Liga 2 Romania, Stiri din Liga 2 Romania

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Viitorul3
2Dinamo3
3CSU Craiova3
4FCSB3
5Astra Giurgiu3
6Poli Timisoara3
7FC Botosani1
8CFR Cluj1
9Sepsi0
10Concordia Chiajna0
11FC Voluntari0
12CSMS Iasi0
13Juventus B0
14Gaz Metan0
SONDAJ
Pronostic Buducnost Podgorica : Partizan Belgrad
1
X
2
 
PUBLICITATE
 LIGA 2
Pagina:
1 2 3 4 5 6 7 8

Liga 2 Etapa 1 Seria 1- Est 01.10 11:00 FC UNIREA 2004 Slobozia - CS FC Callatis Mangalia (CT) 01.10 11:00 FC Chindia Târgoviste (DB) - CF Braila 01.10 11:00 CS Buftea (IF) [...]

Program prima etapa editia 2012-2013 Liga 3 Etapa 1 Seria 6 31.08 18:00 FC Unirea Campina (PH) - CS Prahova Tomsani 2010 (PH) 31.08 18:00 CS Sevisul Selimbar (SB) - FCM Târgov [...]

Faza a III-a Cupa Romaniei. Meciurile vor avea loc miercuri, 15.08.2012, ora 17.30 CS Foresta Malini (Suceava) - FC Ceahlaul Piatra Neamt 2 (Neamt) FCM Dorohoi (Botosani) - ACS Sporting Suceava ( [...]

SEZON COMPETITIONAL 2012-2013 LIGA A 2-A, SERIA I 1. SPORTUL STUDENTESC 2. FC DELTA TULCEA 3. AFC SAGEATA NAVODARI 4. FC BOTOsANI 5. CF BRAILA 6. CS FC FARUL CONSTANTA 7. CS FC C [...]

01.08 CS Corbeanca (IF) - FC METALOGLOBUS Bucuresti (B) 2-4 01.08 FC Podari (DJ) - CS Visina Noua (OT) 1-3 01.08 CS LUCEAFARUL Mihai Eminescu (BT) - FCM Dorohoi (BT) 0-3 01.08 [...]

Turul 2 01.08 17:30 CS LUCEAFARUL Mihai Eminescu (BT) - FCM Dorohoi (BT) 01.08 17:30 SC FC Voluntari SA (IF) - FC Victoria Branesti (IF) 01.08 17:30 CS Inter Clinceni (IF) - CS [...]

"Am luat act astazi despre o decizie a FRF si despre o scrisoare adresata mie, in calitate de primar al Craiovei, de catre Mircea Sandu, cu multa surprindere, trebuie sa recunosc. Inteleg ca, [...]

"Conform art.36 din Statutul Federatiei Române de Fotbal, Comitetul de Urgenta: 1. Ia act de: a) continutul Certificatului de grefa emis de Curtea de Apel Bucuresti a Grefa Sectiei a [...]

Program turul 1 Cupa Romaniei 2012-2013 18.07 17:30 VSK Municipal Miercurea Ciuc (HG) - FCM Targu Mures II (MS) 18.07 17:30 CS SEVISUL SELIMBAR (SB) - FC Oltchim Râmnicu Vâl [...]

Consiliul Local Timisoara s-a reunit, vineri, in sedinta extraordinara si a aprobat proiectul "aderarii municipiului Timisoara la Asociatia Atletic Club Sportiv Recas".Astfel, formatia ACS [...]

Tribunalul de Arbitraj Sportiv de la Lausanne i-a dat dreptate forului condus de Mircea Sandu in cazul Dare Vrsici, pentru care Poli a cerut despagubiri de 3 milioane de euro deoarece a fost declar [...]

Federatia Romana de Fotbal (FRF) a publicat, un drept la replica referitor la acuzatiile lansate de reprezentantii clubului Universitatea Craiova in legatura cu scrisoarea trimisa de FIFA catre forul [...]

Meciuri faza I-a Cupa Romaniei 2012-2013 18.07 17:30 VSK Municipal Miercurea Ciuc (HG) - FCM Targu Mures II (MS) 18.07 17:30 CS SEVISUL SELIMBAR (SB) - FC Oltchim Râmnicu Vâl [...]

Visan Vasile Cretu sustine ca a mers cu prietena lui intr-un local din Tulcea, insa a fost scos afara de bodyguarzii , care i-au transmis ca e tigan si ca nu poate fi primit acolo. "Nu mi-a ve [...]

Cele 41 de campioane judetene si a municipiului Bucuresti se vor confrunta azi, de la ora 17.30, in lupta pentru promovarea in Liga 3, programul si stadioanele de disputare alejocurilor fiind urmatoar [...]

Clasament Liga 4 Covasna 1 F.C. ZAGON 30 26 3 1 138 - 20 81 2 PRIMA BRADUT 30 21 4 5 72 - 33 67 3 NEMERE GHELINTA 30 19 2 9 89 - 37 59 4 F.C. BRETCU 30 17 2 11 70 - 37 [...]

Clasament Liga 4 Neamt 1. Biruinta Negresti 28 27 0 1 118-19 81 2. Vointa Ion Creanga 28 19 4 5 78-31 61 3. Spicul Tamaseni 28 19 1 8 84-50 58 4. Speranta Raucesti 28 19 1 8 97-55 58 5. Energi [...]

Echipa tehnica si lotul care a reusit locul 1 in campionatul sucevean: Valentin Prutean si Victor Bujdei – portari; Bogdan Hutanu, Bogdan Hrehorciuc, Adrian Ungureanu, stefan Ilisoi, Catalin Ta [...]

20.06.2012 esteziua de disputare a barajelor pentru Liga 3. Iata programul jocurilor de promovare in Liga a III-a: Microbuzul Botosani - Stiinta Miroslava (AJF Suceava)* Bucovina Fratautii Noi- P [...]

Microbuzul Botosani - Stiinta Miroslava (AJF Suceava)* Bucovina Fratautii Noi- ProSomes Feldru (AJF HARGHITA) Biruinta Negresti - FCM Husi (AJF BACAU) CSM Moinesti - Sporting Liesti (AJF VASLUI) [...]

Viitorul Constanta si CSM Iasi au promovat din Seria 1, iar Gloria Bistrita si Gaz Metan Severin din Seria 2 . Gaz Metan Severin a promovat datorita faptului ca Poli Timisoara, castigatoarea Serie [...]

Seria 1 26.05 11:00 Delta Tulcea - Gloria Buzau 26.05 11:00 Constanta - Callatis Mangalia 26.05 11:00 Sageata Navodari - FCM Bacau 26.05 11:00 CF Braila - Astra II Giurgiu [...]

Seria 1 15.05 18:00 SC Municipal Petrotub Roman - FC Otelul Galati 2 15.05 18:00 Ceahlaul Piatra Neamt II - CSM Pascani 15.05 18:00 CS Aerostar Bacau - Sport Club Bacau 1 [...]

Decizia a fost luata de Adunarea Generala a Federatiei Romane de Fotbal si este una definitiva cu 168 de voturi au fost pentru excludere, 5 impotriva si 18 abtineri. Presedintele FRF, Mircea Sandu, [...]

Etapa 27 intermediara Seria 2 16.05 18:00 CSM Râmnicu Vâlcea - FC Bihor Oradea 16.05 18:00 CS Juventus Bucuresti - FC Olt 16.05 18:00 FC Arges - FC Timisoara 16.0 [...]

Etapa 27 intermediara Seria 1 16.05 16:00 CF Braila - CS Otopeni 16.05 18:00 Dinamo 1948 Bucuresti II - FC Delta Tulcea 16.05 18:00 Farul Constanta - FC Gloria Buzau 16.05 [...]
1 2 3 4 5 6 7 8
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CSU CraiovaCSMS Iasi
20
Concordia ChiajnaPoli Timisoara
01
Juventus BDinamo
03
Astra GiurgiuSepsi
10
FCSBFC Voluntari
21
ViitorulGaz Metan
30
FC BotosaniCFR Cluj
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick