Avancronica campionat Irlanda de Nord

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Irlanda de Nord
Clasament Irlanda de Nord DIVIZIA 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Irlanda de Nord
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Irlanda de Nord :

Campionat Irlanda de Nord etapa 23


26.12 16:00 Crusaders Belfast - Cliftonville
26.12 17:00 Coleraine - Ballymena
26.12 17:00 Donegal Celtic - Lisburn
26.12 17:00 Glenavon - Portadown
26.12 17:00 FC Glentoran - Linfield
27.12 21:45 Carrick Rangers - Dungannon
Championship Etapa 3
20.08 Ards - Warrenpoint Town
20.08 Dergview - Institute
20.08 Glebe Rangers - Newry Town
20.08 Welders - Bangor
20.08 Limavady Utd. - Banbridge Town
20.08 Loughgall - Larne
20.08 Tobermore Utd. - Ballinamallard Utd.
Championship Etapa 2
12.08 Newry Town - Institute
13.08 Banbridge Town - Tobermore Utd.
13.08 Loughgall - Dergview
13.08 Warrenpoint Town - Limavady Utd.
16.08 Welders - Larne
16.08 Glebe Rangers - Ards
Campionatul Irlandei de Nord 2011-2012
Etapa 1

06.08 Cliftonville - Carrick Rangers
06.08 Crusaders Belfast - FC Glentoran
06.08 Donegal - Portadown
06.08 Dungannon - Coleraine
06.08 Glenavon - Linfield
06.08 Lisburn - Ballymena


Etapa 2

13.08 Ballymena - Glenavon
13.08 Coleraine - Cliftonville
13.08 FC G ... Citeste tot
Irlanda de Nord 1 etapa 32
19.03 17:00 Ballymena - FC Glentoran
19.03 17:00 Crusaders Belfast - Cliftonville
19.03 17:00 Donegal Celtic - Newry
19.03 17:00 Glenavon - Coleraine
19.03 17:00 Linfield - Lisburn
19.03 17:00 Portadown - Dungannon

Campionat Irlanda de Nord etapa 29
19.02 17:00 Ballymena - Coleraine
19.02 17:00 Cliftonville - Dungannon
19.02 17:00 Linfield - Newry Town
19.02 17:00 Lisburn - Donegal
19.02 17:00 Portadown - Glenavon
21.02 21:45 Crusaders - FC Glentoran

Avancronica Irlanda de Nord: Linfield - Newry City
Echipe probabile Linfield: Alan Blayney - David Armstrong , Aaron Burns , Christopher Casement , Jim Ervin - Robert Garrett , Michael Gault , Jamie Mulgrew - Curtis Allen , Mark McAllister , Peter Thompson Newry City: Nathan Morley - Ross Black , John Convery , Cullen Feeney , Darren King , Gavin McDonnell - Steven Ferguson , Marty Havern , Francis Murphy - Andy Graham , Ger Rowe Rezultate meciuri directe: 31.08.2010 Newry City - Linfield 1:2
30.01.2010 Linfield - Newry City 5:0 ... Citeste tot
Avancronica Irlanda de Nord: Crusaders - Donegal Celtic
Echipe probabile Crusaders: Chris Keenan - Declan Caddell , Colin Coates , David Magowan , Stephen McBride , Gareth McKeown - Martin Donnelly , Chris Morrow , Jordan Owens - Stuart Dallas , Michael Halliday Donegal Celtic: Stephen Harbinson - Andrew Cleary , Daniel Hanna , Thomas Lambe , Declan O'Hara , Barry Spence - Liam Bradley , Stephen McAlorum - Paul Carville , Aidan McVeigh , Paul McVeigh Rezultate meciuri directe: 07.08.2010 Donegal Celtic - Crusaders 1:3 Pronostic 1, scor corec ... Citeste tot
Divizia 1: etapa a 2 a
13.08 21:45 Glenavon - Portadown
14.08 17:00 Ballymena - Donegal Celtic
14.08 17:00 Crusaders Belfast - Lisburn Distillery
14.08 17:00 Dungannon - FC Linfield
14.08 17:00 FC Glentoran - Coleraine
14.08 17:00 Newry Town - Cliftonville Dungannon - FC Linfield Campioana FC Linfield face deplasarea pe terenul ocupantei locului 5 la finalul sezonului precedent, Dungannon. Newry Town - Cliftonville Ocupanta locului 7 dup ... Citeste tot
Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick