Avancronica campionat Georgia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Georgia
Clasament Georgia Liga 1 Umaglesi
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Georgia
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dinamo11
2Steaua11
3CSU Craiova9
4CSMS Iasi8
5FC Voluntari7
6FC Botosani7
7Viitorul7
8Concordia Chiajna6
9Gaz Metan4
10Astra Giurgiu4
11Pandurii3
12CFR Cluj2
13ASA Tg Mures-6
14Poli Timisoara-11
SONDAJ
Pronostic Rusia : Portugalia
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Georgia :

Georgia - Prima ligă 2012
27.10 15:00 Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi
27.10 15:00 Baia Zugdidi - Metallurg Rustavi
27.10 15:00 Chikhura - Dinamo Batumi
27.10 15:00 Dila Gori - Merani
27.10 15:00 Dinamo Tbilisi - Zestafoni
27.10 15:00 WIT rgia - Kolkheti Poti
31.10 15:00 Merani - Zestafoni
31.10 15:00 WIT rgia - Dila Gori
... Citeste tot
Campionat Gerorgia Umaglesi Liga etapa 27
02.04 15:00 Sioni Bolnisi - Olimpi Rustavi
02.04 15:00 Wit Georgia - Zestafoni
02.04 15:00 Kolkheti Poti - Spartaki Tskhinvali
02.04 15:00 Samtredia - Baia Zugdidi
02.04 17:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi

Campionat Georgia Umaglesi Liga Etapa 24
11.03 13:00 Dinamo Tbilisi - Samtredia
13.03 13:00 Olimpi - Baia
13.03 13:00 Spartaki Tskhinvali - Wit
13.03 13:00 Zestafoni - Kolkheti Poti
13.03 15:00 Torpedo - Sioni

Campionat Georgia Etapa 20
Program complet:
19.02 12:00 Spartaki - Samtredia
19.02 12:00 Wit Georgia - Baia Zugdidi
19.02 12:00 Dinamo Tbilisi - Zestafoni
19.02 12:00 Sioni Bolnisi - Kolkheti Poti
19.02 12:00 Torpedo Kutaisi - Olimpi Rustavi

Liga 1 Umaglesi: etapa a 7 a
24.09 15:00 Samtredia - Zestafoni
24.09 15:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
24.09 15:00 Wit Georgia - Torpedo Kutaisi
25.09 15:00 Kolkheti Poti - Olimpi Rustavi
25.09 15:00 Baia Zugdidi - Spartaki Tskhinvali Kolkheti Poti - Olimpi Rustavi Liderul clasamentului, Olimpi Rustavi, echipa ce a acumulat 13 puncte in primele 6 etape, face deplasarea pe terenul ocupantei locului 6,Kolkheti Poti. Samtredia - Zestafoni Ocupanta locului ... Citeste tot
Liga 1 Umaglesi: etapa 1
14.08 16:00 FK Spartaki Tskhinvali - FC Samtredia
14.08 16:00 Sioni Bolnisi - Kolkheti 1913 Poti
14.08 16:00 Torpedo Kutaisi - FC Olimpi Rustavi
15.08 16:00 Wit Georgia - FC Baia Zugdidi
15.08 16:00 Dinamo Tbilisi - FC Zestafoni Dinamo Tbilisi - FC Zestafoni Dupa ce si-au terminat aventura in Europa League, unde au fost invinsi de Karpaty Lviv, cei de la Zestafoni, vor continua lupta cu un meci foarte incintant impotriva celor de la Dinamo ... Citeste tot
Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
FC VoluntariViitorul
01
PanduriiCSU Craiova
21
Astra GiurgiuDinamo
14
Gaz MetanASA Tg Mures
21
CFR ClujConcordia Chiajna
20
Poli TimisoaraFC Botosani
05
SteauaCSMS Iasi
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick