Avancronica campionat Argentina

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Argentina
Clasament Argentina DIVIZIA 1 - PRIMERA DIVISION
CLASAMENT 2019
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2019
PROGRAM 2019
Cupa Argentina
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Avancronici meciuri Argentina :

Campionat Argentina 2011 Clausura etapa 5
12.03 02:15 Olimpo - All Boys
12.03 02:15 Tigre - Banfield
12.03 22:00 Lanus - Gimnasia LP
12.03 00:10 San Lorenzo - Boca Jrs
12.03 00:10 Argentinos J. - Arsenal
13.03 22:00 Estudiantes LP - Godoy Cruz
13.03 00:00 Colon - Racing
13.03 00:10 River Plate - Velez S.
14.03 00:10 Huracan - Quilmes
15.03 01:15 Independiente - Newell's

Campionat Argentina 2011 Clausura etapa 4
Programul complet si favoriti:
05.03 01:15 All Boys - San Lorenzo
05.03 22:00 Gimnasia LP - Estudiantes LP
05.03 00:15 Newell's OB - Huracan
06.03 02:15 Racing - Olimpo
06.03 22:00 Godoy Cruz - Colon
06.03 22:00 Banfield - Lanus
06.03 01:15 River Plate - Argentinos Juniors
06.03 00:15 Quilmes - Tigre
07.03 01:15 Velez S. - Boca Juniors
... Citeste tot
Campionat Argentina 2011 Clausura etapa 2
Program complet:

18.02 00:00 Gimnasia LP - Olimpo
19.02 02:00 Banfield - Colon
19.02 22:00 Argentinos Jrs - Independiente
19.02 00:00 Newell's OB - Lanus
20.02 02:15 Velez S. - All Boys
20.02 22:00 Quilmes - Estudiantes LP
20.02 00:00 River Plate - Huracan
21.02 02:15 Racing - Boca Jrs
21.02 00:00 Arsenal - Tigre
22.02 02:00 Godo ... Citeste tot
Campionat Argentina 2011 prima etapa

Programul complet:

11.02 00:00 Estudiantes - Newell's OB
12.02 02:00 Independiente - Velez S.
12.02 22:00 Olimpo - Banfield
12.02 23:00 San Lorenzo - Gimnasia LP
13.02 01:15 Colon - Quilmes
13.02 22:00 All Boys - Racing
13.02 23:00 Boca Jrs - Godoy Cruz
14.02 02:15 Tigre - River Plate
14.02 00:00 Lanus - Arsenal
15.02 02:00 Huracan - Argentinos Jrs
... Citeste tot
Prima divizie: etapa a 3 a
21.08 01:15 Banfield - Estudiantes
21.08 03:15 Newell's Old Boys - Tigre
21.08 20:15 Quilmes - Lanus
21.08 22:15 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors
21.08 00:20 Godoy Cruz - Olimpo
22.08 02:20 Racing Avellaneda - San Lorenzo
22.08 20:15 Gimnasia LP - Colon
22.08 22:15 River Plate - Independiente
22.08 00:20 Arsenal - Huracan
23.08 02:20 CA All ... Citeste tot
Prima divizie: etapa a 2 a
14.08 03:15 Colon - Banfield
14.08 20:15 Boca Juniors - Racing Avellaneda
14.08 22:15 Lanus - Newell's Old Boys
14.08 00:20 Tigre - Arsenal
15.08 02:20 San Lorenzo - Godoy Cruz
15.08 20:15 Huracan - River Plate
15.08 22:15 CA All Boys - Velez Sarsfield
15.08 00:20 Estudiantes - Quilmes
16.08 02:20 Olimpo - Gimnasia LP
17.08 01:10 Independiente ... Citeste tot
Pagina: 1   2   3   
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick