Avancronica campionat Venezuela

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Venezuela
Clasament Venezuela Primera Division
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Spania-Romania
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Venezuela :

Etapa 17 Campionat Venezuela Clausura
Etapa 17 Venezuela Clausura 12/05/13 22:30 Portuguesa - Real Esppor
12/05/13 22:30 Dep. Lara - Mineros de G
12/05/13 22:30 Caracas -Tachira
12/05/13 22:30 Atl. El Vigia - Monagas
12/05/13 22:30 Anzoategui -Trujillanos
12/05/13 22:30 Zulia -Yaracuyanos
12/05/13 22:30 Atl. Venezuela -Llaneros
12/05/13 22:30 Aragua -Petare
12/05/13 22:30 Zamora -Estudiantes
Avancronica Etapa 12 - Venezuela Primera Division
Etapa 12

Citeste tot
Etapa 1 Venezuela Primera Division Apertura 2012
Program Apertura Venezuela 2012

11.08 23:30 Caracas - Zamora
11.08 23:30 Atl. El Vigia - Aragua
11.08 23:30 Tachira - Llaneros
11.08 23:30 Real Esppor - Estudiantes de Merida
11.08 23:30 Dep. Lara - Anzoategui
11.08 23:30 Monagas - Yaracuyanos
12.08 01:30 Mineros de Guayana - Petare
12.08 21:30 Portuguesa - Trujillanos
12.0 ... Citeste tot
Liga 1 11.09 - 03.10
Etapa 8 02.10 21:30 Atl. El Vigia - Zulia
02.10 22:00 Tucanes - Dep. Lara
02.10 23:30 Monagas - Zamora
02.10 23:30 Llaneros - Carabobo
02.10 23:30 Caracas - Real Esppor
02.10 23:30 Yaracuyanos - Estudiantes de Merida
02.10 23:30 Anzoategui - Trujillanos
03.10 00:30 Mineros de Guayana - Tachira
03.10 01:30 Aragua - Petare Etapa 7 25.09 02:30 Real Esppor - Yaracuyanos
25.09 23:30 P ... Citeste tot
Apertura 14-15.08 w32
14.08 Atl. El Vigia - Petare
14.08 Tucanes - Zamora
14.08 Caracas - Trujillanos
14.08 Llaneros - Estudiantes de Merida
14.08 Yaracuyanos - Anzoategui
14.08 Zulia - Carabobo
15.08 Tachira - Dep. Lara
15.08 Mineros de Guayana - Real Esppor
15.08 Aragua - Monagas
Venezuela Primera Division etapa 11
03.04 21:30 Estudiantes de Merida - Anzoategui
03.04 22:00 Yaracuyanos - Mineros de Guayana
03.04 22:00 Carabobo - Atl. El Vigia
03.04 22:30 Trujillanos - Dep. Lara
03.04 22:30 Tachira - Zamora
03.04 22:30 Caroni - Petare
03.04 22:30 Monagas - Real Esppor
03.04 22:30 Atl. Venezuela - Aragua
03.04 22:30 Caracas - Zulia

Campionat Venezuela Clausura etapa 9
Programul complet:
13.03 22:00 Carabobo - Monagas
13.03 22:00 Yaracuyanos - Petare
13.03 22:30 Tachira - Estudiantes de Merida
13.03 22:30 Trujillanos - Caroni
13.03 22:30 Caracas - Atl. Venezuela
13.03 22:30 Dep. Lara - Atl. El Vigia
13.03 23:00 Mineros de Guayana - Aragua
13.03 23:30 Anzoategui - Real Esppor
13.03 00:30 Zamora - Zulia

... Citeste tot
Campionat Venezuela Clausura etapa 8
27.02 21:30 Estudiantes de Merida - Yaracuyanos
27.02 21:30 Atl. El Vigia - Zamora
27.02 22:00 Zulia - Mineros de Guayana
27.02 22:00 Aragua - Anzoategui
27.02 22:00 Real Esppor - Petare
27.02 22:30 Atl. Venezuela - Carabobo
27.02 22:30 Monagas - Trujillanos
27.02 22:30 Caroni - Tachira
27.02 23:00 Caracas - Dep. Lara


Campionat Veznezuela Clausura etapa 6
Program complet:
20.02 21:30 Atl. El Vigia - Anzoategui
20.02 22:00 Zulia - Petare
20.02 22:00 Aragua - Real Esppor
20.02 22:30 Caracas - Trujillanos
20.02 22:30 Atl. Venezuela - Tachira
20.02 22:30 Monagas - Yaracuyanos
20.02 22:30 Caroni - Estudiantes
20.02 22:30 Dep. Lara - Mineros de Guayana
20.02 00:30 Zamora - Carabobo

Campionat Veznezuela Clausura etapa 5
13.02 21:30 Estudiantes de Merida - Monagas
13.02 22:00 Yaracuyanos - Atl. Venezuela
13.02 22:00 Aragua - Caroni
13.02 22:30 Tachira - Caracas
13.02 22:30 Trujillanos - Carabobo
13.02 22:30 Real Esppor - Zulia
13.02 22:30 Petare - Atl. El Vigia
13.02 23:00 Mineros de Guayana - Zamora
13.02 23:30 Anzoategui - Dep. Lara

Pagina: 1   2   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick