Azi se stabilesc barajele pentru promovare in Liga 3

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Azi se stabilesc barajele pentru promovare in Liga 3
Azi se stabilesc barajele pentru promovare in Liga 3 Federaţia Română de Fotbal va stabili joi, 11 iunie, cele 21 de meciuri ale barajului de promovare în Liga 3, datele de disputare urmând a avea loc pe 20 iunie (manşa tur) şi 27 iunie (manşa retur).

Iată situaţia campioanelor judeţene a campioanelor din Liga 4 editia 2014-2015 :

Alba: Performanţa Ighiu
Arad: Progresul Pecica
Argeş: Unirea Bascov
Bacău: Sport Club II Bacău
Bihor: Luceafărul Oradea
Bistriţa-Năsăud: Voinţa Cetate
Botoşani: Inter Dorohoi

Braşov: Înfrăţirea Agromec Hărman / ASF Zărneşti

Brăila: Victoria Traian
Bucureşti: FC Chitila
Buzău: Olimpia Râmnicu Sărat
Caraş-Severin: Voinţa Lupac
Călăraşi: CSM Olteniţa
Cluj: Potaissa Turda
Constanţa: Viitorul II Constanţa
Covasna: Nemere din Ghelinţa
Dâmboviţa: FC Aninoasa
Dolj: CS Universitatea II Craiova
Galaţi: Avântul Valea Mărului

Giurgiu: Arsenal Malu / Unirea Izvoarele

Gorj: Gilortul Târgu Cărbuneşti
Harghita: AFC Odorheiu Secuiesc
Hunedoara: CNS Cetate Deva
Ialomiţa: Unirea Fierbinţi
Iaşi: Unirea Mirceşti
Ilfov: FC Voluntari II
Maramureş: ACS Fotbal Comuna Recea
Mehedinţi: Pandurii Cerneţi
Mureş: Viitorul Ungheni

Neamţ: Speranţa Răuceşti / Voinţa Ion Creangă

Olt: AS Milcov
Prahova: Petrolistul Boldeşti
Satu Mare: Olimpia II Satu Mare
Sălaj: Luceafărul Bălan
Sibiu: Măgura Cisnădie
Suceava: Bucovina II Pojorâta Ciocăneşti
Teleorman: Sporting Turnu Măgurele
Timiş: ASU Politehnica Timişoara
Tulcea: Granitul Babadag

Vaslui: Atletico Vaslui / FC Gârceni

Vâlcea: Flacăra Horezu
Vrancea: FC Panciu
 
629 vizualizari
Articol publicat la 11-06-2015 ora 13:22
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick