Program Sferturi, semifinale si finale Cupa Mondiala 2018

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Program Sferturi, semifinale si finale Cupa Mondiala 2018
Program Sferturi, semifinale si finale Cupa Mondiala 2018

Sferturi de finală

6 iulie, ora 17:00 – câștigătoarea meciului 1 din optimi – câștigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod) – TVR 1, TVR HD

6 iulie, ora 21:00 – câștigătoarea meciului 6 din optimi – câștigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan) – TVR 1, TVR HD

7 iulie, ora 17:00 – câștigătoarea meciului 8 din optimi – câștigătoarea meciului 7 din optimi (Samara) – TVR 1, TVR HD

7 iulie, ora 21:00 – câștigătoarea meciului 3 din optimi – câștigătoarea meciului 4 din optimi (Soci) – TVR 1, TVR HD

 

Semifinale

10 iulie, ora 21:00 – câștigătoarea meciului 2 din sferturi – câștigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD

11 iulie, ora 21:00 – câștigătoarea meciului 4 din sferturi – câștigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki) – TVR 1, TVR HD

 

Finala mică

14 iulie, ora 17:00 – echipa învinsă în semifinala 1 – echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg) – TVR 1, TVR HD

 

Finala

15, iulie, ora 18:00 – câștigătoarea semifinalei 1 – câștigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki) – TVR 1, TVR HD

 

 
358 vizualizari
Articol publicat la 13-06-2018 ora 17:51
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick