Cupa Mondiala meciurile la TV faza grupelor

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Rusia- Arabia Saudita
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Cupa Mondiala meciurile la TV faza grupelor
Cupa Mondiala meciurile la TV faza grupelor 14 iunie, ora 18:00 Rusia Arabia Saudita; (Moscova, Lujniki) TVR 1, TVR HD

15 iunie, ora 15:00 Egipt Uruguay (Ekaterinburg) TVR 1, TVR HD

15 iunie, ora 18:00 Maroc Iran (Sankt Petersburg) TVR 1, TVR HD

15 iunie, ora 21:00 Portugalia Spania (Soci) TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 13:00 Franta Australia (Kazan) TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 16:00 Argentina Islanda (Moscova, Spartak) TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 19:00 Peru Danemarca (Saransk) TVR 1, TVR HD

16 iunie, ora 22:00 Croatia Nigeria (Kalinigrad) TVR 1, TVR HD

17 iunie, ora 15:00 Costa Rica Serbia (Samara) TVR 1, TVR HD

17 iunie, ora 18:00 Germania Mexic (Moscova, Lujniki) TVR 1, TVR HD

17 iunie, ora 21:00 Brazilia Elvetia (Rostov) TVR 1, TVR HD

18 iunie, ora 15:00 Suedia Coreea de Sud (Novgorod) TVR 1, TVR HD

18 iunie, ora 18:00 Belgia Panama (Soci) TVR 1, TVR HD

18 iunie, ora 21:00 Tunisia Anglia (Volgograd) TVR 1, TVR HD

19 iunie, ora 15:00 Polonia Senegal (Moscova, Spartak) TVR 1, TVR HD

19 iunie, ora 18:00 Columbia Japonia (Saransk) TVR 1, TVR HD

19 iunie, ora 21:00 Rusia Egipt (Sankt Petersburg) TVR 1, TVR HD

20 iunie, ora 15:00 Portugalia Maroc (Moscova, Lujniki) TVR 1, TVR HD

20 iunie, ora 18:00 Uruguay Arabia Saudita; (Rostov-pe-Don) TVR 1, TVR HD

20 iunie, ora 21:00 Iran Spania (Kazan) TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 15:00 Franta Peru (Ekaterinburg) TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 18:00 Danemarca Australia (Samara) TVR 1, TVR HD

21 iunie, ora 21:00 Argentina Croatia (Novgorod) TVR 1, TVR HD

22 iunie, ora 15:00 Brazilia Costa Rica (Sankt Petersburg) TVR 1, TVR HD

22 iunie, ora 18:00 Nigeria Islanda (Volgograd) TVR 1, TVR HD

22 iunie, ora 21:00 Serbia Elvetia (Kalinigrad) TVR 1, TVR HD

23 iunie, ora 15:00 Belgia Tunisia (Moscova, Spartak) TVR 1, TVR HD

23 iunie, ora 18:00 Germania Suedia (Soci) TVR 1, TVR HD

23 iunie, ora 21:00 Coreea de Sud Mexic (Rostov) TVR 1, TVR HD

24 iunie, ora 15:00 Anglia Panama (Novgorod) TVR 1, TVR HD

24 iunie, ora 18:00 Japonia Senegal (Ekaterinburg) TVR 1, TVR HD

24 iunie, ora 21:00 Polonia Columbia (Kazan) TVR 1, TVR HD

25 iunie, ora 17:00 Uruguay Rusia (Samara) TVR 1, TVR HD

25 iunie, ora 17:00 Arabia Saudita Egipt (Volgograd) TVR 2

25 iunie, ora 21:00 Spania Maroc (Kalinigrad) TVR 1, TVR HD

25 iunie, ora 21:00 Iran Portugalia (Saransk) TVR 2

26 iunie, ora 17:00 Danemarca Franta (Moscova, Lujniki) TVR 1, TVR HD

26 iunie, ora 17:00 Australia Peru (Soci) TVR 2

26 iunie, ora 21:00 Islanda Croatia (Rostov) TVR 1, TVR HD

26 iunie, ora 21:00 Nigeria Argentina (Sankt Petersburg) TVR 2

27 iunie, ora 17:00 Mexic Suedia (Ekaterinburg) TVR 2

27 iunie, ora 17:00 Coreea de Sud Germania (Kazan) TVR 1, TVR HD

27 iunie, ora 21:00 Serbia Brazilia (Moscova, Spartak) TVR 1, TVR HD

27 iunie, ora 21:00 Elvetia Costa Rica (Novgorod) TVR 2

28 iunie, ora 17:00 Senegal Columbia (Volgograd) TVR 2

28 iunie, ora 17:00 Japonia Polonia (Samara) TVR 1, TVR HD

28 iunie, ora 21:00 Anglia Belgia (Kalinigrad) TVR 1, TVR HD

28 iunie, ora 21:00 Panama Tunisia (Saransk) TVR 2

 
40 vizualizari
Articol publicat la 13-06-2018 ora 16:48
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick