Avancronica campionat Portugalia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Portugalia
Clasament Portugalia DIVIZIA 1 - LIGA SAGRES
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Portugalia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Portugalia :

Avancronica Etapa 24 - Portulgaia Liga Sagres
Etapa 24

Citeste tot
Portugalia Liga 1
21.09.2012 22:15 Moreirense - Guimaraes
22.09.2012 22:30 Porto - Beira Mar
23.09.2012 18:00 Nacional - Ferreira
23.09.2012 18:00 Setubal - Olhanense
23.09.2012 20:00 Braga - Rio Ave
23.09.2012 22:15 Academica - Benfica
24.09.2012 21:00 Estoril - Maritimo
24.09.2012 22:15 Sporting - Gil Vicente
Portugalia - Liga Bwin - Etapa 2
20/08 21:15 Beira Mar - Academica
26/08 17:00 Setubal - Benfica
26/08 17:00 Maritimo - Gil Vicente
26/08 17:00 Sporting - Rio Ave
26/08 17:00 Estoril - Ferreira
26/08 17:00 Porto - Guimaraes
26/08 17:00 Academica - Olhanense
26/08 17:00 Braga - Beira Mar
26/08 17:00 Moreirense - Nacional
Etapa 3 Portugalia Liga 2 editia 2012-2013
22.08 17:00 Sporting B - Covilha
22.08 17:00 Guimaraes B - .Atletico CP
22.08 18:00 Oliveirense - Maritimo B
22.08 18:00 Naval - Benfica B
22.08 18:00 Uniao - Santa Clara
22.08 18:00 Belenenses - Sporting B
22.08 18:00 Tondela - Trofense
22.08 18:00 Aves - Freamunde
22.08 18:00 Leixoes - Feirense
22.08 18:00 Penafiel - Arouca
22.08 18:00 Portimonense - Porto ... Citeste tot
Portugalia Liga 2 etapa 2 editia 2012-2013
18.08 18:15 Atletico CP - Leixoes
18.08 19:00 Porto B - Uniao
18.08 19:00 Covilha - Oliveirense
18.08 19:00 Trofense - Portimonense
18.08 20:00 Sporting B - Guimaraes B
19.08 13:15 Feirense - Benfica B
19.08 18:00 Maritimo B - Penafiel
19.08 19:00 Santa Clara - Belenenses
19.08 19:00 Freamunde - Tondela
19.08 19:00 Arouca - Aves
19.08 20:00 Sporting B - Na ... Citeste tot
Liga 1 Etapa 22
09.03 Maritimo - Feirense 10.03 Braga - Uniao Leiria 10.03 Porto - Academica 11.03 Olhanense - Nacional 11.03 Rio Ave - V. Setubal 11.03 Beira Mar - Gil Vicente ... Citeste tot
Liga 1 11.09-02.10
Etapa 7 02.10 18:00 Feirense - Maritimo Funchal
02.10 18:00 Nacional - Olhanense
02.10 18:00 Benfica - Pacos Ferreira
02.10 18:00 Academica - Porto
02.10 18:00 Vitoria Setubal - Rio Ave
02.10 18:00 Uniao Leiria - Sporting Braga
02.10 18:00 Gil Vicente - Beira Mar
02.10 18:00 Vitoria Guimaraes - Sporting Etapa 6 25.09 18:00 Beira Mar - Rio Ave
25.09 18:00 Maritimo Funchal - Vitoria Guim ... Citeste tot
Liga 2 25.09-02.10
Etapa 6 02.10 18:00 Freamunde - Uniao Madeira
02.10 18:00 Oliveirense - Moreirense
02.10 18:00 Trofense - Belenenses
02.10 18:00 Covilha - Santa Clara
02.10 18:00 Portimonense - Leixoes
02.10 18:00 Atletico Cp - Naval
02.10 18:00 Penafiel - Estoril
02.10 18:00 Aves - Arouca Etapa 5 25.09 18:00 Santa Clara - Portimonense
25.09 18:00 Arouca - Atletico Cp
25.09 18:00 Leixoes - Covilha ... Citeste tot
Primera Liga 14.08-28.08
22.08 Olhanense - Vitoria Setubal
28.08 Feirense - Pacos Ferreira
28.08 Nacional - Benfica
28.08 Sporting - Maritimo Funchal
28.08 Rio Ave - Olhanense
28.08 Vitoria Setubal - Sporting Braga
28.08 Uniao Leiria - Porto
28.08 Gil Vicente - Academica
28.08 Vitoria Guimaraes - Beira Mar 15.08 Uniao Leiria - Academica
19.08 Porto - Gil Vicente
20.08 Benfica - Feirense
21.08 Academica - Rio Ave
21.08 Pacos ... Citeste tot
Liga 2 02.08-04.09
04.09 Trofense - Oliveirense
04.09 Uniao Madeira - Penafiel
04.09 Belenenses - Aves
04.09 Moreirense - Freamunde
04.09 Santa Clara - Atletico Cp
04.09 Arouca - Leixoes
04.09 Estoril - Portimonense
04.09 Naval - Covilha 27.08 Penafiel - Belenenses
28.08 Freamunde - Trofense
28.08 Covilha - Uniao Madeira
28.08 Atletico Cp - Estoril
28.08 Aves - Oliveirense
Citeste tot
Pagina: 1   2   3   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick