Avancronica campionat Israel

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Israel
Clasament Israel LIGA TOTO
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Israel
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Israel :

Israel Premier League etapa 17

24.12 17:30 Petach Tikva - Maccabi Haifa
24.12 18:00 Hapoel Haifa - Maccabi Petach Tikva
24.12 18:00 Ironi Rishon - IR Hasharon
24.12 18:00 H. Beer Sheva - Bnei Sakhnin
24.12 19:00 M. Netanya - Kiryat Shmone
24.12 20:00 Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda
25.12 19:10 Hapoel Akko - Jerusalem
25.12 20:45 ... Citeste tot
NATIONAL LEAGUE w33
20.08 Sectzya Nes Ziona - Beitar Shimshon
20.08 H. Kfar Saba - H. Ramat Gan
20.08 MI Bat Yam - H. Herzelia
20.08 M Um El Fahem - H Bney Lod
20.08 H. Raanana - M Achi Nazareth
20.08 M. Herzliya - H Jerusalem
20.08 H. Ramat Gan - H Nazrat Elit
20.08 H Ashkelon - M Beer Sheva
Campionat Israel Liga 1 etapa 28
02.04 19:00 Hapoel Tel Aviv - Petach Tikva
02.04 19:00 H Ashkelon - Jerusalem
02.04 19:00 H. Akko - Haifa
02.04 19:00 H. Ramat Gan - Ashdod
02.04 19:00 H Haifa - Bnei Sakhnin
02.04 19:00 Bnei Yehuda - Tel Aviv
02.04 19:00 M. Netanya - M Petach Tikva
02.04 19:00 Kiryat Shmone - H. Beer Sheva

Israel 1 etapa 27
19.03 17:00 Haifa - H Ashkelon
19.03 19:00 M Petach Tikva - Kiryat Shmone
19.03 19:05 Jerusalem - H Haifa
19.03 19:30 H. Beer Sheva - H. Akko
19.03 19:30 Tel Aviv - M. Netanya
20.03 19:00 Petach Tikva - Bnei Yehuda
20.03 20:45 Ashdod - Hapoel Tel Aviv
21.03 19:30 Bnei Sakhnin - H. Ramat Gan

Campionat Israel prima liga etapa 26
12.03 17:00 Hapoel Tel Aviv - Bnei Sakhnin
12.03 17:30 H. Ramat Gan - Jerusalem
12.03 19:00 Petach Tikva - Ashdod
12.03 19:00 H. Akko - M Petach Tikva
12.03 19:00 H Ashkelon - H. Beer Sheva
12.03 19:30 Kiryat Shmone - Tel Aviv
13.03 19:30 Bnei Yehuda - M. Netanya
14.03 20:45 H Haifa - M. Haifa

Campionat Israel prima liga etapa 23
19.02 17:00 M. Tel Aviv - H Haifa
19.02 17:10 Jerusalem - Ashdod
19.02 19:00 Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda
19.02 19:00 M Petach Tikva - H. Ramat Gan
19.02 19:00 M. Netanya - H Ashkelon
19.02 19:30 H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv
20.02 19:30 Kiryat Shmone - H. Akko
21.02 20:45 Haifa - Petach Tikva

Campionat Israel prima liga etapa 20
Program complet:

29.01 15:00 Bnei Yehuda - H Ashkelon
29.01 17:10 Petach Tikva - Tel Aviv
29.01 19:00 H. Ramat Gan - Kiryat Shmone
29.01 19:00 Bnei Sakhnin - H. Beer Sheva
29.01 19:00 H Haifa - H. Akko
29.01 19:00 Ashdod - M Petach Tikva
29.01 19:30 Hapoel Tel Aviv - M. Netanya
30.01 20:45 Jerusalem - M. Haifa

Campionat Israel etapa 19
Lupta dintre Maccabi Haifa si Hapoel Tel Aviv e strinsa dar dupa aceasta etapa Maccabi v-a reveni in fruntea clasamentului. Programul complet:
22.01 17:00 H. Beer Sheva - Jerusalem
22.01 19:00 H Ashkelon - H Haifa
22.01 19:00 Macabi Haifa - Bnei Yehuda
22.01 19:00 H. Akko - H. Ramat Gan
22.01 19:00 M. Netanya - Petach Tikva
22.01 19:30 Tel Aviv - Ashdod
23.01 19:45 M Petach Tikva - Bn ... Citeste tot
Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick