EURO 2012 , European Championship

 
ActivSport
FOOTBALL TABLES
BET OF THE DAY
PREDICTIONS
PREVIEWS
TABLE
Romania
Clasament Romania Liga 1
TABLE 2018 - 2019
FORM TABLE
RESULTS 2018 - 2019
FIXTURES 2018 - 2019
ROMANIA CUP
OTHER TABLES
Table Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Table Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Table LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Table LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Table LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Table LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Table LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOOTBALL
PLAYERS PLAYERS
COACHES COACHES
REFEREES REFEREES
FOOTBALL CLUBS FOOTBALL CLUBS
COUNTY ASSOCIATIONS COUNTY ASSOCIATIONS
FOOTBALL FEDERATION FOOTBALL FEDERATION
FORMULA 1
RUGBY WORLD CUP
SPORT LEISURE
FOOTBALL TICKETS
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SURVEY
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
ADVERTISING
Avis Travel
 EURO 2012
Calificari Grupa A EURO 2016
Calificari Grupa B EURO 2016
Calificari Grupa C EURO 2016
Calificari Grupa D EURO 2016
Calificari Grupa E EURO 2016
Calificari Grupa F EURO 2016 Romania
Calificari Grupa G EURO 2016
Calificari Grupa H EURO 2016
Calificari Grupa I EURO 2016
Clasament Grupa A EURO 2020
Clasament Grupa B EURO 2020
Clasament Grupa C EURO 2020
Clasament Grupa D EURO 2020
Clasament Grupa E EURO 2020
Clasament Grupa F EURO 2020
Optimi de finala EURO 2020
Sferturi de finala EURO 2020
Semifinale EURO 2020
Finala EURO 2020
Euro 2012
 EURO 2012

 
Finala

10/07/16 22:00  Portugalia - Franta  0-0/ 0-0 1-0 (prel)


Semifinale

06/07/16 22:00  Portugalia - Tara Galilor  2-0

07/07/16 22:00  Franta - Germania  2-0

Sferturi

30/06/16 22:00     Polonia - Portugalia  1-1/1-1/3-5 (lov)
01/07/16 22:00     Tara Galilor - Belgia  3-1
02/07/16 22:00     Germania -  Italia 1-1/1-1/5-3 (lov)
03/07/16 22:00     Franta - Islanda   5-2

Optimi


25/06/16 16:00     Elvetia - Polonia  1-1/1-1/4-5
25/06/16 19:00     Tara Galilor - Irlanda de Nord  1-0
25/06/16 22:00     Croatia - Portugalia  0-1
26/06/16 16:00     Franta - Irlanda  2-1
26/06/16 19:00     Germania - Slovacia   3-0
26/06/16 22:00     Ungaria - Belgia  0-4
27/06/16 19:00     Spania - Italia  0-2
27/06/16 22:00     Anglia - Islanda  1-2

Clasament EURO 2016 grupa A

GRUPA  A
J
GM
GP
PCT
Franta
3
4
1
7
Elvetia
3
2
1
5
Albania
3
1
3
3
Romania
        3
2
4
1

Program:
10 iunie,  Franta - Romania (Paris)  2-1
11 iunie,  Albania - Elvetia (Lens)  0-1

15 iunie, ora 19:00 Romania - Elvetia (Paris)  1-1
15 iunie, ora 22:00 Franta - Albania (Marseille)  2-0

19 iunie, ora 22:00 Romania - Albania (Lyon)  0-1
19 iunie, ora 22:00 Elvetia - Franta (Lille)   0-0

Clasament EURO 2016 grupa B

GRUPA  A
J
GM
GP
PCT
Tara Galilor
3
6
3
6
Anglia
3
3
2
5
Slovacia
3
3
3
4
Rusia
         3
2
6
1

Program:

11/06/16     Anglia - Rusia   1-1
11/06/16     Tara Galilor - Slovacia    2-1
       
15/06/16 16:00     Rusia - Slovacia  1-2
16/06/16 16:00     Anglia - Tara Galilor  2-1
   
20/06/16 22:00     Slovacia - Anglia  0-0
20/06/16 22:00     Rusia - Tara Galilor 0-3


Clasament EURO 2016 grupa C

GRUPA  A
J
GM
GP
PCT
Germania
3
3
0
7
Polonia
3
2
0
7
Irlanda de Nord
3
2
2
3
Ucraina
        3
0
5
0

Program:
12/06/16     Germania - Ucraina   2-0
12/06/16     Polonia - Irlanda de Nord   1-0
        
16/06/16 19:00     Ucraina - Irlanda de Nord  0-2
16/06/16 22:00     Germania - Polonia 0-0
   
21/06/16 19:00     Ucraina - Polonia  0-1
21/06/16 19:00     Irlanda de Nord - Germania 0-1

Clasament EURO 2016 grupa D

GRUPA  A
J
GM
GP
PCT
Croatia
3
5
3
7
Spania
3
5
2
6
Turcia
3
2
4
3
Cehia
         3
2
5
1


Program:

12/06/16     Turcia - Croatia  0-1
13/06/16     Spania - Cehia  1-0
   
17/06/16 19:00     Cehia - Croatia  2-2
17/06/16 22:00     Spania - Turcia   3-0
   
21/06/16 22:00     Croatia - Spania  2-1
21/06/16 22:00     Cehia - Turcia  0-2

Clasament EURO 2016 grupa E

GRUPA  A
J
GM
GP
PCT
Italia
3
3
1
6
Belgia
3
4
2
6
Irlanda
3
2
4
4
Suedia
        3
1
3
1

Program:

13/06/16 19:00     Irlanda - Suedia   1-1
13/06/16 22:00     Belgia - Italia  0-2
   
17/06/16 16:00     Italia - Suedia   1-0
18/06/16 16:00     Belgia - Irlanda   3-0
   
22/06/16 22:00     Italia - Irlanda  0-1
22/06/16 22:00     Suedia - Belgia   0-1

Clasament EURO 2016 grupa F

GRUPA  A
J
GM
GP
PCT
Ungaria
3
6
4
5
Islanda
3
4
3
5
Portugalia
3
4
4
3
Austria
        3
1
4
1

Program:

14/06/16 19:00     Austria - Ungaria  0-2
14/06/16 22:00     Portugalia - Islanda  1-1
   
18/06/16 19:00     Islanda - Ungaria  1-1
18/06/16 22:00     Portugalia - Austria  0-0
   
22/06/16 19:00     Ungaria - Portugalia  3-3
22/06/16 19:00     Islanda - Austria   2-1

Baraj EURO 2016


12/11/15     Norvegia - Ungaria      0-1/2-1
       
13/11/15     Bosnia - Irlanda          1-1/0-2

14/11/15     Suedia - Danemarca   2-1/2-2
       
14/11/15     Ucraina - Slovenia       2-0/1-1
   

Clasament Calificari EURO 2016 Grupa A

GRUPA   A
J
GM
GP
PCT
Islanda
8
15
3
19
Cehia
8
16
10
16
Turcia
8
11
9
12
Olanda
8
13
10
10
Letonia
8
4
16
4
Kazakhstan
8
5
16
2

Program calificari Grupa A
- preliminarii EURO 2016

09/09/14 19:00     Kazakhstan - Letonia    0-0
09/09/14 21:45     Cehia - Olanda   2-1 
09/09/14 21:45     Islanda - Turcia  3-0
   
10/10/14 21:45     Letonia - Islanda   0-3
10/10/14 21:45     Olanda - Kazakhstan    3-1
10/10/14 21:45     Turcia - Cehia   1-2
   
13/10/14 19:00     Kazakhstan - Cehia    2-4
13/10/14 21:45     Islanda - Olanda    2-0
13/10/14 21:45     Letonia - Turcia      1-1

16/11/14 19:00     Olanda - Letonia     6-0
16/11/14 21:45     Cehia - Islanda      2-1
16/11/14 21:45     Turcia - Kazakhstan  3-1
   
28/03/15 16:00     Kazakhstan - Islanda    0-3
28/03/15 18:00     Cehia - Letonia    1-1
28/03/15 21:45     Olanda - Turcia   1-1
   
12/06/15 19:00     Kazakhstan - Turcia     0-1
12/06/15 21:45     Islanda - Cehia     2-1
12/06/15 21:45     Letonia - Olanda   0-2

03/09/15  21:45    Cehia - Kazakhstan   2-1
03/09/15  21:45    Olanda - Islanda  0-1
03/09/15  21:45    Turcia - Letonia   1-1

06/09/15  21:45    Letonia - Cehia   1-2
06/09/15  21:45    Turcia - Olanda    3-0
06/09/15  21:45    Islanda - Kazakhstan   0-0

10/10/15 19:00     Iceland - Letonia
10/10/15 19:00     Kazakhstan - Olanda
10/10/15 21:45     Cehia - Turcia
   
13/10/15 21:45     Letonia - Kazakhstan
13/10/15 21:45     Olanda - Cehia
13/10/15 21:45     Turcia - Iceland

Clasament Calificari EURO 2016 Grupa B

GRUPA  B
J
GM
GP
PCT
Tara Galilor
8
9
2
18
Belgia
8
17
3
17
Israel
8
14
9
13
Bosnia&Herzegovina
8
12
10
11
Cipru
8
12
13
9
Andorra
8
3
30
0

Program calificari Grupa B
- preliminarii EURO 2016

09/09/14 21:45     Andorra - Tara Galilor   1-2 
09/09/14 21:45     Bosnia & Herzegovina - Cipru  1-2
31/03/15 21:45     Israel - Belgia  0-1

10/10/14 21:45     Belgia - Andorra    6-0
10/10/14 21:45     Cipru - Israel    1-2
10/10/14 21:45     Tara Galilor - Bosnia & Herzegovina  0-0
    
13/10/14 21:45     Andorra - Israel     1-4
13/10/14 21:45     Bosnia & Herzegovina - Belgia     1-1
13/10/14 21:45     Tara Galilor - Cipru   2-1

16/11/14 19:00     Belgia - Tara Galilor    0-0
16/11/14 19:00     Cipru - Andorra     5-0
16/11/14 21:45     Israel - Bosnia & Herzegovina     3-0

28/03/15 21:45     Andorra - Bosnia & Herzegovina     0-3
28/03/15 21:45     Belgia - Cipru     5-0
28/03/15 21:45     Israel - Tara Galilor   0-3 

12/06/15 21:45     Andorra - Cipru     1-3
12/06/15 21:45     Bosnia & Herzegovina - Israel    3-1
12/06/15 21:45     Tara Galilor - Belgia 1-0

03/09/15  21:45    Belgia - Bosnia & Herzegovina   3-1
03/09/15  21:45    Cipru - Tara Galilor  0-1
03/09/15  21:45    Israel - Andorra    4-0

06/09/15 21:45    Cipru - Belgia   0-1   
06/09/15 21:45    Bosnia & Herzegovina - Andorra   3-0
06/09/15 21:45    Tara Galilor - Israel  0-0
       
10/10/15 21:45     Andorra - Belgia
10/10/15 21:45     Bosnia & Herzegovina- Tara Galilor
10/10/15 21:45     Israel - Cipru
   
13/10/15 21:45     Belgia - Israel
13/10/15 21:45     Cipru - Bosnia & Herzeovina
13/10/15 21:45     Tara Galilor - Andorra

Clasament Calificari EURO 2016 Grupa C

GRUPA  C
J
GM
GP
PCT
Spania
8
18
3
21
Slovacia
8
13
5
19
Ucraina
8
12
3
16
Belarus
8
7
14
7
Luxemburg
8
4
19
4
Macedonia
8
6
16
3

Program calificari Grupa C
- preliminarii EURO 2016

08/09/14 21:45     Luxemburg - Belarus     1-1
08/09/14 21:45     Spania - Macedonia     5-1
08/09/14 21:45     Ucraina - Slovacia       0-1 

09/10/14 21:45     Belarus - Ucraina    0-2
09/10/14 21:45     Macedonia - Luxemburg  3-2  
09/10/14 21:45     Slovacia - Spania    2-1

12/10/14 19:00     Ucraina - Macedonia     1-0
12/10/14 21:45     Belarus - Slovacia        1-3
12/10/14 21:45     Luxemburg - Spania      0-4

15/11/14 19:00     Luxemburg - Ucraina    0-3
15/11/14 21:45     Spania - Belarus   3-0   
15/11/14 21:45     Macedonia - Slovacia     0-2

27/03/15 21:45     Macedonia - Belarus     1-2
27/03/15 21:45     Slovacia - Luxemburg    3-0
27/03/15 21:45     Spania - Ucraina     1-0

14/06/15 19:00     Ucraina - Luxemburg     3-0
14/06/15 21:45     Belarus - Spania           0-1
14/06/15 21:45     Slovacia - Macedonia    2-1

05/09/15  19:00    Luxemburg - Macedonia   1-0
05/09/15  19:00    Ucraina - Belarus   3-1
05/09/15  21:45    Spania - Slovacia   2-0

08/09/15 21:45    Slovacia - Ucraina   0-0
08/09/15 21:45    Macedonia - Spania    0-1
08/09/15 21:45    Belarus - Luxembourg   2-0
       

09/10/15 21:45     Macedonia - Ucraina
09/10/15 21:45     Slovacia - Belarus
09/10/15 21:45     Spania - Luxembourg
   
12/10/15 21:45     Belarus - Macedonia
12/10/15 21:45     Luxembourg - Slovacia
12/10/15 21:45     Ucraina - Spania

Clasament Calificari EURO 2016 Grupa D

GRUPA  D
J
GM
GP
PCT
Germania
8
22
7
19
Polonia
8
29
7
17
Irlanda
8
17
5
15
Scotia
8
14
10
11
Georgia
8
5
14
6
Gibraltar
8
1
46
0

Program calificari Grupa D
- preliminarii EURO 2016

07/09/14 19:00     Georgia - Irlanda     1-2
07/09/14 21:45     Germania - Scotia   2-1 
07/09/14 21:45     Gibraltar - Polonia   0-7

11/10/14 19:00     Irlanda - Gibraltar     7-0
11/10/14 19:00     Scotia - Georgia       1-0
11/10/14 21:45     Polonia - Germania  2-0 

14/10/14 21:45     Gibraltar - Georgia   0-3
14/10/14 21:45     Germania - Irlanda    1-1
14/10/14 21:45     Polonia - Scotia        2-2

14/11/14 19:00     Georgia - Polania     0-4
14/11/14 21:45     Germania - Gibraltar   4-0 
14/11/14 21:45     Scotia - Irlanda    1-0

29/03/15 19:00     Georgia - Germania    0-2
29/03/15 19:00     Scotia - Gibraltar   6-1 
29/03/15 21:45     Irlanda - Polania    1-1

13/06/15 19:00     Polania - Georgia     4-0
13/06/15 19:00     Irlanda - Scotia          1-1
13/06/15 21:45     Gibraltar - Germania 0-7

04/09/15 18:00     Georgia - Scotia  1-0
04/09/15 21:45     Germania - Polonia  3-1
04/09/15 21:45     Gibraltar - Irlanda   0-4
   
07/09/15 21:45     Polonia - Gibraltar 8-1
07/09/15 21:45     Irlanda - Georgia  1-0
07/09/15 21:45     Scotia - Germania   2-3

08/10/15 19:00     Georgia - Gibraltar
08/10/15 21:45     Irlanda - Germania
08/10/15 21:45     Scotia - Polonia
   
11/10/15 21:45     Germania - Georgia
11/10/15 21:45     Gibraltar - Scotia
11/10/15 21:45     Polonia - Irlanda


Clasament Calificari EURO 2016 Grupa E

GRUPA E
J
GM
GP
PCT
Anglia
8
26
3
24
Elvetia
8
16
8
15
Slovenia
8
15
10
12
Estonia
8
4
6
10
Lituania
8
6
14
9
San Marino
8
1
27
1

Program calificari Grupa E
- preliminarii EURO 2016

08/09/14 21:45     Estonia - Slovenia     1-0
08/09/14 21:45     San Marino - Littuania   0-2 
08/09/14 21:45     Elvetia - Anglia 0-2
   
09/10/14 21:45     Anglia - San Marino    5-0 
09/10/14 21:45     Littuania - Estonia     1-0 
09/10/14 21:45     Slovenia - Elvetia       1-0

12/10/14 18:00     Estonia - Anglia          0-1
12/10/14 21:45     Littuania - Slovenia     0-2
14/10/14 21:45     San Marino - Elvetia    0-4

15/11/14 19:00     Anglia - Slovenia    3-1
15/11/14 19:00     San Marino - Estonia  0-0  
15/11/14 21:45     Elvetia - Lituania    4-0

27/03/15 21:45     Anglia - Lituania     4-0
27/03/15 21:45     Slovenia - San Marino     6-0
27/03/15 21:45     Elvetia - Estonia   3-0 

14/06/15 19:00     Estonia - San Marino     2-0
14/06/15 19:00     Slovenia - Anglia  2-3  
14/06/15 21:45     Lituania - Elvetia   1-2

05/09/15 18:00     Estonia - Lituania   1-0
05/09/15 18:00     San Marino - Anglia   0-6
05/09/15 20:45     Elvetia - Slovenia   3-2
    
08/09/15 20:45     Anglia - Elvetia 2-0
08/09/15 20:45     Lituania - San Marino  2-1
08/09/15 20:45     Slovenia - Estonia   1-0

09/10/15 21:45     Anglia - Estonia
09/10/15 21:45     Slovenia - Lituania
09/10/15 21:45     Elvetia - San Marino
    
12/10/15 21:45     Estonia - Elvetia
12/10/15 21:45     Lituania - Anglia
12/10/15 21:45     San Marino - Slovenia


Clasament Calificari EURO 2016 Grupa F

GRUPA F
J
GM
GP
PCT
Irlanda de Nord
8
12
6
17
Romania
8
7
1
16
Ungaria
8
6
4
13
Finlanda
8
7
8
10
Insulele Feroe
8
5
12
6
Grecia
8
2
8
3

Program calificari Grupa F
- preliminarii EURO 2016

07/09/14 19:00     Ungaria - Irlanda de Nord     1-2
07/09/14 21:45     Insulele Feroe - Finlanda     1-3
07/09/14 21:45     Grecia - Romania   0-1
   

11/10/14 19:00     Romania - Ungaria    1-1
11/10/14 21:45     Finlanda - Grecia      1-1
11/10/14 21:45     Irlanda de Nord - Insulele Feroe   2-0
  
14/10/14 21:45     Insulele Feroe - Ungaria    0-1
14/10/14 21:45     Finlanda - Romania          0-2
14/10/14 21:45     Grecia - Irlanda de Nord   0-2

14/11/14 21:45     Grecia - Insulele Feroe     0-1
14/11/14 21:45     Ungaria - Finlanda     1-0
14/11/14 21:45     Romania - Irlanda de Nord     2-0

29/03/15 19:00     Irlanda de Nord - Finlanda     2-1
29/03/15 19:00     Romania - Insulele Feroe   1-0 
29/03/15 21:45     Ungaria - Grecia   0-0 

13/06/15 19:00     Finlanda - Ungaria     0-1
13/06/15 21:45     Irlanda de Nord - Romania     0-0
13/06/15 21:45     Insulele Feroe - Grecia   2-1

04/09/15 21:45     Insulele Feroe - Irlanda de Nord  1-3
04/09/15 21:45     Grecia - Finland   0-1
04/09/15 21:45     Ungaria - Romania   0-0
   
07/09/15 21:45     Finland - Insulele Feroe   1-0
07/09/15 21:45     Irlanda de Nord - Ungaria   1-1
07/09/15 21:45     Romania - Grecia  0-0

08/10/15 21:45     Ungaria - Insulele Feroe
08/10/15 21:45     Irlanda de Nord - Grecia
08/10/15 21:45     Romania - Finlanda
   
11/10/15 19:00     Insulele Feroe - Romania
11/10/15 19:00     Finlanda - Irlanda de Nord
11/10/15 19:00     Grecia - Ungaria


Clasament Calificari EURO 2016 Grupa G

GRUPA   G
J
GM
GP
PCT
Austria
8
16
3
22
Rusia
8
17
4
14
Suedia
8
11
9
12
Muntenegru
8
8
8
11
Liechtenstein
8
2
21
5
Moldova
8
3
12
2

Program calificari Grupa G - preliminarii EURO 2016


08/09/14 19:00     Rusia - Liechtenstein   4-0
08/09/14 21:45     Austria - Suedia     1-1
08/09/14 21:45     Muntenegru - Moldova   2-0
   
09/10/14 21:45     Liechtenstein - Muntenegru    0-0
09/10/14 21:45     Moldova - Austria     1-2
09/10/14 21:45     Suedia - Rusia   1-1
   
12/10/14 19:00     Austria - Muntenegru     1-0
12/10/14 19:00     Rusia - Moldova             1-1
12/10/14 21:45     Suedia - Liechtenstein   2-0

15/11/14 19:00     Austria - Rusia     1-0
15/11/14 19:00     Moldova - Liechtenstein  0-1  
15/11/14 21:45     Muntenegru - Suedia   1-1 

27/03/15 21:45     Liechtenstein - Austria    0-5
27/03/15 21:45     Moldova - Suedia     0-2
27/03/15 21:45     Muntenegru - Rusia    0-3

14/06/15 19:00     Liechtenstein - Moldova    1-1
14/06/15 19:00     Rusia - Austria     0-1
14/06/15 21:45     Suedia - Muntenegru   3-1

05/09/15 18:00     Rusia - Suedia   1-0
05/09/15 20:45     Austria - Moldova   1-0
05/09/15 20:45     Muntenegru - Liechtenstein   2-0
    
08/09/15 20:45     Liechtenstein - Rusia  0-7
08/09/15 20:45     Moldova - Muntenegru  0-2
08/09/15 20:45     Suedia - Austria  1-4

09/10/15 21:45     Liechtenstein - Suedia
09/10/15 21:45     Moldova - Rusia
09/10/15 21:45     Muntenegru - Austria
    
12/10/15 19:00     Austria - Liechtenstein
12/10/15 19:00     Rusia - Muntenegru
12/10/15 19:00     Suedia - Moldova

Clasament Calificari EURO 2016 Grupa H

GRUPA   H
J
GM
GP
PCT
Italia
8
11
5
18
Norvegia
8
10
8
16
Croatia
8
16
5
15
Bulgaria
8
7
9
8
Azerbaijan
8
6
13
6
Malta
8
3
13
2

Program calificari Grupa H
- preliminarii EURO 2016

09/09/14 19:00     Azerbaijan - Bulgaria     1-2
09/09/14 21:45     Croatia - Malta    2-0
09/09/14 21:45     Norvegia - Italia     0-2

10/10/14 21:45     Bulgaria - Croatia   0-1
10/10/14 21:45     Italia - Azerbaijan   2-1
10/10/14 21:45     Malta - Norvegia    0-3

13/10/14 21:45     Croatia - Azerbaijan    6-0
13/10/14 21:45     Malta - Italia               0-1
13/10/14 21:45     Norvegia - Bulgaria     2-1

16/11/14 19:00     Azerbaijan - Norvegia    0-1
16/11/14 21:45     Bulgaria - Malta   1-1 
16/11/14 21:45     Italia - Croatia      1-1

28/03/15 19:00     Croatia - Norvegia     5-1
28/03/15 19:00     Azerbaijan - Malta  2-0  
28/03/15 21:45     Bulgaria - Italia     2-2

12/06/15 21:45     Croatia - Italia     1-1
12/06/15 21:45     Malta - Bulgaria    0-1
12/06/15 21:45     Norvegia - Azerbaijan 0-0

03/09/15 19:00     Azerbaijan - Croatia   0-0
03/09/15 21:45     Bulgaria - Norvegia   0-1
03/09/15 21:45     Italia - Malta   1-0
    
06/09/15 19:00     Malta - Azerbaijan   2-2
06/09/15 19:00     Norvegia - Croatia   2-0
06/09/15 21:45     Italia - Bulgaria   1-0

10/10/15 19:00     Azerbaijan - Italia
10/10/15 19:00     Norvegia - Malta
10/10/15 21:45     Croatia - Bulgaria
   
13/10/15 21:45     Bulgaria - Azerbaijan
13/10/15 21:45     Italia - Norvegia
13/10/15 21:45     Malta - Croatia

Clasament Calificari EURO 2016 Grupa I

GRUPA  I
J
GM
GP
PCT
Portugalia
6
8
4
15
Danemarca
7
8
4
12
Albania
6
7
3
11
Serbia
7
5
11
2
Armenia
6
5
11
1

Serbia: - 3 puncte
Program Calificari Grupa I
- preliminarii EURO 2016

07/09/14 19:00     Danemarca - Armenia  2-1  
07/09/14 21:45     Portugalia - Albania   0-1
   
11/10/14 19:00     Armenia - Serbia        1-1
11/10/14 21:45     Albania - Danemarca  1-1
   
14/10/14 21:45     Danemarca - Portugalia     0-1
14/10/14 21:45     Serbia - Albania    3-0

14/11/14 21:45     Portugalia - Armenia    1-0
14/11/14 21:45     Serbia - Danemarca    0-1

29/03/15 19:00     Albania - Armenia     2-1
29/03/15 21:45     Portugalia - Serbia    2-1 

13/06/15 19:00     Armenia - Portugalia     2-3
13/06/15 21:45     Danemarca - Serbia    2-0

04/09/15 21:45     Danemarca - Albania     0-0
04/09/15 21:45     Serbia - Armenia   2-0

07/09/15 19:00     Armenia - Danemarca  0-0
07/09/15 21:45     Albania - Portugal   0-1
    
08/10/15 21:45     Albania - Serbia
08/10/15 21:45     Portugalia- Danemarca
    
11/10/15 19:00     Armenia - Albania
11/10/15 19:00     Serbia - Portugalia




CHAMPIONS LEAGUE
EUROPA LEAGUE
EURO 2012
WORLD CUP
TOURISM OFFERS
NEWSLETTER
Stay updated with the latest information on the site, signing up for newsletter
RECOMMEND SITE
STAGE 1 RESULTS
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
ENTERTAINMENT
Copyright @ ActivSport.ro 2012 Website optimized for resolution 1024x768 Developed by NetDesigner.ro
Links
EnterClick