Rezultate Argentina , DIVIZIA 1 - PRIMERA DIVISION, Argentina

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Argentina
Clasament Argentina DIVIZIA 1 - PRIMERA DIVISION
CLASAMENT 2019
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2019
PROGRAM 2019
Cupa Argentina
ALTE CLASAMENTE
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călăraºi3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Rezultatele meciurilor din DIVIZIA 1 - PRIMERA DIVISION, Argentina :

Informatii despre meci | Meci fara informatii
Etapa 24
15.09.15 Aldosivi 2-0 Crucero del Norte
15.09.15 Temperley 0-0 Quilmes
14.09.15 River Plate 0-1 Boca Juniors
14.09.15 Lanus 0-1 Banfield
13.09.15 Huracan 1-0 San Lorenzo
13.09.15 Olimpo 1-0 Sarmiento
13.09.15 Atl. Rafaela 1-1 Belgrano
13.09.15 Tigre 3-0 Velez Sarsfield
13.09.15 Rosario 0-0 Newell's
13.09.15 Estudiantes 1-1 Gimnasia
13.09.15 Colon 0-0 Union Santa Fe
12.09.15 Defensa Jus. 1-0 Arsenal S.
12.09.15 Nueva Chicago 1-2 Argentinos
12.09.15 San Martín 1-2 Godoy Cruz
12.09.15 Independiente 3-0 Racing Club
Etapa 23
08.09.15 Atl. Rafaela 2-4 Quilmes
08.09.15 Estudiantes 2-1 Aldosivi
07.09.15 Boca Juniors 0-1 San Lorenzo
07.09.15 Olimpo 0-0 Union Santa Fe
07.09.15 Racing Club 2-0 Gimnasia
06.09.15 Huracan 1-1 Independiente
06.09.15 Defensa Jus. 1-0 Newell's
06.09.15 Temperley 2-1 Belgrano
06.09.15 Nueva Chicago 1-4 River Plate
06.09.15 San Martín 3-1 Velez Sarsfield
05.09.15 Colon 0-1 Sarmiento
05.09.15 Rosario 1-0 Arsenal S.
05.09.15 Crucero del Norte 1-3 Lanus
05.09.15 Banfield 1-1 Argentinos
05.09.15 Tigre 2-1 Godoy Cruz
Etapa 22
01.09.15 Belgrano 0-0 Olimpo
01.09.15 Lanus 1-0 Nueva Chicago
31.08.15 River Plate 1-1 Huracan
31.08.15 Union Santa Fe 0-1 Rosario
31.08.15 Independiente 1-1 Estudiantes
30.08.15 Newell's 0-1 Colon
30.08.15 Arsenal S. 2-0 Tigre
30.08.15 San Lorenzo 0-0 Banfield
30.08.15 Sarmiento 0-1 Atl. Rafaela
30.08.15 Velez Sarsfield 2-1 Defensa Jus.
30.08.15 Gimnasia 1-2 Boca Juniors
29.08.15 Aldosivi 2-0 San Martín
29.08.15 Quilmes 0-0 Temperley
29.08.15 Argentinos 4-0 Crucero del Norte
Etapa 21
23.09.15 Tigre 2-1 Union Santa Fe
23.09.15 Rosario 3-1 Belgrano
23.09.15 Crucero del Norte 0-1 Nueva Chicago
25.08.15 Defensa Jus. 4-0 Aldosivi
25.08.15 Temperley 0-0 Sarmiento
24.08.15 Boca Juniors 2-0 Godoy Cruz
24.08.15 Estudiantes 2-1 River Plate
23.08.15 Huracan 0-0 Lanus
23.08.15 Argentinos 2-3 San Lorenzo
23.08.15 San Martín 1-1 Independiente
22.08.15 Colon 0-0 Velez Sarsfield
22.08.15 Atl. Rafaela 1-1 Newell's
22.08.15 Banfield 1-0 Gimnasia
22.08.15 Olimpo 0-1 Quilmes
22.08.15 Racing Club 2-1 Arsenal S.
Etapa 20
16.09.15 San Lorenzo 2-1 Crucero del Norte
16.09.15 Lanus 0-0 Estudiantes
15.09.15 Belgrano 1-0 Tigre
18.08.15 Quilmes 3-1 Rosario
18.08.15 River Plate 0-1 San Martín
17.08.15 Arsenal S. 1-2 Boca Juniors
17.08.15 Newell's 0-0 Temperley
17.08.15 Velez Sarsfield 2-2 Atl. Rafaela
16.08.15 Gimnasia 4-2 Argentinos
16.08.15 Union Santa Fe 1-2 Racing Club
15.08.15 Sarmiento 0-0 Olimpo
15.08.15 Independiente 1-0 Defensa Jus.
15.08.15 Nueva Chicago 3-0 Huracan
15.08.15 Godoy Cruz 1-2 Banfield
15.08.15 Aldosivi 1-1 Colon
Etapa 19
12.08.15 San Martín 1-1 Lanus
04.08.15 Banfield 4-1 Arsenal S.
04.08.15 Tigre 0-1 Quilmes
03.08.15 Boca Juniors 3-4 Union Santa Fe
02.08.15 Crucero del Norte 3-3 Huracan
02.08.15 Rosario 1-1 Sarmiento
02.08.15 Colon 0-1 Independiente
02.08.15 Olimpo 2-0 Newell's
02.08.15 Racing Club 0-0 Belgrano
02.08.15 San Lorenzo 1-0 Gimnasia
01.08.15 Estudiantes 1-0 Nueva Chicago
01.08.15 Temperley 2-1 Velez Sarsfield
01.08.15 Argentinos 0-0 Godoy Cruz
01.08.15 Atl. Rafaela 2-1 Aldosivi
Etapa 18
28.07.15 Arsenal S. 3-2 Argentinos
27.07.15 Nueva Chicago 0-0 San Martín
27.07.15 Huracan 1-0 Estudiantes
27.07.15 Lanus 0-1 Defensa Jus.
27.07.15 Belgrano 0-1 Boca Juniors
26.07.15 Quilmes 2-1 Racing Club
26.07.15 Newell's 0-1 Rosario
26.07.15 Godoy Cruz 1-1 San Lorenzo
26.07.15 Velez Sarsfield 0-2 Olimpo
26.07.15 Independiente 2-0 Atl. Rafaela
26.07.15 Union Santa Fe 0-0 Banfield
25.07.15 River Plate 3-1 Colon
25.07.15 Sarmiento 0-1 Tigre
25.07.15 Gimnasia 2-1 Crucero del Norte
25.07.15 Aldosivi 0-0 Temperley
Etapa 17
21.07.15 Argentinos 1-2 Union Santa Fe
21.07.15 Crucero del Norte 1-2 Estudiantes
20.07.15 Temperley 0-1 Independiente
20.07.15 Gimnasia 2-0 Godoy Cruz
20.07.15 Rosario 0-0 Velez Sarsfield
19.07.15 Tigre 0-0 Newell's
19.07.15 San Martín 3-2 Huracan
19.07.15 Colon 1-2 Lanus
19.07.15 Racing Club 2-1 Sarmiento
19.07.15 Atl. Rafaela 1-5 River Plate
18.07.15 Boca Juniors 2-1 Quilmes
18.07.15 Defensa Jus. 2-1 Nueva Chicago
18.07.15 Olimpo 3-1 Aldosivi
18.07.15 Banfield 1-2 Belgrano
18.07.15 San Lorenzo 3-0 Arsenal S.
Etapa 16
14.07.15 Velez Sarsfield 2-2 Tigre
14.07.15 Aldosivi 1-3 Rosario
13.07.15 Godoy Cruz 3-0 Crucero del Norte
13.07.15 Sarmiento 0-1 Boca Juniors
12.07.15 Newell's 3-0 Racing Club
12.07.15 Independiente 3-1 Olimpo
12.07.15 Nueva Chicago 0-0 Colon
12.07.15 Lanus 3-0 Atl. Rafaela
12.07.15 Huracan 0-0 Defensa Jus.
12.07.15 Quilmes 0-1 Banfield
12.07.15 Union Santa Fe 1-1 San Lorenzo
11.07.15 River Plate 1-1 Temperley
11.07.15 Arsenal S. 0-1 Gimnasia
11.07.15 Estudiantes 0-0 San Martín
11.07.15 Belgrano 2-1 Argentinos
Etapa 15
09.06.15 Defensa Jus. 0-1 Estudiantes
09.06.15 Tigre 2-1 Aldosivi
08.06.15 Olimpo 1-1 River Plate
08.06.15 Godoy Cruz 0-0 Arsenal S.
08.06.15 Boca Juniors 4-0 Newell's
07.06.15 Rosario 1-1 Independiente
07.06.15 Racing Club 3-1 Velez Sarsfield
07.06.15 Atl. Rafaela 2-0 Nueva Chicago
07.06.15 Crucero del Norte 3-1 San Martín
07.06.15 San Lorenzo 0-0 Belgrano
06.06.15 Temperley 1-1 Lanus
06.06.15 Colon 1-1 Huracan
06.06.15 Argentinos 0-2 Quilmes
06.06.15 Banfield 0-0 Sarmiento
06.06.15 Gimnasia 5-2 Union Santa Fe
Etapa 14
02.06.15 Lanus 2-0 Olimpo
02.06.15 Huracan 3-2 Atl. Rafaela
01.06.15 Arsenal S. 1-0 Crucero del Norte
01.06.15 Estudiantes 0-0 Colon
01.06.15 River Plate 2-0 Rosario
31.05.15 San Martín 2-2 Defensa Jus.
31.05.15 Aldosivi 1-2 Racing Club
31.05.15 Newell's 1-1 Banfield
31.05.15 Union Santa Fe 1-0 Godoy Cruz
31.05.15 Independiente 1-0 Tigre
31.05.15 Belgrano 0-1 Gimnasia
30.05.15 Sarmiento 0-0 Argentinos
30.05.15 Nueva Chicago 0-2 Temperley
30.05.15 Quilmes 1-2 San Lorenzo
01.05.15 Velez Sarsfield 2-0 Boca Juniors
Etapa 13
09.07.15 Tigre 0-0 River Plate
24.06.15 Argentinos 2-1 Newell's
24.06.15 Atl. Rafaela 1-2 Estudiantes
25.05.15 Godoy Cruz 1-0 Belgrano
25.05.15 Boca Juniors 0-3 Aldosivi
24.05.15 Racing Club 1-0 Independiente
24.05.15 San Lorenzo 3-0 Sarmiento
24.05.15 Olimpo 0-0 Nueva Chicago
24.05.15 Banfield 1-3 Velez Sarsfield
23.05.15 Colon 2-2 San Martín
23.05.15 Rosario 1-1 Lanus
23.05.15 Arsenal S. 1-1 Union Santa Fe
23.05.15 Temperley 0-0 Huracan
23.05.15 Crucero del Norte 3-1 Defensa Jus.
23.05.15 Gimnasia 3-2 Quilmes
Etapa 12
12.05.15 Defensa Jus. 2-3 Colon
12.05.15 Sarmiento 0-0 Gimnasia
11.05.15 Independiente 1-1 Boca Juniors
11.05.15 San Martín 1-1 Atl. Rafaela
11.05.15 River Plate 0-0 Racing Club
10.05.15 Huracan 1-3 Olimpo
10.05.15 Aldosivi 0-3 Banfield
10.05.15 Belgrano 2-0 Arsenal S.
10.05.15 Velez Sarsfield 0-1 Argentinos
10.05.15 Newell's 1-1 San Lorenzo
10.05.15 Union Santa Fe 5-2 Crucero del Norte
09.05.15 Quilmes 0-0 Godoy Cruz
09.05.15 Estudiantes 2-1 Temperley
09.05.15 Lanus 1-1 Tigre
08.05.15 Nueva Chicago 0-2 Rosario
Etapa 11
05.05.15 Temperley 0-1 San Martín
05.05.15 Crucero del Norte 0-0 Colon
04.05.15 Arsenal S. 0-1 Quilmes
04.05.15 Boca Juniors 2-0 River Plate
04.05.15 Union Santa Fe 1-1 Belgrano
03.05.15 Atl. Rafaela 2-1 Defensa Jus.
03.05.15 Banfield 1-1 Independiente
03.05.15 Tigre 2-0 Nueva Chicago
03.05.15 Rosario 1-1 Huracan
03.05.15 Racing Club 2-0 Lanus
03.05.15 Argentinos 0-1 Aldosivi
03.05.15 San Lorenzo 1-0 Velez Sarsfield
02.05.15 Gimnasia 0-0 Newell's
02.05.15 Olimpo 0-0 Estudiantes
01.05.15 Godoy Cruz 1-0 Sarmiento
Etapa 10
22.04.15 Newell's 2-0 Godoy Cruz
22.04.15 Colon 2-1 Atl. Rafaela
21.04.15 Quilmes 1-3 Union Santa Fe
20.04.15 Lanus 1-3 Boca Juniors
20.04.15 San Martín 2-0 Olimpo
20.04.15 River Plate 4-1 Banfield
19.04.15 Aldosivi 1-0 San Lorenzo
19.04.15 Nueva Chicago 0-0 Racing Club
19.04.15 Belgrano 1-0 Crucero del Norte
19.04.15 Velez Sarsfield 0-1 Gimnasia
19.04.15 Independiente 0-0 Argentinos
19.04.15 Defensa Jus. 0-1 Temperley
19.04.15 Huracan 1-2 Tigre
18.04.15 Sarmiento 2-0 Arsenal S.
18.04.15 Estudiantes 1-1 Rosario
Etapa 9
14.04.15 Belgrano 2-1 Quilmes
14.04.15 Tigre 2-0 Estudiantes
13.04.15 Arsenal S. 3-0 Newell's
13.04.15 Argentinos 1-2 River Plate
13.04.15 Boca Juniors 0-0 Nueva Chicago
12.04.15 Union Santa Fe 0-1 Sarmiento
12.04.15 Banfield 1-2 Lanus
12.04.15 Olimpo 0-0 Defensa Jus.
12.04.15 San Lorenzo 1-0 Independiente
12.04.15 Racing Club 2-0 Huracan
12.04.15 Rosario 2-1 San Martín
11.04.15 Temperley 2-1 Colon
11.04.15 Godoy Cruz 2-2 Velez Sarsfield
11.04.15 Gimnasia 4-1 Aldosivi
11.04.15 Crucero del Norte 1-1 Atl. Rafaela
Etapa 8
07.04.15 Newell's 2-0 Union Santa Fe
06.04.15 Nueva Chicago 1-2 Banfield
06.04.15 San Martín 3-1 Tigre
06.04.15 Quilmes 3-1 Crucero del Norte
06.04.15 Colon 1-0 Olimpo
06.04.15 Huracan 0-2 Boca Juniors
05.04.15 Lanus 0-1 Argentinos
05.04.15 River Plate 1-0 San Lorenzo
05.04.15 Velez Sarsfield 2-1 Arsenal S.
05.04.15 Independiente 1-1 Gimnasia
05.04.15 Aldosivi 2-0 Godoy Cruz
05.04.15 Defensa Jus. 3-3 Rosario
04.04.15 Atl. Rafaela 1-1 Temperley
04.04.15 Estudiantes 1-1 Racing Club
04.04.15 Sarmiento 1-3 Belgrano
Etapa 7
25.04.15 Arsenal S. 0-3 Aldosivi
31.03.15 Argentinos 1-1 Nueva Chicago
31.03.15 Tigre 0-0 Defensa Jus.
30.03.15 Gimnasia 2-3 River Plate
30.03.15 Union Santa Fe 1-0 Velez Sarsfield
30.03.15 Boca Juniors 3-0 Estudiantes
29.03.15 Crucero del Norte 1-0 Temperley
29.03.15 Belgrano 2-0 Newell's
29.03.15 Racing Club 2-0 San Martín
29.03.15 San Lorenzo 4-0 Lanus
29.03.15 Godoy Cruz 2-2 Independiente
29.03.15 Banfield 1-0 Huracan
28.03.15 Olimpo 0-0 Atl. Rafaela
28.03.15 Rosario 1-1 Colon
27.03.15 Quilmes 0-4 Sarmiento
Etapa 6
24.03.15 Temperley 0-0 Olimpo
23.03.15 Aldosivi 3-3 Union Santa Fe
23.03.15 San Martín 1-1 Boca Juniors
23.03.15 Nueva Chicago 0-1 San Lorenzo
22.03.15 River Plate 1-0 Godoy Cruz
22.03.15 Defensa Jus. 1-1 Racing Club
22.03.15 Estudiantes 1-2 Banfield
22.03.15 Atl. Rafaela 1-1 Rosario
22.03.15 Sarmiento 2-1 Crucero del Norte
22.03.15 Huracan 4-0 Argentinos
22.03.15 Independiente 4-0 Arsenal S.
21.03.15 Velez Sarsfield 1-2 Belgrano
21.03.15 Lanus 2-0 Gimnasia
21.03.15 Colon 0-1 Tigre
21.03.15 Newell's 1-1 Quilmes
Etapa 5
17.03.15 Gimnasia 2-1 Nueva Chicago
17.03.15 Belgrano 0-1 Aldosivi
17.03.15 Arsenal S. 3-3 River Plate
16.03.15 Rosario 1-0 Temperley
16.03.15 Godoy Cruz 1-5 Lanus
15.03.15 San Lorenzo 3-1 Huracan
15.03.15 Tigre 2-1 Atl. Rafaela
15.03.15 Argentinos 2-2 Estudiantes
15.03.15 Quilmes 2-1 Velez Sarsfield
15.03.15 Sarmiento 1-2 Newell's
15.03.15 Union Santa Fe 1-1 Independiente
14.03.15 Boca Juniors 2-1 Defensa Jus.
14.03.15 Banfield 3-2 San Martín
14.03.15 Racing Club 4-1 Colon
13.03.15 Crucero del Norte 0-0 Olimpo
Etapa 4
10.03.15 Temperley 1-1 Tigre
10.03.15 Estudiantes 0-2 San Lorenzo
09.03.15 San Martín 0-0 Argentinos
09.03.15 Colon 1-1 Boca Juniors
08.03.15 Lanus 0-0 Arsenal S.
08.03.15 Defensa Jus. 1-0 Banfield
08.03.15 River Plate 2-2 Union Santa Fe
08.03.15 Velez Sarsfield 1-1 Sarmiento
08.03.15 Newell's 2-0 Crucero del Norte
08.03.15 Independiente 1-2 Belgrano
08.03.15 Aldosivi 1-1 Quilmes
07.03.15 Olimpo 1-3 Rosario
07.03.15 Atl. Rafaela 1-1 Racing Club
07.03.15 Nueva Chicago 0-2 Godoy Cruz
06.03.15 Huracan 1-1 Gimnasia
Etapa 3
03.03.15 Banfield 0-0 Colon
03.03.15 Newell's 0-0 Velez Sarsfield
02.03.15 Sarmiento 2-2 Aldosivi
02.03.15 Belgrano 1-2 River Plate
02.03.15 Argentinos 1-0 Defensa Jus.
02.03.15 Racing Club 2-1 Temperley
01.03.15 Boca Juniors 1-0 Atl. Rafaela
01.03.15 San Lorenzo 1-2 San Martín
01.03.15 Gimnasia 1-3 Estudiantes
01.03.15 Quilmes 1-2 Independiente
01.03.15 Union Santa Fe 1-1 Lanus
28.02.15 Tigre 1-0 Olimpo
28.02.15 Crucero del Norte 0-1 Rosario
28.02.15 Godoy Cruz 2-1 Huracan
27.02.15 Arsenal S. 1-1 Nueva Chicago
Etapa 2
24.02.15 Defensa Jus. 1-2 San Lorenzo
23.02.15 Lanus 0-0 Belgrano
23.02.15 Temperley 0-2 Boca Juniors
23.02.15 Colon 1-1 Argentinos
22.02.15 Nueva Chicago 2-2 Union Santa Fe
22.02.15 Independiente 1-1 Sarmiento
22.02.15 Aldosivi 0-1 Newell's
22.02.15 Olimpo 0-0 Racing Club
22.02.15 River Plate 2-2 Quilmes
22.02.15 Velez Sarsfield 2-1 Crucero del Norte
22.02.15 San Martín 1-1 Gimnasia
22.02.15 Rosario 2-1 Tigre
21.02.15 Estudiantes 2-1 Godoy Cruz
21.02.15 Huracan 1-0 Arsenal S.
21.02.15 Atl. Rafaela 1-4 Banfield
Etapa 1
17.02.15 Belgrano 3-1 Nueva Chicago
16.02.15 Arsenal S. 0-1 Estudiantes
16.02.15 Sarmiento 1-4 River Plate
16.02.15 Argentinos 2-0 Atl. Rafaela
15.02.15 Boca Juniors 3-1 Olimpo
15.02.15 Banfield 0-1 Temperley
15.02.15 Crucero del Norte 0-0 Tigre
15.02.15 Union Santa Fe 1-0 Huracan
15.02.15 Quilmes 0-1 Lanus
15.02.15 Newell's 2-3 Independiente
15.02.15 Godoy Cruz 1-1 San Martín
14.02.15 Gimnasia 0-1 Defensa Jus.
14.02.15 San Lorenzo 2-0 Colon
13.02.15 Racing Club 0-1 Rosario
13.02.15 Velez Sarsfield 2-0 Aldosivi
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călăraºi
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick