Cupa Romaniei faza a IV-a rezultate

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Cupa Romaniei faza a IV-a rezultate
Cupa Romaniei faza a IV-a rezultate Cupa Romaniei faza a IV-a program/rezultate

 25.08.2015 ora 17:30

Delta Tulcea (TL) - Farul Constanţa (CT) 0-0/2-0 (prel)

Bucovina Rădăuţi (SV) - FCM Baia Mare (MM) 0-0/ 3-4 (lov)

Unirea Jucu (CJ) - METALURGISTUL CUGIR (AB) 2-2/ 5-6 (lov)

CS Afumati (IF) - Unirea Slobozia (IL) 2-2/6-3 (lov)

Cetatea Târgu Neamţ (NT) - BUCOVINA POJORÂTA (SV) 0-3

ATLETICO VASLUI (VS) - Ştiinţa Miroslava (IS) 3-1

CS OŞORHEI (BH) - FC Bihor Oradea (BH) 2-1

CS Ineu (AR) - Şoimii Pâncota (AR) 2-1

CSM Lugoj (TM) - UTA BĂTRÂNA DOAMNĂ (AR) 1-2

CS U Craiova II (DJ) - Pandurii Târgu Jiu II (GJ) 2-1

UNIREA BRÂNCENI (TR) - FC Olt Slatina (OT) 2-0

FLACĂRA MORENI (DB) - SCM Piteşti (AG) 3-1

FC VIITORUL II (CT) - Dunărea Călăraşi (CL) 3-0

Gloria Popeşti Leordeni (IF) - ACS BERCENI (IF) 1-3

METALOGLOBUS  (B) - CS Ştefăneşti (IF)  2-1


26.08.2015 ora 17:30

Unirea Cristuru Secuiesc (HR) - ASA Târgu Mureş II (MS)

Ripensia Timişoara (TM) - FC Caransebeş (CS)

CS Păuleşti (PH) - Chindia Târgovişte (DB)
 
1245 vizualizari
Articol publicat la 26-08-2015 ora 10:59
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick