Cupa Confederatiilor Rusia 2017

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Cupa Confederatiilor Rusia 2017
Cupa Confederatiilor Rusia 2017 Debut in cea de-a 10-a ediție a Cupei Confederațiilor, găzduită de Rusia, țara care va organiza și Campionatul Mondial. Ieri in meciul de deschidere țara gazdă s-a impus cu 2-0 in fața naționalei din Noua Zeelandă.
Cupa Confederațiilor număr doar opt națiuni: Rusia (ţara gazdă), Noua Zeelandă (campioană în zona Oceania), Portugalia (campioana Europei), Mexic (campioană în zona CONCACAF), Camerun (campioana Africii), Chile (campioana Americii de Sud), Australia (campioana Asiei) şi Germania (campioana mondială).

Grupa A: Rusia, Noua Zeelandă, Portugalia, Mexic

Grupa B: Camerun, Chile, Australia, Germania

Programul meciurilor:

Duminică, 18 iunie: Portugalia - Mexic (ora 19:00), Camerun - Chile (ora 22:00)
Luni, 19 iunie: Australia - Germania (ora 19:00)
Miercuri, 21 iunie: Rusia - Portugalia (ora 19:00), Mexic - Noua Zeelandă (ora 22:00)
Joi 22 iunie: Camerun - Australia (ora 19:00), Germania - Chile (ora 22:00)
Sâmbătă, 24 iunie: Mexic - Rusia (ora 19:00), Noua Zeelandă - Portugalia (ora 19:00)
Duminică, 25 iunie: Germania - Camerun (ora 19:00), Chile - Australia (ora 19:00)

Meciurile se vor disputa in : Sankt Petersburg (stadionul Krestovsky - 68.134 locuri), Kazan (Kazan Arena - 45.379), Moscova (Otkrytiye Arena - 45.360) şi Soci (Fisht Olympic - 47.659).
 
427 vizualizari
Articol publicat la 18-06-2017 ora 11:41
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick