Grupe preliminarii Campionatul Mondial 2018

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Grupe preliminarii Campionatul Mondial 2018
Grupe preliminarii Campionatul Mondial 2018
Grupe  preliminarii europene Cupa Mondiala Rusia 2018

Grupa A: Olanda, Franta, Suedia, Bulgaria, Belarus, Luxemburg
Grupa B: Portugalia, Elvetia, Ungaria, Feroe, Letonia, Andorra
Grupa C: Germania, Cehia, Irlanda de Nord, Norvegia, Azerbaidjan San Marino
Grupa D: Tara Galilor, Austria, Serbia, Irlanda, Moldova, Georgia
Grupa E: Romania, Danemarca, Polonia, Muntenegru, Armenia, Kazahstan
Grupa F: Anglia, Slovacia, Scotia, Slovenia, Lituania, Malta
Grupa G: Spania, Italia, Albania, Israel, Macedonia, Lichtenstein
Grupa H: Belgia, Bosnia, Grecia, Estonia, Cipru
Grupa I: Croatia, Islanda, Ucraina, Turcia, Finlanda


Program preliminarii:

Prima runda: 4-6 septembrie 2016
A doua runda: 6-8 octombrie 2016
A treia runda: 9-11 octombrie 2016
A patra runda: 11-13 noiembrie 2016
A cincea runda: 24-26 martie 2017
A sasea runda: 9-11 iunie 2017
A saptea runda: 31 august-2 septembrie 2017
A opta runda: 3-5 septembrie 2017
A noua runda: 5-7 octombrie 2017
A zecea runda: 8-10 octombrie 2017
Play-off, prima mansa: 9-11 noiembrie 2017
Play-off, mansa secunda: 12-14 noiembrie 2017
Turneul final (Rusia): 14 iunie-15 iulie 2018
 
1225 vizualizari
Articol publicat la 27-07-2015 ora 00:42
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick