Avancronica campionat Norvegia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Norvegia
Clasament Norvegia DIVIZIA 1 - TIPPELIGAEN
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Norvegia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 - ADECCOLIGAEN DIVIZIA 2 - ADECCOLIGAEN
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Norvegia :

Avancronica Etapa 2 - Norvegia Liga 1
Etapa 2
01.04 16:30 Tromso - Odds ... Citeste tot
Liga 1 Etapa 20
19.08 Odd Grenland - Viking
20.08 Sarpsborg - Valerenga
21.08 Sogndal - Start
21.08 Stromsgodset - Aalesund
21.08 Tromso - Fredrikstad
21.08 Haugesund - Rosenborg
21.08 Stabaek - Brann
22.08 Molde - Lillestrom
ADECCOLIGAEN Etapa 19
20.07 Alta - Sandefjord 1-2
14.08 Lov-Ham - Mjondalen
14.08 Nybergsund - Hodd
14.08 Ranheim - Kongsvinger
14.08 Strommen - Asker
14.08 Bodo/Glimt - Honefoss
14.08 Randaberg - Sandnes
15.08 Bryne FK - Ham-Kam
Campionat Norvegia Tippeligaen etapa 2
01.04 20:00 Valerenga - Aalesund
02.04 17:00 Fredrikstad - Viking
03.04 18:00 Sogndal - Odd Grenland
03.04 18:00 Haugesund - Sarpsborg
03.04 18:00 Start - Stromsgodset
03.04 18:00 Molde - Tromso
03.04 21:00 Rosenborg - Stabaek
04.04 20:00 Lillestrom - Brann

Campionat Norvegia Adeccoligaen etapa 1
03.04 16:30 Sandnes - Bryne FK
03.04 18:00 Nybergsund - Alta
03.04 18:00 Sandefjord - Honefoss
03.04 18:00 Ranheim - Lov-Ham
03.04 18:00 Kongsvinger - Mjondalen
03.04 18:00 Hodd - Bodo/Glimt
03.04 18:00 Randaberg - Strommen
03.04 18:00 Asker - Ham-Kam

Campionat Norvegia 1 prima etapa
Programul complet:

20.03 19.00 Stromsgodset - Sogndal
20.03 19.00 Tromso - Haugesund
20.03 19.00 Aalesund - Fredrikstad
20.03 19.00 Brann - Rosenborg
20.03 19.00 Odd Grenland - Start
20.03 19.00 Sarpsborg - Molde
20.03 19.00 Viking - Valerenga
20.03 19.00 Stabaek - Lillestrom


Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick