Avancronica campionat Chile

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Chile
Clasament Chile PRIMERA DIVISION CLAUSURA
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Chile
ALTE CLASAMENTE
Clasament PRIMERA DIVISION APERTURA PRIMERA DIVISION APERTURA
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Chile :

Chile Clausura 2012 etapa 6 11-13 august 2012
Etapa 6

11.08 Audax - Iquique
11.08 Espanola - Palestino
11.08 O Higgins - U. de Concep
12.08 Colo Colo - S. Wanderers
12.08 Huachipato - San Felipe
12.08 La Serena - Cobreloa
12.08 Antofagasta - Deportes Union
12.08 Cobresal - U. de Chile
13.08 ... Citeste tot
Chile Apertura etapa 2
06.08 02:00 Espanola - Palestino
06.08 22:30 Nublense - U. de Chile
07.08 01:00 Audax - U. Catolica
07.08 01:00 Huachipato - Cobresal
07.08 03:30 San Felipe - Deportes Union
07.08 23:00 Iquique - Cobreloa
07.08 23:00 La Serena - U. de Concep
07.08 23:00 O Higgins - Santiago Morn.
08.08 01:30 Colo - S. Wanderers
Semifinale Play-off Chile Clausura Primera Division
Semifinale
02.06 OHiggins - Universidad de Chile 05.06
02.06 La Calera - Universidad Catolica 05.06

Rezultate 1/8
26.05 Union San Felipe - Universidad de Chile 1-2 1-1
26.05 OHiggins - Palestino 1-1 3-0
26.05 La Calera - Union Espanola 1-0 0-0
27.05 Colo Colo - Universidad Catolica ... Citeste tot
Primera Division etapa 13
22.04 02:00 Nublense - Espanola
23.04 20:30 OHiggins - Deportes Union
23.04 22:00 S. Wanderers - U. de Concep
23.04 00:00 Huachipato - Cobreloa
23.04 00:00 U. de Chile - Palestino
24.04 01:30 U. Catolica - Cobresal
24.04 03:00 Iquique - Audax
24.04 20:30 San Felipe - La Serena
... Citeste tot
Campionat Chile Primera Division etapa
01.04 03:00 Espanola - Deportes Union
02.04 22:00 San Felipe - U. Catolica
02.04 01:30 La Serena - Iquique
02.04 01:30 U. de Concep - OHiggins
03.04 23:00 Audax - Colo
03.04 23:00 Cobreloa - Palestino
03.04 23:00 Cobresal - Nublense
03.04 23:00 Santiago Morn. - Huachipato
04.04 01:30 U. de Chile - S. Wanderers

Campionatul chilian 2011 etapa 8
12.03 01:00 Colo Colo - Deportes Union
12.03 20:30 Cobresal - U. de Chile
12.03 23:30 U. de Concep - Audax
12.03 23:30 San Felipe - Huachipato
13.03 03:00 Dep. Iquique - S. Wanderers
13.03 21:00 La Serena - Palestino
13.03 21:00 Cobreloa - O'Higgins
13.03 23:00 Santiago Morn. - Espanola
14.03 22:30 U. Catolica - Nublense

Campionatul chilian 2011 etapa 7

Programul complet si favoriti: 05.03 01:00 Audax - Cobreloa
05.03 23:00 O'Higgins - Cobresal
06.03 01:30 Huachipato - Iquique
06.03 01:30 Nublense - La Serena
06.03 01:30 U. de Chile - San Felipe
06.03 22:00 S. Wanderers - Santiago Morn.
06.03 22:00 Deportes Union - U. de Concep
06.03 23:00 Union Espanola - Colo Colo
07.03 01:30 Palestino - U. Catolica Citeste tot
Campionat Chile etapa 4
Program complet:
19.02 01:00 La Serena - Audax
19.02 01:00 S. Wanderers - Palestino
19.02 01:00 Nublense - O'Higgins
19.02 21:00 Cobresal - Deportes Union
19.02 23:00 Santiago - Iquique
20.02 01:30 U. de Concep - Cobreloa
20.02 01:30 U. Catolica - Huachipato
20.02 23:00 San Felipe - Colo
21.02 01:30 U. de Chile - Espanola

Liga 1: etapa a 21 a
21.08 03:00 O'Higgins - Cobresal
21.08 23:30 Huachipato - U. de Chile
22.08 01:00 U. Catolica - San Luis de Quillota
22.08 22:30 Palestino - Nublense
22.08 22:30 Union San Felipe - Santiago Morning
22.08 23:00 Everton - U. de Concep
22.08 23:00 La Serena - S. Wanderers
22.08 23:00 Cobreloa - Audax Italiano
23.08 01:00 Colo Colo - Union Espanola Colo Colo - Un ... Citeste tot
Liga 1: etapa a 20 a
14.08 03:00 Audax Italiano - Union San Felipe
14.08 23:30 S. Wanderers - Colo Colo
15.08 01:00 Union Espanola - Palestino
15.08 01:00 U. de Concep - O'Higgins
15.08 22:30 Santiago Morning - U. Catolica
15.08 22:30 San Luis de Quillota - La Serena
15.08 22:30 Nublense - Huachipato
15.08 23:00 Cobresal - Cobreloa
16.08 01:00 U. de Chile - Everton S. Wanderers ... Citeste tot
Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick