Stiri din campionatele externe

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dinamo11
2Steaua11
3CSU Craiova9
4CSMS Iasi8
5FC Voluntari7
6FC Botosani7
7Viitorul7
8Concordia Chiajna6
9Gaz Metan4
10Astra Giurgiu4
11Pandurii3
12CFR Cluj2
13ASA Tg Mures-6
14Poli Timisoara-11
SONDAJ
Pronostic Germania : Mexic
1
X
2
 
PUBLICITATE
 CAMPIONATE EXTERNE
Pagina:
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 151 »

Polonia Ekstraklasa editia 2015-2015 etapa 2 24/07/15 19:00 Ruch Chorzow - Piast Gliwice 24/07/15 21:30 Cracovia - Wisla Krakovia 25/07/15 19:00 Zaglebie Lubin - Korona Kielce 25/07/ [...]

Rusia Premier League editia 2015-2016 etapa 2 24/07/15 19:00 Kryliya Sovetov - CSKA Moscova 25/07/15 16:00 FC Ufa - Rostov 25/07/15 18:30 Dinamo Moscova - Mordovia Saransk 25/07/15 21 [...]

Cehia 1 Liga edita 2015-2016 etapa 1 24/07/15 18:30 Viktoria Plzen - Slavia Praga 24/07/15 20:00 Vysocina Jihlava - Sparta Praga 25/07/15 18:00 FC Brno - Banik Ostrava 25/07/15 18:00 [...]

Campionat SUA MLS 25/06/15 01:00 Philadelphia - Seattle 25/06/15 02:30 Orlando - Colorado 25/06/15 02:30 New York - Salt Lake 25/06/15 02:30 Columbus Crew - New England 25/06/1 [...]

Elvetia Super League 2015-2016 etapa 1 18/07/15 18:45 Luzern - Sion 18/07/15 21:00 Zurich - Young Boys 19/07/15 14:45 FC Basel - Vaduz 19/07/15 14:45 Thun - Grasshopper 19/07/ [...]

Norvegia Tippeligaen etapa 14 27/06/15 16:30 Start - Aalesund 27/06/15 19:00 Rosenborg - Molde 27/06/15 21:00 Stabaek - Stromsgodset 28/06/15 16:30 Viking - Sarpsborg 28/06/15 1 [...]

Belgia Pro League 2015-2016 etapa 1 24/07/15 21:30 St. Truiden - Club Brugge 25/07/15 19:00 Kortrijk - Standard Liege 25/07/15 21:00 Genk - OH Leuven 25/07/15 21:00 Oostende - KV Me [...]

Croatia 1 HNL 2015-2016 etapa 1 11/07/15 16:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split 11/07/15 16:00 RNK Split - Lokomotiva Zagreb 11/07/15 16:00 Istra 1961 - Slaven 11/07/15 17:00 Inter Zapr [...]

Islanda Urvalsdeild etapa 10 26/06/15 22:15 Fylkir - Vikingur 28/06/15 20:00 Vestmannaeyjar - Breidablik 28/06/15 22:15 KR Reykjavik - Leiknir 28/06/15 22:15 Valur R - IA Akranes [...]

Belarus Vysshaya League etapa 12 27/06/15 14:30 Belshina - Dinamo Minsk 27/06/15 17:00 Neman - Slutsksakhar 27/06/15 19:00 Torpedo Z. - Vitebsk 27/06/15 19:30 Shakhter - Naftan [...]

Austria Bundesliga 2015-2016 etapa 1 25/07/15 17:00 Mattersburg - Salzburg 25/07/15 17:00 Sturm Graz - Admira 25/07/15 17:00 Rapid Vienna - Ried 25/07/15 17:00 Grodig - Altach 2 [...]

Premier League 2015-2016 etapa 1 08/08/15 17:00 Chelsea - Swansea 08/08/15 17:00 Bournemouth - Aston Villa 08/08/15 17:00 Arsenal - West Ham 08/08/15 17:00 Everton - Watford 08/ [...]

Norvegia Tippeligaen 1X2 etapa 13 19/06/15 20:00 Odd - Start 1 20/06/15 16:30 Sandefjord - Lillestrom 1 20/06/15 19:00 Molde - Valerenga 1 21/06/15 16:30 Bodo/Glimt - Viking X 2 [...]

Suedia Superettan 1X2 etapa 14 17/06/15 20:00 Ostersund - Mjallby X 18/06/15 20:20 Degerfors - Syrianska 1 21/06/15 17:00 Athletic Utd - Angelholm 2 21/06/15 17:00 Utsiktens - Var [...]

Predictii Finlanda Veikkausliiga etapa 13 16/06/15 18:30 HIFK - RoPS X 16/06/15 18:30 Jaro - Ilves 1 17/06/15 18:30 Mariehamn - Kuopio 1 17/06/15 18:30 Inter Turku - FC KTP 1 17 [...]

Kazakhstan prima liga program etapa 16 20/06/15 17:00 Almaty - Ordabasy 20/06/15 17:00 FC Astana - Taraz 20/06/15 17:00 Kaisar - Aktobe 20/06/15 17:00 Tobol - Atyrau 20/06/15 17 [...]

Islanda prima liga etapa 9 21/06/15 20:00 Valur R - Vestmannaeyjar 21/06/15 23:00 Hafnarfjordur - Breidablik 22/06/15 22:15 IA Akranes - Keflavik 22/06/15 22:15 Leiknir R - Fylkir R [...]

1. Divisjon Norvegia programul etapei a 13-a 21/06/15 16:00 Baerum - Fredrikstad 21/06/15 19:00 Brann - Sogndal 21/06/15 19:00 Bryne - Levanger 21/06/15 19:00 Hodd - Sandnes 21/ [...]

Irlanda Premier League etapa 16 12/06/15 20:35 Bohemians D. - Shamrock Rovers 12/06/15 20:45 Cork City - Bray Wanderers 12/06/15 20:45 Drogheda United - Derry City 12/06/15 20:45 St [...]

Islanda prima liga etapa 8 14/06/15 20:00 Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur 14/06/15 23:15 Breidablik - Vikingur R 14/06/15 23:15 Keflavik - Valur 15/06/15 23:15 Fylkir R - Stjarnan [...]

Campionatul Braziliei Serie A program etapa 7 11/06/15 01:30 Atletico Mineiro- Santos 13/06/15 22:30 Corinthians - Internacional 13/06/15 22:30 Coritiba - Flamengo 13/06/15 22:30 Ch [...]

Campionatul Braziliei Serie B etapa 7 10/06/15 01:30 Parana - Luverdense 10/06/15 03:50 Oeste - Botafogo 13/06/15 01:30 Sampaio Correa - Criciuma 13/06/15 01:30 ABC - Paysandu [...]

Norvegia Tippeligaen program etapa 12 05/06/15 20:00 Tromso - Molde 06/06/15 16:30 Valerenga - Rosenborg 06/06/15 19:00 Sandefjord - Odd 07/06/15 19:00 Stabaek - Bodo/Glimt 07/0 [...]

Norvegia Tippeligaen program etapa 11 29/05/15 20:00 Odd - Aalesund 30/05/15 16:30 Haugesund - Start 30/05/15 20:00 Molde - Sandefjord 31/05/15 16:30 Stromsgodset - Lillestrom 3 [...]

Islanda Urvalsdeild program etapa 6 31/05/15 20:00 Vestmannaeyjar - Vikingur R 31/05/15 22:15 Fjolnir - IA Akranes 31/05/15 22:15 KR Reykjavik - Keflavik 31/05/15 22:15 Fylkir - Val [...]

Suediei Allsvenskan program etapa 11 29/05/15 19:00 Gefle - Hacken 30/05/15 16:00 Hammarby - Halmstad 30/05/15 16:00 Norrkoping - Kalmar 30/05/15 16:00 Falkenberg - Sundsvall [...]
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 151 »
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
FC VoluntariViitorul
01
PanduriiCSU Craiova
21
Astra GiurgiuDinamo
14
Gaz MetanASA Tg Mures
21
CFR ClujConcordia Chiajna
20
Poli TimisoaraFC Botosani
05
SteauaCSMS Iasi
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick