Avancronica campionat Cipru

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Cipru
Clasament Cipru Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Cipru
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dinamo11
2Steaua11
3CSU Craiova9
4CSMS Iasi8
5FC Voluntari7
6FC Botosani7
7Viitorul7
8Concordia Chiajna6
9Gaz Metan4
10Astra Giurgiu4
11Pandurii3
12CFR Cluj2
13ASA Tg Mures-6
14Poli Timisoara-11
SONDAJ
Pronostic Rusia : Portugalia
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Cipru :

Avancronica Etapa 26 - Cipru Liga 1
Etapa 26

Citeste tot
Liga 1 27-29 August
27.08 Apollon Lim. - Ermis
27.08 Ethnikos Achnas - Anorthosis
27.08 Nea Salamina - AEL Limassol
28.08 Ol. Nicosia - Anagennisi
28.08 En. Paralimniou - Aris Limassol

29.08 AEK Larnaca - Apoel Nicosia
29.08 Omonia - Alki
Cipru play-off 1
03.04 17:00 AEK Larnaca - Apoel Nicosia
03.04 17:00 Omonia - Anorthosis


10.04 17:00 Anorthosis - AEK Larnaca
10.04 17:00 Apoel Nicosia - Omonia


17.04 17:00 Omonia - AEK Larnaca
17.04 17:00 Anorthosis - Apoel Nicosia


01.05 17:00 AEK Larnaca - Omonia
01.05 17:00 Apoel Nicosia - Anorthosis


08.05 17:00 Apoel Nicosia - AEK L ... Citeste tot
Cipru 1 etapa 26
19.03 15:30 APOP Kinyras - Ermis
19.03 15:30 Ethnikos Achnas - Anorthosis
19.03 15:30 AEK Larnaca - Paphos
19.03 15:30 Apollon Lim. - Omonia
19.03 15:30 Apoel Nicosia - AEL Limassol
19.03 15:30 Doxa - Ol. Nicosia
19.03 15:30 Alki - En. Paralimniou

Campionat Cipru Marfin Laiki League etapa 25
12.03 18:00 Ol. Nicosia - Apoel Nicosia
13.03 15:30 En. Paralimniou - Ethnikos
13.03 15:30 Paphos - Apollon Limasoll
13.03 15:30 Ermis - Alki
13.03 15:30 AEL Limassol - APOP
13.03 15:30 Omonia - Doxa
13.03 15:30 Anorthosis - AEK Larnaca

Campionat Cipru Liga 1 etapa 24
05.03 15:30 Apollon Limasol. - Anorthosis
05.03 15:30 Alki - AEL Limassol
05.03 15:30 AEK Larnaca - En. Paralimniou
06.03 18:00 Ethnikos Achnas - Ermis
06.03 18:00 APOP - Ol. Nicosia
06.03 18:00 Doxa - Apoel Nicosia
06.03 18:00 Omonia - Paphos

Campionat Cipru etapa 22
Program complet:


19.02 17:00 Paphos - Anorthosis
19.02 18:00 Ethnikos Achnas - Ol. Nicosia
19.02 18:00 AEK Larnaca - AEL
20.02 17:00 Apollon Lim. - Ermis
20.02 17:00 Doxa - APOP
20.02 18:00 Alki - Apoel Nicosia
21.02 19:00 Omonia - En. Paralimniou

Campionat Cipru Liga 1 etapa 19
Program complet:
28.01 19:00 Ermis - Anorthosis
29.01 18:00 APOP - AEK Larnaca
29.01 18:00 En. Paralimniou - Doxa
29.01 18:00 Ol. Nicosia - Omonia
29.01 19:00 AEL - Paphos
30.01 18:00 Apoel Nicosia - Apollon Limasol.
31.01 19:00 Alki - Ethnikos Achnas
Campionat Cipru etapa 18

Programul complet: 22.01 17:00 En. Paralimniou - Ermis
22.01 17:00 Paphos - Ol. Nicosia
22.01 18:00 Omonia - Apoel Nicosia
22.01 19:00 Doxa - Ethnikos Achnas
23.01 17:00 AEK Larnaca - Alki
23.01 17:00 Apollon Lim. - APOP Kinyras
23.01 18:00 Anorthosis - AEL Limassol



Campionat Cipru etapa 17
Etapa 17


15.01.2011 Ethnikos Achnas -AEK Larnaca
15.01.2011 Olim. Nikosia -Anorthosis Famagusta
15.01.2011 Ermis Aradippou -Doxa Katokopias
15.01.2011 Apop Kinyras Peyias -Omonia Nicosia
15.01.2011 AEL Limassol -En Paralimniou
16.01.2011 Alki Larnaca -Apollon Limassol
16.01.2011 Apoel Nicosia -AE Paphos
Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
FC VoluntariViitorul
01
PanduriiCSU Craiova
21
Astra GiurgiuDinamo
14
Gaz MetanASA Tg Mures
21
CFR ClujConcordia Chiajna
20
Poli TimisoaraFC Botosani
05
SteauaCSMS Iasi
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick