Avancronica campionat Finlanda

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Finlanda
Clasament Finlanda DIVIZIA 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Finlanda
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Finlanda :

Liga 1 etapa 21
19.08 Kuopio - Haka Valkeakoski
21.08 Mariehamn - Jyvaskyla
21.08 Vaasa - MyPa
21.08 HJK - RoPS
22.08 Inter Turku - TPS
22.08 Jaro - Honka
Liga 2 Etapa 18
13.08 Hameenlinna - PS Kemi
13.08 JIPPO - Viikingit
13.08 Oulu - KooTeePee
14.08 Kokkola - OPS
14.08 HIFK - Espoo
15.08 Lahti - PoPa
Campionatul Finlandei Liga 2 etapa 13
14.07 18:30 PS Kemi - Oulu
16.07 13:00 PoPa - KooTeePee
17.07 18:30 Viikingit - Espoo
17.07 18:30 PK 35 - HIFK
17.07 18:30 OPS - Lahti
17.07 18:30 Kokkola - Hameenlinna
Campionatul Finlandei Liga 1 etapa 15
15.07 18:30 Haka - Jyvaskyla
16.07 18:30 HJK - Vaasa
17.07 18:30 RoPS - Honka
17.07 18:30 Kuopio - Jaro
17.07 18:30 TPS - Mariehamn
18.07 18:30 Inter Turku - Mypa
Campionatul Finlandei Liga 2 etapa 11
02.07 PoPa - OPS
02.07 Kokkola - PK 35
02.07 Oulu - JIPPO
03.07 PS Kemi - Viikingit
03.07 HIFK - Hameenlinna
04.07 KooTeePee - Lahti
Campionatul Finlandei etapa 11
18.06 18:30 Haka -HJK
19.06 18:30 Jaro -Mypa
19.06 18:30 Mariehamn -Honka
19.06 18:30 Kuopio -TPS Turku
19.06 18:30 RoPS -Vaasa
20.06 18:30 Inter Turku -Jyvaskyla
Liga 2 Finlanda etapa 9
18.06 16:00 HIFK - Kokkola
18.06 16:00 Oulu - Viikingit
19.06 18:30 JIPPO - Lahti
19.06 18:30 OPS - Hameenlinna
19.06 18:30 PS Kemi - POPA
20.06 18:30 Espoo - PK 35
Finlanda liga 2 etapa 8
11.06 16:00 HIFK - JIPPO
11.06 16:00 OPS - KooTeePee
12.06 18:30 PK 35 - Viikingit
12.06 18:30 Kokkola - PS Kemi
12.06 18:30 Espoo - Oulu
13.06 18:30 Lahti - Hameenlinna
Finlanda prima liga etapa 8
09.06 18:30 Jyvaskyla - Vaasa
09.06 18:30 Inter Turku - Haka Valkeakoski
09.06 18:30 Honka - HJK
09.06 18:30 RoPS - TPS
09.06 18:30 Kuopio - MyPa
10.06 18:30 Mariehamn - Jaro
Finlanda Liga 1 etapa 8
09.06 18:30 Jyvaskyla - VPS
09.06 18:30 Inter Turku - Haka
09.06 18:30 Honka - HJK
09.06 18:30 RoPS - TPS
09.06 18:30 Kuopio - MyPa
10.06 18:30 Mariehamn - Jaro
Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick