Avancronica campionat Argentina

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Argentina
Clasament Argentina DIVIZIA 1 - PRIMERA DIVISION
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Argentina
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Argentina :

Copa Argentina
07.03 CA River Plate - Sportivo Belgrano de San Francisco 08.03 CA Independiente - CA Belgrano 13.03 Estudiantes de La Plata - Deportivo Merlo 13.03 CA Sarmiento - Colon Santa Fe 14.03 CA Chacarita Juniors - CA San Lorenzo 15.03 Club Atletico Atlanta - Argentino de Quilmes 15.03 ... Citeste tot
Etapa 3 Apertura
20.08 Arsenal - Velez S.
20.08 San Lorenzo - Argentinos Jrs
20.08 San Martin - Lanus
21.08 Independiente - Estudiantes LP
21.08 All Boys - Atletico Rafaela
21.08 Tigre - Godoy Cruz
21.08 Newell s OB - Boca Jrs
22.08 Banfield - Racing
23.08 Olimpo - Colon
23.08 Santa Fe - Belgrano
Etapa 3 Primera Nacional B
27.08 I.Rivadavia - Quilmes
27.08 Instituto Atletico - Atletico Tucuman
27.08 Gimnasia E. - Aldosivi
27.08 Almirante Brown - Deportivo M.
27.08 Boca Unidos - F.C.Oeste
27.08 Gimnasia LP - Patronato Parana
27.08 Atletico Atlanta - Rosario Central
27.08 Defensa Jus. - Chacarita Jrs
27.08 Guillermo - Huracan
27.08 River Plate - San Juan
Etapa 2 Primera Nacional B
20.08 Quilmes - Almirante Brown
20.08 Aldosivi - Instituto Atletico
20.08 Huracan - Gimnasia E.
20.08 Atletico Tucuman - Atletico Atlanta
20.08 Deportivo M. - Boca Unidos
20.08 Patronato Parana - Defensa Jus.
20.08 Rosario Central - Gimnasia LP
20.08 F.C.Oeste - Guillermo
20.08 Chacarita Jrs - San Juan
20.08 I.Rivadavia - River Plate
Etapa 2 Apertura 2011
15.08 21:00 Atletico Rafaela - Arsenal
15.08 22:05 Estudiantes - San Lorenzo
16.08 00:10 Velez S. - Banfield
16.08 03:15 Boca Juniors - Santa Fe
16.08 21:00 San Martin - Tigre
16.08 23:00 Lanus - Independiente
17.08 03:15 Argentinos - Newells
17.08 23:00 Colon - All Boys
18.08 01:10 Belgrano - Olimpo
18.08 03:15 Racing - Godoy Cruz ... Citeste tot
Clausura Campionatul Argentinei ultima etapa
18.06 21:00 Independiente - Huracan
18.06 21:00 Gimnasia LP - Boca Juniors
18.06 21:00 Quilmes - Olimpo
18.06 21:00 River Plate - Lanus
18.06 21:00 Argentinos Juniors - Tigre
19.06 02:10 Godoy Cruz - All Boys
19.06 20:00 Arsenal - Estudiantes
19.06 21:00 Newells - Colon
19.06 23:10 Banfield - San Lorenzo
20.06 01:30 Velez S. - Racing
Citeste tot
Argentina Clausura etapa 17
04.06 03:00 Arsenal - Olimpo
04.06 21:00 Gimnasia - Racing
04.06 23:20 Banfield - All Boys
05.06 01:30 Newells OB - San Lorenzo
05.06 21:10 Huracan - Tigre
05.06 23:20 Quilmes - Boca Juniors
06.06 01:30 River Plate - Colon
06.06 23:00 Independiente - Lanus
07.06 01:10 Ar ... Citeste tot
Clausura 2011 etapa 11
23.04 19:00 Newells OB - Banfield
23.04 21:10 Independiente - All Boys
23.04 22:10 Estudiantes LP - Colon
23.04 23:20 Velez S. - Quilmes
24.04 00:15 River Plate - Godoy Cruz
24.04 19:00 Arsenal - Gimnasia LP
24.04 21:00 Tigre - San Lorenzo
24.04 23:00 Huracan - Boca Jrs
25.04 ... Citeste tot
Campionat Argentina Clausura etapa 8
02.04 01:10 Gimnasia LP - Independiente
02.04 03:15 Banfield - Argentinos Jrs
02.04 20:00 All Boys - Lanus
02.04 22:10 Olimpo - Velez S.
02.04 00:20 Newells OB - Arsenal
03.04 02:30 Racing - Tigre
03.04 20:00 Godoy Cruz - Huracan
03.04 22:00 Quilmes - River Plate
03.04 22:00 San Lorenzo - Colon
03.04 00:15 Boca Juniors- Estudiantes LP
... Citeste tot
Argentina etapa 7
25.03 00:10 Argentinos Juniors - Quilmes
26.03 02:15 Estudiantes LP - All Boys
26.03 19:00 Huracan - Gimnasia LP
26.03 21:10 Olimpo - San Lorenzo
26.03 23:20 Lanus - Racing
26.03 23:20 River Plate - Newells
27.03 20:00 Tigre - Godoy Cruz
27.03 22:00 Independiente - Banfield
27.03 00:00 Velez S. - Arsenal
28.03 02:15 Colon - Boca Juniors
... Citeste tot
Pagina: 1   2   3   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick