Clasament DIVIZIA 2, Rusia : clasamente , deplasare, acasa, total, rezultate, etape
Stiri mondene
Campionate externe
Stiri internationale
Echipa Nationala
Liga 2
Liga 1
Home
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Rusia
DIVIZIA 2
CLASAMENT 2024
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2024
PROGRAM 2024
Cupa Rusia
ALTE CLASAMENTE
DIVIZIA 1
FOTBAL
JUCATORI
ANTRENORI
ARBITRI
CLUBURI FOTBAL
ASOCIATII JUDETENE
FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1
Dunărea Călărași
3
2
Astra Giurgiu
3
3
Hermannstadt
3
4
CFR Cluj
1
5
FC Botosani
1
6
CSU Craiova
0
7
Gaz Metan
0
8
FC Voluntari
0
9
CSMS Iasi
0
10
Dinamo
0
11
Concordia Chiajna
0
12
Sepsi
0
13
Viitorul
0
14
FCSB
0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
PUBLICITATE
Clasament DIVIZIA 2
:
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT
J
V
E
I
GM
GP
PCT
J
V
E
I
GM
GP
PCT
1
Gazovik O.
10
8
1
1
17
2
25
6
6
0
0
11
1
18
4
2
1
1
6
1
7
2
Tom Tomsk
10
6
2
2
21
12
20
8
4
2
2
17
11
14
2
2
0
0
4
1
6
3
Volga FK
10
6
1
3
8
7
19
5
4
1
0
6
2
13
5
2
0
3
2
5
6
4
Arsenal Tula
10
5
3
2
18
11
18
6
2
2
2
7
8
8
4
3
1
0
11
3
10
5
Spartak II
10
5
3
2
13
10
18
4
4
0
0
4
0
12
6
1
3
2
9
10
6
6
Sibir Novos.
10
5
2
3
11
10
17
4
3
0
1
5
3
9
6
2
2
2
6
7
8
7
Luch-E. Vladivostok
10
5
2
3
10
10
17
5
3
2
0
7
3
11
5
2
0
3
3
7
6
8
Baltika
10
4
4
2
11
9
16
4
2
1
1
4
3
7
6
2
3
1
7
6
9
9
Zenit II
10
4
3
3
17
13
15
5
1
3
1
8
7
6
5
3
0
2
9
6
9
10
Sokol Saratov
10
4
3
3
12
11
15
4
1
2
1
5
4
5
6
3
1
2
7
7
10
11
Fakel
10
5
0
5
11
10
15
5
3
0
2
7
5
9
5
2
0
3
4
5
6
12
Tyumen
10
4
2
4
10
9
14
6
3
0
3
7
6
9
4
1
2
1
3
3
5
13
Volgar Astrakhan
10
3
3
4
12
13
12
5
3
1
1
7
5
10
5
0
2
3
5
8
2
14
Shinnik
10
3
2
5
10
15
11
6
2
1
3
4
8
7
4
1
1
2
6
7
4
15
Yenisey
10
3
2
5
7
13
11
4
0
1
3
1
8
1
6
3
1
2
6
5
10
16
SKA Energiya
10
2
3
5
9
9
9
5
1
2
2
6
4
5
5
1
1
3
3
5
4
17
Tosno
10
2
2
6
10
16
8
4
2
1
1
5
4
7
6
0
1
5
5
12
1
18
Torpedo
10
1
5
4
3
9
8
4
1
2
1
3
2
5
6
0
3
3
0
7
3
19
Baykal
10
2
1
7
8
15
7
5
2
1
2
6
8
7
5
0
0
5
2
7
0
20
KAMAZ
10
1
0
9
5
19
3
5
1
0
4
4
7
3
5
0
0
5
1
12
0
ACASA
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT
1
Gazovik O.
6
6
0
0
11
1
18
2
Tom Tomsk
8
4
2
2
17
11
14
3
Volga FK
5
4
1
0
6
2
13
4
Spartak II
4
4
0
0
4
0
12
5
Luch-E. Vladivostok
5
3
2
0
7
3
11
6
Volgar Astrakhan
5
3
1
1
7
5
10
7
Sibir Novos.
4
3
0
1
5
3
9
8
Fakel
5
3
0
2
7
5
9
9
Tyumen
6
3
0
3
7
6
9
10
Arsenal Tula
6
2
2
2
7
8
8
11
Baltika
4
2
1
1
4
3
7
12
Tosno
4
2
1
1
5
4
7
13
Baykal
5
2
1
2
6
8
7
14
Shinnik
6
2
1
3
4
8
7
15
Zenit II
5
1
3
1
8
7
6
16
SKA Energiya
5
1
2
2
6
4
5
17
Torpedo
4
1
2
1
3
2
5
18
Sokol Saratov
4
1
2
1
5
4
5
19
KAMAZ
5
1
0
4
4
7
3
20
Yenisey
4
0
1
3
1
8
1
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT
1
Arsenal Tula
4
3
1
0
11
3
10
2
Yenisey
6
3
1
2
6
5
10
3
Sokol Saratov
6
3
1
2
7
7
10
4
Zenit II
5
3
0
2
9
6
9
5
Baltika
6
2
3
1
7
6
9
6
Sibir Novos.
6
2
2
2
6
7
8
7
Gazovik O.
4
2
1
1
6
1
7
8
Tom Tomsk
2
2
0
0
4
1
6
9
Fakel
5
2
0
3
4
5
6
10
Spartak II
6
1
3
2
9
10
6
11
Volga FK
5
2
0
3
2
5
6
12
Luch-E. Vladivostok
5
2
0
3
3
7
6
13
Tyumen
4
1
2
1
3
3
5
14
Shinnik
4
1
1
2
6
7
4
15
SKA Energiya
5
1
1
3
3
5
4
16
Torpedo
6
0
3
3
0
7
3
17
Volgar Astrakhan
5
0
2
3
5
8
2
18
Tosno
6
0
1
5
5
12
1
19
Baykal
5
0
0
5
2
7
0
20
KAMAZ
5
0
0
5
1
12
0
Harta culori
Promovare
Retrogradare
CLASAMENT FORMA PE ULTIMELE 6 MECIURI
Clasament forma DIVIZIA 2
:
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
TOTAL
ACASA
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
1
Gazovik O.
6
5
1
0
13
1
16
6
6
0
0
11
1
18
4
2
1
1
6
1
7
2
Tom Tomsk
7
4
2
1
13
7
14
6
2
2
2
11
9
8
2
2
0
0
4
1
6
3
Fakel
6
4
0
2
7
4
12
5
3
0
2
7
5
9
5
2
0
3
4
5
6
4
Volga FK
6
4
0
2
6
5
12
5
4
1
0
6
2
13
5
2
0
3
2
5
6
5
Tyumen
6
3
2
1
8
5
11
6
3
0
3
7
6
9
4
1
2
1
3
3
5
6
Spartak II
6
3
2
1
6
5
11
4
4
0
0
4
0
12
6
1
3
2
9
10
6
7
Arsenal Tula
6
3
1
2
11
7
10
6
2
2
2
7
8
8
4
3
1
0
11
3
10
8
Sibir Novos.
6
3
0
3
7
8
9
4
3
0
1
5
3
9
6
2
2
2
6
7
8
9
Sokol Saratov
6
2
2
2
8
8
8
4
1
2
1
5
4
5
6
3
1
2
7
7
10
10
Baltika
6
2
2
2
5
5
8
4
2
1
1
4
3
7
6
2
3
1
7
6
9
11
Volgar Astrakhan
6
2
2
2
7
9
8
5
3
1
1
7
5
10
5
0
2
3
5
8
2
12
Luch-E. Vladivostok
6
2
2
2
6
8
8
5
3
2
0
7
3
11
5
2
0
3
3
7
6
13
SKA Energiya
6
2
1
3
8
6
7
5
1
2
2
6
4
5
5
1
1
3
3
5
4
14
Zenit II
6
2
1
3
10
8
7
5
1
3
1
8
7
6
5
3
0
2
9
6
9
15
Yenisey
6
1
2
3
5
11
5
4
0
1
3
1
8
1
6
3
1
2
6
5
10
16
Baykal
6
1
1
4
4
7
4
5
2
1
2
6
8
7
5
0
0
5
2
7
0
17
Tosno
6
1
1
4
6
10
4
4
2
1
1
5
4
7
6
0
1
5
5
12
1
18
Torpedo
6
1
1
4
3
9
4
4
1
2
1
3
2
5
6
0
3
3
0
7
3
19
Shinnik
6
1
1
4
5
13
4
6
2
1
3
4
8
7
4
1
1
2
6
7
4
20
KAMAZ
6
1
0
5
5
10
3
5
1
0
4
4
7
3
5
0
0
5
1
12
0
ACASA
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
1
Gazovik O.
6
6
0
0
11
1
18
2
Volga FK
5
4
1
0
6
2
13
3
Spartak II
4
4
0
0
4
0
12
4
Luch-E. Vladivostok
5
3
2
0
7
3
11
5
Volgar Astrakhan
5
3
1
1
7
5
10
6
Sibir Novos.
4
3
0
1
5
3
9
7
Fakel
5
3
0
2
7
5
9
8
Tyumen
6
3
0
3
7
6
9
9
Tom Tomsk
6
2
2
2
11
9
8
10
Arsenal Tula
6
2
2
2
7
8
8
11
Baltika
4
2
1
1
4
3
7
12
Tosno
4
2
1
1
5
4
7
13
Baykal
5
2
1
2
6
8
7
14
Shinnik
6
2
1
3
4
8
7
15
Zenit II
5
1
3
1
8
7
6
16
SKA Energiya
5
1
2
2
6
4
5
17
Torpedo
4
1
2
1
3
2
5
18
Sokol Saratov
4
1
2
1
5
4
5
19
KAMAZ
5
1
0
4
4
7
3
20
Yenisey
4
0
1
3
1
8
1
DEPLASARE
Loc
Echipa
J
V
E
I
GM
GP
PCT.
1
Arsenal Tula
4
3
1
0
11
3
10
2
Yenisey
6
3
1
2
6
5
10
3
Sokol Saratov
6
3
1
2
7
7
10
4
Zenit II
5
3
0
2
9
6
9
5
Baltika
6
2
3
1
7
6
9
6
Sibir Novos.
6
2
2
2
6
7
8
7
Gazovik O.
4
2
1
1
6
1
7
8
Tom Tomsk
2
2
0
0
4
1
6
9
Fakel
5
2
0
3
4
5
6
10
Spartak II
6
1
3
2
9
10
6
11
Volga FK
5
2
0
3
2
5
6
12
Luch-E. Vladivostok
5
2
0
3
3
7
6
13
Tyumen
4
1
2
1
3
3
5
14
Shinnik
4
1
1
2
6
7
4
15
SKA Energiya
5
1
1
3
3
5
4
16
Torpedo
6
0
3
3
0
7
3
17
Volgar Astrakhan
5
0
2
3
5
8
2
18
Tosno
6
0
1
5
5
12
1
19
Baykal
5
0
0
5
2
7
0
20
KAMAZ
5
0
0
5
1
12
0
Forma echipelor este calculata exclusiv pe baza meciurilor din campionat
» ALEGE 2 ECHIPE PENTRU COMPARATIE
Alege echipa
Arsenal Tula
Baltika
Baykal
Fakel
Gazovik O.
KAMAZ
Luch-E. Vladivostok
Shinnik
Sibir Novos.
SKA Energiya
Sokol Saratov
Spartak II
Tom Tomsk
Torpedo
Tosno
Tyumen
Volga FK
Volgar Astrakhan
Yenisey
Zenit II
Alege echipa
Arsenal Tula
Baltika
Baykal
Fakel
Gazovik O.
KAMAZ
Luch-E. Vladivostok
Shinnik
Sibir Novos.
SKA Energiya
Sokol Saratov
Spartak II
Tom Tomsk
Torpedo
Tosno
Tyumen
Volga FK
Volgar Astrakhan
Yenisey
Zenit II
CONTUL MEU
INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR Cluj
FC Botosani
1
1
Astra Giurgiu
FCSB
1
0
Hermannstadt
Sepsi
1
0
Viitorul
Dunărea Călărași
0
1
DIVERTISMENT
Copyright @ ActivSport.ro 2024
Site optimizat pentru rezolutia 1024 x 768 px
Site realizat de
NetDesigner.ro
Linkuri