Banik Most
13.08 Graffin - Tes. Zlin
14.08 Zenit Caslav - Sokolov
Cehia Liga 2 Druha liga etapa 29 penultima
04.06 19:00 Kladno - Sokolov
04.06 19:00 Dukla Praga- Tes. Zlin
04.06 19:00 Znojmo - Zenit Caslav
04.06 19:00 Hlucin - Sparta Praga 2
04.06 19:00 Graffin - Vysocina Jihlava
04.06 19:00 Banik Most - Zizkov
04.06 19:00 Karvina - Trinec
04.06 19:00 Varnsdorf - Spartak Mas
Pagina: 1   2   3   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick