Stiri Internationale

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2018
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2018
PROGRAM 2018
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 STIRI INTERNATIONALE
Pagina:
« 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 89 »

Portari: Diego Alves (Valencia), Marcelo Grohe (Gremio), Jefferson (Botafogo) Aparatori: Danilo (FC Porto), David Luiz (PSG), Fabinho (Monaco), Filipe Luis (Chelsea), Marcelo (Real Madrid), Marqu [...]

Portari: Jesus Corona (Cruz Azul), Alfredo Talavera (Toluca), Edgar Hernández (Veracruz). Aparatori: Rafael Márquez (Hellas Verona), George Corral (Querétaro), Gerardo Flores [...]

Portari: Ryan Thompson (Pittsburgh Riverhounds), Duwayne Kerr (Sarpsborg 08), Dwayne Miller (Syrianska), Damion Hyatt (Arnett Gardens). Aparatori: Wes Morgan (Leicester City), Jermaine Taylor (Ho [...]

Portari: Alexander Domínguez (Liga de Quito), Esteban Dreer (Emelec), Librado Azcona (Independiente del Valle), Máximo Banguera (Barcelona Sporting Club) Aparatori: Juan Carlos Pare [...]

Portari: Cristian Bonilla (Equidad), David Ospina (Arsenal), Camilo Vargas (Atletico Nacional) Aparatori: Darwin Andrade (Standard Liege), Santiago Arias (PSV), Pablo Armero (Flamengo), Eder Alva [...]

Portari: Justo Villar (Colo Colo), Anthony Silva (Independiente Medellín), Alfredo Aguilar (Guaraní) Aparatori: Paulo Da Silva (Toluca), Marcos Caceres (Newell’s Old Boys), Pa [...]

Portari: Pedro Gallese (Juan Aurich), Diego Penny (Sporting Cristal), Salomon Libman (Cesar Vallejo). Aparatori: Luis Advíncula (Vitória Setúbal), Carlos Zambrano (Eintracht [...]

Portari: Fernando Muslera (Galatasaray), Martín Silva (Vasco da Gama), Rodrigo Muñoz (Libertad). Aparatori: Maximiliano Pereira (Benfica), José María Giménez (A [...]

Portari: Alain Baroja (Caracas), Wuilker Faríñez (Caracas), Daniel Hernández (Tenerife). Aparatori: Gabriel Cichero (Mineros de Guayana), Grenddy Perozo (Ajaccio), Andr&eacut [...]

Portari: Romel Quiñónez (Bolívar), Hugo Suárez (Blooming), José Peñarrieta (Petrolero de Yacuiba) Aparatori: Diego Bejarano (Panaitolikos), Miguel Hurtad [...]

Portari: Sergio Romero (Sampdoria), Nahuel Guzmán (Tigres), Mariano Andújar (Napoli). Aparatori: Pablo Zabaleta (Manchester City), Facundo Roncaglia (Genoa), Ezequiel Garay (Zenit), M [...]

Antofagasta - Estadio Regional Calvo y Bascuñán Santiago - Estadio Nacional Santiago - Estadio Monumental Valparaíso - Estadio Elías Figueroa Brander [...]

Program meciuri grupe Copa America 2015 Grupa A 12/06/15 03:30 Chile - Ecuador 13/06/15 03:30 Mexic - Bolivia 16/06/15 01:00 Ecuador - Bolivia 16/06/15 01:30 Chile - Mexic 2 [...]

Grupa C Copa America 2015 program meciuri 14/06/15 23:00 Columbia - Venezuela 15/06/15 01:30 Brazilia - Peru 18/06/15 03:30 Brazilia - Columbia 19/06/15 03:30 Peru - Venezuela [...]

Grupa B Copa America 2015 program meciuri 13/06/15 23:00 Uruguay - Jamaica 14/06/15 01:30 Argentina - Paraguay 16/06/15 00:00 Paraguay - Jamaica 17/06/15 03:30 Argentina - Uruguay [...]

Grupa A program meciuri Copa America 12/06/15 03:30 Chile - Ecuador 13/06/15 03:30 Mexic - Bolivia 16/06/15 01:00 Ecuador - Bolivia 16/06/15 01:30 Chile - Mexic 20/06/15 01:00 [...]

Finala Europa League 27/05/15 21:45 Dnipro - FC Sevilla Cum au ajuns in finala cele doua echipe: Semifinale 07/05/15 21:45 Napoli - Dnepr 1-1/0-1 07/05/15 21:45 Sevilla - Fiorentina 3- [...]

Meciuri grupa B calificari EURO Franta 2016 12/06/15 21:45 Andorra - Cipru 12/06/15 21:45 Bosnia & Herzegovina - Israel 12/06/15 21:45 Tara Galilor - Belgia Rezu [...]

Editia 2014-2015 a Ligii Campionilor programeaza, dupa tragerea la sorti de la Nyon, dueluri de foc in faza semifinalelor. Iata programul partidelor: FC Barcelona - Bayern Munchen Juventus Tori [...]

Azi, vineri 24.04.2015, la sediul UEFA de la Nyon, a avut loc tragerea la sorti a meciurilor din faza semifinalelor Europa League. Iata programul partidelor: Napoli - Dnepr Sevilla - Fiorentina [...]

Optimi prima mansa Europa League 12/03/15 19:00 Zenit - Torino 2-0 12/03/15 20:00 Dnipro - Ajax 1-0 12/03/15 20:00 Wolfsburg - Inter 3-1 12/03/15 20:00 Club Brugge - Besiktas 2-1 12 [...]

12/03/15 19:00 Zenit - Torino 12/03/15 20:00 Dnipro - Ajax 12/03/15 20:00 Wolfsburg - Inter 12/03/15 20:00 Club Brugge - Besiktas 12/03/15 22:05 Everton - Dynamo Kiev 12/03/15 22:0 [...]

19/02/15 Trabzonspor - Napoli 0-4/0-1 19/02/15 Torino - Athletic Bilbao 2-2/3-2 19/02/15 Young Boys Berna - Everton 1-4/1-3 19/02/15 Wolfsburg - Sporting 2-0/0-0 19/02/15 Aalborg - Club Brugge [...]

19/02/15 Trabzonspor - Napoli 0-4 19/02/15 Torino - Athletic Bilbao 2-2 19/02/15 Young Boys Berna - Everton 1-4 19/02/15 Wolfsburg - Sporting 2-0 19/02/15 Aalborg - Club Brugge 1-3 19/02/15 D [...]

Calificari faza a II-a AFC Champions League: 17/02/15 10:30 Central Coast - Guangzhou R&F 17/02/15 12:00 Kashiwa R - Chonburi 17/02/15 12:00 Beijing Guoan - Bangkok 17/02/15 12:30 [...]

Calificari grupe faza a II-a 10/02/15 Al Sadd - Al Riffa 0-0/0-0/11-10 (lov) 10/02/15 Al Qadsia - Al Wihdat 1-0 10/02/15 El Jaish - Al Nahda 2-1 10/02/15 Bangkok - Johor D. T. 3- [...]
« 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 89 »
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick