Avancronica campionat Slovacia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Slovacia
Clasament Slovacia DIVIZIA 1 - SUPER LIGA
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Slovacia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 Est DIVIZIA 2 Est
Clasament DIVIZIA 2 Vest DIVIZIA 2 Vest
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Slovacia :

Avancronica Etapa 23 - Slovacia Liga 1
Etapa 23

Citeste tot
Superliga Slovacia 2012-2013 etapa 1
Etapa 1 Superliga Slovacia 2012-2013

Vineri
13.07 20:30 Zilina - Spartak Myjava

Sambata
14.07 18:30 Trencin - Nitra
14.07 20:30 Spartak Trnava - Kosice
14.07 20:30 Slovan Bratislava - Tatran Presov
14.07 20:30 Ruzomberok - Zlate Moravce

Duminica
15.07 20:30 Senica - Banska Bystrica
Liga 2 Etapa 4
13.08 Podbrezova - Dolny Kubin
13.08 Lafc Lucenec - Bodva Moldava
13.08 Spartak Myjava - Senec
13.08 Dubnica - Zemplin Michalovce
13.08 Rima-a Sobota - Petrzalka
14.08 Ruzomberok B - Liptovsky Mikulas
Super Liga ETAPA 5
12.08 Zlate Moravce - Tatran Presov
13.08 Banska Bystrica - Slovan Bratislava
13.08 Zilina - Trencin
13.08 Spartak Trnava - Senica
13.08 Ruzomberok - Kosice
13.08 Nitra - Dunajska Streda
Liga 2 etapa 3
06.08 17:30 Rimavska Sobota - Podbrezova
06.08 17:30 Zemplin Michalovce - Spartak Myjava
06.08 17:30 Liptoty Mikulas - Lafc Lucenec
06.08 20:30 Bodva Moldava - Dolny Kubin
07.08 11:30 Petrzalka - Dubnica
07.08 18:30 Senec - Ruzomberok 2
Campionat Slovacia Corgon League etapa 24
01.04 18:30 Zilina - Slovan Bratislava
02.04 16:30 Tatran Presov - Senica
02.04 16:30 Dubnica - Ruzomberok
02.04 16:30 Kosice - Banska Bystrica
02.04 18:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava
02.04 18:30 Dunajska Streda - Nitra


Slovacia Liga 1 etapa 22
15.03 16:30 Ruzomberok - Spartak Trnava
15.03 16:30 Banska Bystrica - Dubnica
15.03 16:30 Zilina - Kosice
15.03 18:30 Zlate Moravce - Senica
15.03 18:30 Nitra - Tatran Presov
15.03 18:30 Slovan Bratislava - Dunajska Streda


Campionat Slovacia Corgon League etapa 21
11.03 19:30 Dunajska Streda - Zilina
12.03 16:30 Kosice - Zlate Moravce
12.03 16:30 Dubnica - Slovan Bratislava
12.03 16:30 Tatran Presov - Banska Bystrica
12.03 16:30 Senica - Ruzomberok
12.03 18:30 Spartak Trnava - Nitra


Campionat Slovacia liga 2 etapa 20
12.03 15:30 Lafc Lucenec - Zemplin Michalovce
12.03 16:30 Trencin - Rimavska Sobota
12.03 18:30 Bodva Moldava - Dolny Kubin
12.03 18:30 Senec - Slovan Duslo
13.03 11:30 Ruzomberok B - Puchov
13.03 11:30 Petrzalka - Liptovsky
Campionat Slovacia Corgon League etapa 20
Programul complet:
04.03 18:30 Nitra - Senica
05.03 16:30 Banska Bystrica - Spartak Trnava
05.03 16:30 Slovan Bratislava - Tatran Presov
05.03 16:30 Zilina - Dubnica
05.03 16:30 Kosice - Dunajska Streda
05.03 18:30 Zlate Moravce - Ruzomberok

Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick