Avancronica campionat Danemarca

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Danemarca
Clasament Danemarca DIVIZIA 1 - SUPERLIGAEN
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Danemarca
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA  2 VIASAT DIVIZIA 2 VIASAT
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Danemarca :

Danemarca Superligaen 2013-2014 etapa 19
Danemarca Superligaen 2013-2014 etapa 19

21/02/14 19:30 Vestsjaelland - Sonderjyske

22/02/14 18:00 Odense - Midtjylland

23/02/14 15:00 Viborg - Randers
23/02/14 18:00 Aarhus - Copenhagen
23/02/14 20:00 Brondby - Aalborg

24/02/14 20:00 Esbjerg - Nordsjalland
Avancronica Etapa 24 - Danemarca Superliga
Etapa 24

Citeste tot
Campionatul Superligaen Danemarca etapa 7 editia 2012-2013
Danemarca Liga 1 Superligaen etapa 7

24.08 Nordsjalland - SonderjyskE
25.08 Randers - Copenhagen
26.08 Midtjylland - Silkeborg
26.08 Odense - Aalborg
26.08 Brondby - Esbjerg
27.08 Horsens - Aarhus
Etapa 6 Danemarca Liga 1 editia 2012-2013
Danemarca Liga 1 etapa 6

17.08 19:30 Aalborg - Midtjylland
18.08 18:00 Silkeborg - Randers
18.08 20:00 Copenhagen - Brondby
19.08 15:00 Esbjerg - Horsens
19.08 18:00 Aarhus - Nordsjalland
20.08 20:00 SonderjyskE - Odense
Campionatul Danemarcei etapa a II-a favoriti
Etapa 2

20.07 Silkeborg - Horsens
21.07 Midtjylland - Nordsjalland
22.07 Odense - Randers
22.07 SonderjyskE - Copenhagen
22.07 Aalborg - Brondby
23.07 Aarhus - Esbjerg
Superligaen Danemarca 2012 -2013 etapa 1
Etapa 1 Danemarca Superligaen:

Vineri
13.07 18:30 Aarhus - Aalborg

Sambata
14.07 17:00 Sonderjyske - Randers

Duminica
15.07 14:00 Esbjerg - Silkeborg
15.07 17:00 Brondby - Odense
15.07 19:00 Copenhagen - Midtjylland
Liga 1 Etapa 20
10.03 Odense - Nordsjalland 11.03 Aalborg - Lyngby 11.03 Silkeborg - Koge 11.03 Copenhagen - SonderjyskE 11.03 Brondby - Aarhus 12.03 Midtjylland - Horsens
Liga 1 26-28.08 w34
26.08 Esbjerg - Hjorring
27.08 Hobro - Vejle
28.08 Blokhus - Skive
28.08 Vestsjaelland - Naestved
28.08 Bronshoj - Randers
28.08 Viborg - Roskilde
28.08 Fredericia - Copenhagen
Liga 1 19-21.08 w33
19.08 Copenhagen - Viborg
19.08 Vestsjaelland - Esbjerg
21.08 Skive - Hobro
21.08 Naestved - Randers
21.08 Roskilde - Blokhus
21.08 Hjorring - Fredericia
21.08 Vejle - Bronshoj
Liga 1 12-14.08 w32
12.08 Viborg - Hjorring
12.08 Randers - Vejle
13.08 Bronshoj - Skive
13.08 Hobro - Roskilde
14.08 Blokhus - Copenhagen
14.08 Fredericia - Vestsjaelland
14.08 Esbjerg - Naestved
Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick