Azi se stabilesc barajele pentru promovare in Liga 3

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Azi se stabilesc barajele pentru promovare in Liga 3
Azi se stabilesc barajele pentru promovare in Liga 3 Federaţia Română de Fotbal va stabili joi, 11 iunie, cele 21 de meciuri ale barajului de promovare în Liga 3, datele de disputare urmând a avea loc pe 20 iunie (manşa tur) şi 27 iunie (manşa retur).

Iată situaţia campioanelor judeţene a campioanelor din Liga 4 editia 2014-2015 :

Alba: Performanţa Ighiu
Arad: Progresul Pecica
Argeş: Unirea Bascov
Bacău: Sport Club II Bacău
Bihor: Luceafărul Oradea
Bistriţa-Năsăud: Voinţa Cetate
Botoşani: Inter Dorohoi

Braşov: Înfrăţirea Agromec Hărman / ASF Zărneşti

Brăila: Victoria Traian
Bucureşti: FC Chitila
Buzău: Olimpia Râmnicu Sărat
Caraş-Severin: Voinţa Lupac
Călăraşi: CSM Olteniţa
Cluj: Potaissa Turda
Constanţa: Viitorul II Constanţa
Covasna: Nemere din Ghelinţa
Dâmboviţa: FC Aninoasa
Dolj: CS Universitatea II Craiova
Galaţi: Avântul Valea Mărului

Giurgiu: Arsenal Malu / Unirea Izvoarele

Gorj: Gilortul Târgu Cărbuneşti
Harghita: AFC Odorheiu Secuiesc
Hunedoara: CNS Cetate Deva
Ialomiţa: Unirea Fierbinţi
Iaşi: Unirea Mirceşti
Ilfov: FC Voluntari II
Maramureş: ACS Fotbal Comuna Recea
Mehedinţi: Pandurii Cerneţi
Mureş: Viitorul Ungheni

Neamţ: Speranţa Răuceşti / Voinţa Ion Creangă

Olt: AS Milcov
Prahova: Petrolistul Boldeşti
Satu Mare: Olimpia II Satu Mare
Sălaj: Luceafărul Bălan
Sibiu: Măgura Cisnădie
Suceava: Bucovina II Pojorâta Ciocăneşti
Teleorman: Sporting Turnu Măgurele
Timiş: ASU Politehnica Timişoara
Tulcea: Granitul Babadag

Vaslui: Atletico Vaslui / FC Gârceni

Vâlcea: Flacăra Horezu
Vrancea: FC Panciu
 
904 vizualizari
Articol publicat la 11-06-2015 ora 13:22
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick