Liga 1 program etapele 18 si 19 la TV

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dinamo11
2Steaua11
3CSU Craiova9
4CSMS Iasi8
5FC Voluntari7
6FC Botosani7
7Viitorul7
8Concordia Chiajna6
9Gaz Metan4
10Astra Giurgiu4
11Pandurii3
12CFR Cluj2
13ASA Tg Mures-6
14Poli Timisoara-11
SONDAJ
Pronostic Rusia : Portugalia
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Liga 1 program etapele 18 si 19 la TV
Liga 1 program etapele 18 si 19 la TV Etapa 18

Vineri, 20 februarie

18.00 F.C. Viitorul - CSMS Iasi (Look Plus, Dolce Sport, Digi Sport)
20.30 Petrolul - F.C. Brasov (Look TV, Digi Sport)

Sambata, 21 februarie

18.00 Gaz Metan - F.C. Botosani (Look TV, Digi Sport)
20.30 Otelul - Dinamo (Look TV, Digi Sport)

Duminica, 22 februarie

15.30 Astra Giurgiu - Concordia (Look Plus, Dolce Sport, Digi Sport)
18.00 U Cluj - ASA Tg. Mures (Look TV, Digi Sport)
20.30 Steaua - Rapid (Look TV, Digi Sport)

Luni, 23 februarie

18.00 Ceahlaul - CFR Cluj (Look Plus, Dolce Sport, Digi Sport)
20.30 Pandurii - CSU Craiova (Look TV, Digi Sport)


Etapa 19

Vineri, 27 februarie

18.00 Concordia - Otelul (Look Plus, Dolce Sport, Digi Sport)
20.30 F.C. Botosani - Petrolul (Look TV, Digi Sport)

Sambata, 28 februarie

18.00 CSMS Iasi - Gaz Metan (Look TV, Digi Sport)
20.30 Dinamo - U Cluj (Look TV, Digi Sport)

Duminica, 1 martie

15.30 CSU Craiova - Steaua (Look Plus, Dolce Sport, Digi Sport)
18.00 CFR Cluj - Pandurii (Look TV, Digi Sport)
20.30 F.C. Brasov - Astra Giurgiu  (Look TV, Digi Sport)

Luni 2, martie

18.00 ASA Tg. Mures - Ceahlaul (Look Plus, Dolce Sport, Digi Sport)
20.30 Rapid - F.C. Viitorul (Look TV, Digi Sport).
 
923 vizualizari
Articol publicat la 10-02-2015 ora 16:41
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
FC VoluntariViitorul
01
PanduriiCSU Craiova
21
Astra GiurgiuDinamo
14
Gaz MetanASA Tg Mures
21
CFR ClujConcordia Chiajna
20
Poli TimisoaraFC Botosani
05
SteauaCSMS Iasi
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick