Polonia - Romānia preliminariile CM 2018

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Sepsi - CFR Cluj
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Polonia - Romānia preliminariile CM 2018
Polonia - Romānia preliminariile CM 2018 Previziunile meciului Polonia - România din preliminariile CM 2018:

- Jucatorul meciului pentru tricolori: Bogdan Stancu:
- O partida in care Romania va risca, dar nu o poate castiga;
- Robert Lewandowski (Bayern Munchen) marcheaza pentru gazde;
- Pentru Christoph Daum meciul cu Polonia poate fi ultimul...
- Pronostic: 1

Partida dintre Polonia și România are loc la Varşovia, sâmbătă, 10 iunie, de la ora 21:45.

Lotul României:

Portari: Tătărușanu (Fiorentina), Pantilimon (Watford), Niță (FCSB), Lung Jr. (Astra)

Fundași: Benzar (FC Viitorul), Țîru (FC Viitorul), Chiricheș (Napoli), Cr. Săpunaru (Astra), Gardoș (Southampton, ), D. Grigore (Al Sailiya, ), Toșca (Betis), Latovlevici (Karabukspor, ), C. Ganea (FC Viitorul)

Mijlocași: Hanca (Dinamo), R. Marin (Standard Liege), Bicfalvi (FC Ural), Pintilii (FCSB), Stanciu (Anderlecht), Băluță (CSU Craiova), Chipciu (Anderlecht), Stancu (Bursaspor)

Atacanți: Rotariu (Club Brugge), Grozav (Terek Groznîi), F. Andone (Deportivo), Alibec (FCSB), Ivan (CSU Craiova)

Clasament grupa E

1. Polonia           13 p
2. Muntenegru        7 p
3. Danemarca         7 p
4. România           6 p
5. Armenia             6 p
6. Kazahstan          2 p

Calendar meciuri:

10 iunie 2017: Kazahstan-Danemarca, Muntenegru-Armenia, Polonia-România

1 septembrie 2017: Kazahstan- Muntenegru, Danemarca- Polonia, România- Armenia

4 septembrie 2017: Armenia- Danemarca, Muntenegru- România, Polonia- Kazahstan

5 octombrie 2017: România-Kazahstan, Muntenegru-Danemarca, Armenia-Polonia

8 octombrie 2017: Danemarca- România, Kazahstan- Armenia, Polonia-Muntenegru
 
250 vizualizari
Articol publicat la 07-06-2017 ora 22:34
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick