Baraje promovare Liga 3 program 20/27 iunie 2015

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Baraje promovare Liga 3 program 20/27 iunie 2015
Baraje promovare Liga 3 program 20/27 iunie 2015 Program baraje promovare Liga 3 20/27 iunie 2015 ora 17:30

Performanţa Ighiu (AB) - Progresul Pecica (AR)
FC Aninoasa (DB) - Unirea Bascov (AG)
Potaissa Turda (CJ) - Luceafărul Oradea (BH)
Olimpia Râmnicu Sărat (BZ) - Avântul Valea Mărului (GL)
FC Chitila (B) - CSM Olteniţa (CL)
Viitorul II Constanţa (CT) - Granitul Babadag (TL)
AFC Odorheiu Secuiesc (HR) - Nemere din Ghelinţa (CV)
CNS Cetate Deva (HD) - Gilortul Târgu Cărbuneşti (GJ)
ACS Fotbal Comuna Recea (MM) - Voinţa Cetate (BN)
CS Universitatea II Craiova (DJ) - Pandurii Cerneţi (MH)
Măgura Cisnădie (SB) - Flacăra Horezu (VL)
Victoria Traian (BR) - FC Panciu (VN)
Sporting Turnu Măgurele (TR) - AS Milcov (OT)
Petrolistul Boldeşti (PH) - Unirea Fierbinţi (IL)
Olimpia II Satu Mare (SM) - Luceafărul Bălan (SJ)
Inter Dorohoi (BT) - Bucovina II Pojorâta Ciocăneşti (SV)
ASU Politehnica Timişoara (TM) - Voinţa Lupac (CS)

Sport Club II Bacău (BC) - Atletico Vaslui / FC Gârceni* (VS)
Înfrăţirea Agromec Hărman / ASF Zărneşti* (BV) - Viitorul Ungheni (MS)
Unirea Mirceşti (IS) - Speranţa Răuceşti / Voinţa Ion Creangă / Victoria Horia* (NT)
FC Voluntari II (IF) - Arsenal Malu / Unirea Izvoarele* (GR)
 
854 vizualizari
Articol publicat la 11-06-2015 ora 21:55
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick