Avancronica campionat Japonia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Japonia
Clasament Japonia DIVIZIA 1 J.LEAGUE
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Japonia
ALTE CLASAMENTE
Clasament Cupa Nabisco Gr. A Cupa Nabisco Gr. A
Clasament Cupa Nabisco Gr. B Cupa Nabisco Gr. B
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Viitorul3
2Dinamo3
3CSU Craiova3
4FCSB3
5Astra Giurgiu3
6Poli Timisoara3
7FC Botosani1
8CFR Cluj1
9Sepsi0
10Concordia Chiajna0
11FC Voluntari0
12CSMS Iasi0
13Juventus B0
14Gaz Metan0
SONDAJ
Pronostic Buducnost Podgorica : Partizan Belgrad
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Japonia :

Meciuri Japonia Liga 1
15.09.2012 12:00 Cerezo O. - Nagoya
15.09.2012 12:30 Omiya A. - Sagan
15.09.2012 13:00 Gamba O. - Niigata
15.09.2012 13:00 Hiroshima - Vegalta S.
15.09.2012 13:00 Kashiwa - C.Sapporo
15.09.2012 13:00 Kawasaki - Kashima
15.09.2012 13:00 Kobe - J.Iwata
15.09.2012 13:00 Shimizu - FC Tokyo
15.09.2012 13:00 Y.Marinos - Urawa RD
J League ETAPA 21
13.08 Shimizu - Omiya A
13.08 Vegalta S - Kashima A
13.08 Montedio Y - Ventforet K
13.08 Cerezo O - Gamba O
13.08 Vissel K - Yokohama F
13.08 Hiroshima - Nagoya G
14.08 Niigata Albirex - Urawa R.D.
14.08 Jubilo I - Kashiwa R
14.08 Avispa F - Kawasaki F
Campionat Japonia J league Liga 1 etapa 2
12.03 07:00 Shimizu - Kashima
12.03 07:00 Niigata Albirex - Montedio
12.03 08:00 Cerezo - Kashiwa
12.03 09:00 Vegalta - Nagoya
12.03 09:00 Urawa R.D. - Gamba
12.03 12:00 Avispa - Ventforet
13.03 08:00 Yokohama - Kawasaki
13.03 08:00 Jubilo Iwata - Vissel Kobe
13.03 09:00 Omiya A - Hiroshima

Campionat Japonia J league Liga 1 prima etapa
05.03 06:00 Ventforet K - Jubilo Iwata
05.03 06:00 Nagoya G - Yokohama
05.03 06:00 Gamba O - Cerezo
05.03 06:00 Hiroshima - Vegalta
05.03 06:00 Avispa - Niigata Albirex
05.03 08:00 Kawasaki F - Montedio Y
05.03 12:00 Kashiwa R - Shimizu
06.03 07:00 Vissel K - Urawa
06.03 08:00 Kashima A - Omiya A

Divizia 1 J.League: etapa a 18 a
13.08 13:00 Montedio Yamagata - Albirex Niigata
14.08 12:00 Vissel Kobe - Shonan Bellmare
14.08 12:30 Shimizu S-Pulse - Yokohama
14.08 13:00 Vegalta Sendai - Gamba Osaka
14.08 13:00 Kashima Antlers - FC Tokyo
14.08 13:00 Grampus Eight - Urawa Reds
15.08 12:00 Omiya Ardija - Jubilo Iwata
15.08 12:00 Kyoto - Cerezo Osaka
15.08 13:00 Kawasaki - Hiroshima Montedi ... Citeste tot
Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CSU CraiovaCSMS Iasi
20
Concordia ChiajnaPoli Timisoara
01
Juventus BDinamo
03
Astra GiurgiuSepsi
10
FCSBFC Voluntari
21
ViitorulGaz Metan
30
FC BotosaniCFR Cluj
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick