Avancronica campionat Rusia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Rusia
Clasament Rusia DIVIZIA 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Rusia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Rusia :

Avancronica Etapa 23 - Rusia Liga 1
Etapa 23

Citeste tot
Rusia Liga 1
17.09.2012 11:00 Amkar - Volga N. Novgorod
17.09.2012 14:30 Mordovia - Krylia Sovetov
21.09.2012 14:00 Krasnodar - Mordovia
22.09.2012 08:30 Volga N. Novgorod - CSKA Moskva
22.09.2012 10:45 Dinamo Moskva - Amkar
22.09.2012 13:00 Krylia Sovetov - Zenit
22.09.2012 15:15 Terek - Lokomotiv Mos.
23.09.2012 10:00 Spartak Moskva - Rostov
23.09.2012 14:00 Rubin - ... Citeste tot
Fotbal Rusia Premier League
16.09.2012 14:00 CSKA Moscow - FK Alania Vladikavkaz
16.09.2012 16:30 Anzhi Makhachkala - FK Krasnodar
16.09.2012 19:00 FK Rostov - Dinamo Moscow
Rusia Premier League Etapa 5 - 12/13
18.08 10:30 Spartak Moscow - Rubin Kazan
18.08 14:30 Volga - Lokomotiv Moscow
18.08 17:00 Krasnodar - Rostov
19.08 13:00 Dinamo Moscow - Terek Grozny
19.08 15:30 Mordovia - CSKA Moscow
19.08 18:00 Anzhi Makhachkala - FC Zenit
20.08 15:00 Kryliya Sovetov - Amkar Perm
20 ... Citeste tot
Liga 1 Etapa 20
13.08 Tom Tomsk - Spartak Nalchik
13.08 Dinamo Moscow - Terek Grozny
13.08 Rubin Kazan - CSKA Moscow
13.08 Rostov - Kuban Krasnodar
14.08 Volga - Lokomotiv Moscow
14.08 FC Zenit - Amkar Perm
14.08 Spartak Moscow - Anzhi Makhachkala
14.08 Krasnodar - Kryliya Sovetov
Prima Liga Rusia etapa 19
Campionatul Rusiei devine cu fiecare etapa mai interesant , dovada sta etapa 19 in care meciurile de calibru pot fi cotate chiar toate. Anzhi Makhachkala este de departe favorita etapei.

06.08 16:45 CSKA Moscova- FC Zenit
06.08 16:45 Anzhi Makhachkala - Tom Tomsk
06.08 19:00 Kuban Krasnodar - Dinamo Moscova
06.08 19:00 Volga - Rostov
07.08 13:30 Am ... Citeste tot
Liga 2 revine cu etapa 20
Dupa o pauza de o luna campionatul ligii a II-a ruse revine cu etapa 20. Iata programul etapei:

09.08 19:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey
10.08 15:00 Shinnik - Khimki
10.08 15:00 Luch-E. Vladivostok - Kamaz Nab Chelny
10.08 15:00 Energiya Khabaro- - Mordovia
10.08 15:00 Volgar-Gazprom - Nischni Novgorod
10.08 15:00 Alaniya Vladikavka ... Citeste tot
Liga 1 Rusia etapa 14
18.06 20:00 Lokomotiv Moscova - Spartak Moscova
18.06 15:30 Dinamo Moscova - Tom Tomsk
18.06 15:30 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm
18.06 17:45 Volga - FC Zenit
18.06 17:45 Terek Grozny - Kryliya Sovetov
18.06 17:45 Spartak Nalchik - CSKA Moscova
18.06 19:00 Kuban Krasnodar - FC Krasnodar
1 ... Citeste tot
Liga 2 Rusia etapa 16
17.06 11:00 Luch-E. Vladivostok - Alania Vladikavkaz
17.06 11:00 Energiya Khabaro - Gazprom
17.06 14:00 Yenisey - Chernomorets
17.06 15:00 Sibir Novosibirsk - Zhemchuzhina
17.06 17:00 Kamaz Nab Chelny - Baltika Kaliningrad
17.06 17:00 Mordovia - Torpedo Moscova
17.06 17:00 Nischni Novgorod - Khimki
17.0 ... Citeste tot
Rusia Premier League etapa 12
10.06 14:30 Tom Tomsk - Lokomotiv Moscow
10.06 16:45 Anzhi Makhachkala - Spartak Nalchik
10.06 17:45 Kuban Krasnodar - Amkar Perm
10.06 17:45 Terek Grozny - CSKA Moscova
10.06 18:00 Volga - Kryliya Sovetov
10.06 19:00 Dinamo Moscova - FC Zenit
10.06 20:00 Spartak Moscova - Rubin Kazan
10.06 20:00 Rostov - Krasnodar
Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick