Avancronica campionat Uruguay

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Uruguay
Clasament Uruguay PRIMERA DIVISION APERTURA
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
ALTE CLASAMENTE
Clasament PRIMERA  DIVISION CLAUSURA PRIMERA DIVISION CLAUSURA
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Uruguay :

Avancronica Etapa 6 - Uruguay Primera Division
Etapa 6

Citeste tot
Primera Division 13-25.08
13.08 Danubio - Montevideo
13.08 Racing Montevideo - Liverpool
13.08 Def Sporting - Rampla Juniors
14.08 Cerro Largo - Rentistas
14.08 River Plate - Nacional
14.08 El Tanque S - Fenix
14.08 Cerro - Cerrito 25.08 Bella Vista - Penarol
Uruguay Primira Division etapa 8
02.04 22:30 Def Sporting - Danubio
02.04 22:30 River Plate - Cerro
02.04 22:30 Miramar Mis - Fenix
03.04 02:00 Nacional - Racing Montevideo
03.04 16:15 Central Espanol - Rampla Juniors
03.04 22:30 Penarol - Tacuarembo
03.04 22:30 Montevideo - El Tanque
03.04 22:30 Bella Vista - Liverpool
Uruguay Premier League etapa 7
19.03 21:30 Racing Montevideo - Fenix
19.03 21:30 Rampla Juniors - El Tanque S
20.03 01:00 Tacuarembo - Bella Vista
20.03 15:15 Def Sporting - Miramar Mis
20.03 21:30 Nacional - Cerro
20.03 21:30 Danubio - Montevideo
20.03 21:30 Central Espanol - Liverpool


Campionat Uruguay Clausura 2011 etapa 6
12.03 21:30 Liverpool - Nacional
12.03 21:30 Montevideo - Racing Montevideo
12.03 21:30 Fenix - Rampla J
13.03 15:15 El Tanque - Central Espanol
13.03 21:30 Bella Vista - Def Sporting
13.03 21:30 River Plate - Danubio
13.03 21:30 Cerro - Penarol
13.03 21:30 Miramar Mis - Tacuarembo

Campionat Uruguay Clausura 2011 etapa 5
Programul complet:
05.03 21:30 Rampla Juniors - Montevideo
05.03 21:30 El Tanque S - Def Sporting
05.03 00:30 Penarol - Bella Vista
06.03 14:15 Danubio - Liverpool
06.03 21:30 Racing Montevideo - Cerro
06.03 21:30 Central Espanol - Fenix
06.03 00:30 Nacional - Miramar Mis
07.03 00:00 Tacuarembo - River Plate

Campionat Uruguay Clausura 2011 etapa 4
26.02 21:30 Fenix - Danubio
26.02 21:30 Miramar Mis - Central Espanol
26.02 21:30 Cerro - Rampla Juniors
27.02 14:15 Montevideo - Def Sporting
27.02 21:30 Liverpool - Tacuarembo
27.02 21:30 River Plate - Racing Montevideo
27.02 00:30 Bella Vista - Nacional
25.03 21:00 El Tanque - Penarol

Campionat Uruguay Clausura 2011 etapa 3

Programul complet si favoriti: 19.02 21:30 Central Espanol - River Plate
19.02 00:30 Penarol - Fenix
20.02 02:00 Tacuarembo - Montevideo
20.02 14:15 Racing - Liverpool
20.02 21:30 Danubio - Miramar Mis
20.02 21:30 Rampla Juniors - Bella Vista
20.02 21:30 Cerro - Def Sporting
10.03 00:30 Nacional - El Tanque

Campionat Uruguay 2011 etapa 2

11.02 00:00 Fenix - Nacional
12.02 21:30 Liverpool - Def Sporting
12.02 21:30 Miramar Mis - Racing Montevideo
13.02 14:15 River Plate - Rampla Juniors
13.02 21:30 Bella Vista - Danubio
13.02 21:30 El Tanque S - Tacuarembo
13.02 21:30 Cerro - Central Espanol
13.02 00:30 Montevideo - Penarol

Pagina: 1   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick