Avancronica campionat Irlanda

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Irlanda
Clasament Irlanda DIVIZIA 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Irlanda
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Irlanda :

Campionat Irlanda Premier Division etapa 20 27/29.07 favoriti
27.07 21:45 Bohemians D. - Dundalk
27.07 21:45 Bray Wanderers - Monaghan Utd
27.07 21:45 Derry City - Shamrock Rovers
27.07 21:45 Drogheda United - UC Dublin
27.07 21:45 Cork City - Shelbourne Dublin
29.07 17:00 St. Patricks - Sligo Rovers

Clasament: Irlanda
Irlanda Premier Division etapa 3
16.03 Drogheda United - Dundalk 16.03 St. Patricks - Monaghan Utd 16.03 UC Dublin - Bray Wanderers 16.03 Cork City - Shamrock Rovers 16.03 Shelbourne Dublin - Derry City 17.03 Sligo Rovers - Bohemians
Etapa 23 First Division
12.08 Waterford Utd - Athlone Town
12.08 Cork City - Wexford Youths
13.08 Salthill Devon - Mervue Utd.
13.08 Longford Town - Shelbourne Dublin
13.08 Finn Harps - Limerick 37
19.08 Monaghan Utd - Waterford Utd
Etapa 26 Premier Division
12.08 Bray Wanderers - Galway Utd
12.08 Derry City - St. Patricks
12.08 Drogheda United - Dundalk
12.08 Shamrock Rovers - UC Dublin
13.08 Sligo Rovers - Bohemians
Campionatul Irlandei Liga 1 etapa 18
17.06 21:45 Derry City - Bohemians
17.06 21:45 Drogheda United - St. Patricks
17.06 21:45 Bray - Dundalk
17.06 22:00 Shamrock Rovers - Galway Utd
18.06 21:45 Sligo Rovers - UCD
Campionatul Irlandei Liga 2 etapa 16
17.06 21:45 Limerick 37 - Shelbourne
17.06 21:45 Mervue Utd. - Wexford
17.06 21:45 Waterford Utd - Salthill Devon
17.06 22:00 Monaghan Utd - Cork City
18.06 21:30 Athlone Town - Longford
Campionatul Irlandei Liga 1 etapa 17
10.06 21:45 Bohemians - Sligo Rovers
10.06 21:45 Galway Utd - Bray Wanderers
10.06 21:45 St. Patricks - Derry City
10.06 21:45 UC Dublin - Shamrock Rovers
10.06 21:45 Dundalk - Drogheda United
Campionatul Irlandei Liga 2 etapa 15
10.06 22:00 Shelbourne Dublin - Mervue
10.06 22:00 Cork City - Athlone
10.06 22:00 Finn Harps - Waterford
10.06 22:00 Salthill Devon - Monaghan
11.06 20:30 Longford - Limerick 37
Campionat Irlanda Liga 1 etapa 5
01.04 21:35 St. Patricks - Bohemians
01.04 21:45 Bray - Derry City
01.04 21:45 Dundalk - UC Dublin
01.04 21:45 Galway Utd - Sligo Rovers
01.04 21:45 Drogheda - Shamrock Rovers

Campionat Irlanda Liga 2 etapa 5
01.04 21:45 Cork City - Monaghan Utd
01.04 22:00 Wexford Youths - Mervue Utd.
01.04 22:00 Shelbourne Dublin - Limerick 37
02.04 21:00 Salthill Devon - Waterford Utd
02.04 21:30 Longford Town - Athlone Town



Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick