Avancronica campionat Suedia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Suedia
Clasament Suedia DIVIZIA 1
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Suedia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Suedia :

Etapa 19 Liga 2 Superettan
Vezi favoriti etapei:

06.08 17:00 Degerfors - Aatvidaberg
07.08 18:00 Osters IF - Assyriska FF
07.08 18:00 Angelholm - Vasteras
07.08 18:00 Varnamo - Brage
07.08 18:00 Falkenberg - Brommapojkarna
07.08 18:00 Jonkopings S. - Qviding
08.08 20:00 Hammarby - Ljungskile ... Citeste tot
Etapa 20 Allsvenskan
04.08 20:00 IFK Gothenborg - AIK
06.08 17:00 Mjallby - Malmo
06.08 18:00 Trelleborg - Gefle
07.08 17:30 Syrianska - Helsingborg
07.08 17:30 Halmstad - Norrkoping
07.08 17:30 Orebro - Hacken
07.08 20:00 Elfsborg - Kalmar
07.08 20:00 Djurgarden - GAIS

... Citeste tot
Liga 1 Suedia etapa 16
09.07 17:00 Gefle - GAIS
09.07 19:00 Norrkoping - Malmo
09.07 19:00 Trelleborg - Kalmar
10.07 17:30 IFK Gothenborg - Syrianska
10.07 17:30 Mjallby - Hacken
10.07 20:00 Elfsborg - Orebro
11.07 20:00 Helsingborg - Djurgarden
11.07 20:00 AIK - Halmstad
Campionatul Suediei proma liga etapa 12
18.06 17:00 Gefle - Elfsborg
18.06 17:00 Halmstad - Orebro
18.06 19:00 Mjallby - IFK Goteborg
18.06 19:00 Trelleborg - Hacken
19.06 17:30 Norrkoping - Helsingborg
19.06 20:00 GAIS - AIK
20.06 20:00 Malmo - Kalmar
20.06 20:00 Djurgarden - Syrianska
Liga 2 Suedia etapa 12
18.06 17:00 Hammarby - Varnamo
18.06 17:00 Osters - Angelholm
18.06 17:00 Brage - Vasteras
18.06 17:00 Degerfors - Brommapojkarna
18.06 17:00 Ljungskile - Qviding
19.06 19:00 Assyriska - Jonkopings S.
20.06 20:00 Landskrona - Aatvidaberg
04.08 20:00 Sundsvall - Falkenberg
Suedia Liga 1 Allsvenskan etapa 11
11.06 17:00 Hacken - Norrkoping
11.06 19:00 Kalmar - Gefle
11.06 19:00 Syrianska - Halmstad
12.06 17:30 Elfsborg - Mjallby
12.06 20:00 AIK - Malmo
13.06 20:00 IFK Gothenburg - Djurgarden
13.06 20:00 Helsingborg - GAIS
13.06 20:00 Orebro - Trelleborg
Suedia 2 etapa 11
11.06 17:00 Vasteras - Ljungskile
11.06 17:00 Brommapojkarna - Brage
11.06 17:00 Aatvidaberg - Assyriska FF
11.06 17:00 Angelholm - Sundsvall
11.06 17:00 Varnamo - Degerfors
12.06 18:00 Falkenberg - Hammarby
12.06 18:00 Qviding - Landskrona
13.06 19:00 Jonkopings S. - Osters IF
Liga 2 etapa 4
29.04 20:00 Hammarby - Brage
01.05 18:00 Falkenberg - Vasteras
01.05 18:00 Varnamo - Brommapojkarna
02.05 20:00 Osters IF - Landskrona
02.05 20:00 Jonkopings S. - Aatvidaberg
02.05 20:00 Sundsvall - Ljungskile
02.05 20:00 Angelholm - Qviding
02.05 20:20 Degerfors - Assyriska
Suedia Allsvenskan etapa 2
08.04 20:00 Orebro - Syrianska
09.04 15:00 Gefle - Norrkoping
09.04 17:00 GAIS - Trelleborg
10.04 15:00 AIK - Mjallby
10.04 17:30 Helsingborg - Elfsborg
10.04 17:30 Hacken - IFK Gothenburg
11.04 20:00 Malmo - Halmstad
11.04 20:00 Kalmar - Djurgarden
Campionat Suedia 2011 Liga 1 etapa 1
02.04 17:00 Halmstad - Kalmar
03.04 15:00 Norrkoping - GAIS
03.04 17:30 Trelleborg - Malmo
03.04 17:30 Syrianska - Gefle
03.04 17:30 Mjallby - Helsingborg
04.04 20:00 IFK Gothenburg - Orebro
04.04 20:00 Elfsborg - Hacken
04.04 21:00 Djurgarden - AIK


Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick