Stiri Internationale

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1CFR Cluj7
2FC Botosani7
3FCSB7
4Dinamo6
5Astra Giurgiu6
6CSU Craiova5
7FC Voluntari4
8CSMS Iasi4
9Viitorul3
10Poli Timisoara3
11Sepsi3
12Concordia Chiajna1
13Juventus B1
14Gaz Metan1
SONDAJ
Pronostic Monaco : Besiktas
1
X
2
 
PUBLICITATE
 STIRI INTERNATIONALE
Pagina:
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 89 »

Grupa E 21/10/14 19:00 TSKA Moscova - Man City 2-2 21/10/14 21:45 Roma - B. Munich 1-7 Grupa F 21/10/14 21:45 Apoel Nicosia - PSG 0-1 21/10/14 21:45 Barcelona - Ajax 3-1 Grupa G 21/10/14 [...]

Grupa A 10/10/14 21:45 Letonia - Islanda 10/10/14 21:45 Olanda - Kazakhstan 10/10/14 21:45 Turcia - Cehia Grupa B 10/10/14 21:45 Belgia - Andorra 10/10/14 21:45 Cipru - Israel 10/10/14 21 [...]

Grupa J 18/09/14 22:05 Steaua - Aalborg 6-0 18/09/14 22:05 Rio Ave - Dinamo Kiev 0-3 Grupa I 18/09/14 22:05 Young Boys - Slovan Bratislava 5-0 18/09/14 22:05 Napoli - Sparta Praga 3-1 Grup [...]

GRUPA E: Bayern Munchen - Manchester City 1-0 AS Roma - TSKA Moscova 5-1 GRUPA F: Ajax - PSG 1-1 Barcelona - APOEL Nicosia 1-0 GRUPA G: Chelsea - Schalke 1-1 Maribor - Sporting Lis [...]

Grupa A 16/09/14 21:45 Olympiacos - At. Madrid 3-2 16/09/14 21:45 Juventus - Malmo 2-0 Grupa B 16/09/14 21:45 Liverpool - Ludogorets 2-1 16/09/14 21:45 Real Madrid - FC Basel 5-1 Grup [...]

Grupa D: Salzburg (Austria), Celtic (Scotia), Dinamo Zagreb (Croatia) si ASTRA GIURGIU (ROMANIA). Salzburg calificata din Liga Campionilor dupa: playoff: Salzburg - Malmo FF 2-1/0-3 turul [...]

Grupa J: Dinamo Kiev (Ucraina), STEAUA (ROMANIA), Rio Ave (Portugalia) si Aalborg (Danemarca). Dinamo Kiev calificata direct in grupa. Rio Ave calificata din Europa League dupa: playoff: [...]

Grupa A: Villarreal (Spania), Monchengladbach (Germania), Zurich (Elvetia) si Apollon (Cipru). Grupa B: Copenhaga (Danemarca), Brugge (Belgia), Torino (Italia) si HJK (Finlanda). Grupa C: Totten [...]

Urna 1: Sevilla, Inter Milano, Tottenham, PSV Eindhoven, Napoli, Dinamo Kiev, Villarreal, Fiorentina, Salzburg, Metalist Harkov, Lille, FC Copenhaga Urna 2: Steaua, Standard Liege, PAOK Salonic, Ce [...]

Iata echipele care au pierdut calificarea in grupele Ligii Campionilor si merg in grupele Ligii Europa: Besiktas Salzburg Steaua FC Copenhagen Napoli Slovan Bratislava Celtic Aalborg [...]

20/08/14 19:00 Dnipropetrovsk - Hajduk Split 2-1/0-0 21/08/14 00:00 Stjarnan - Inter 0-3/0-6 21/08/14 18:00 Aktobe - Legia Varsovia 0-1/0-2 21/08/14 18:00 FC Astana - Villarreal 0-3/0-4 [...]

La Monaco a avut loc joi seara tragerea la sorti a grupelor editiei 2014-2015 a Ligii Campionilor. Iata cum arata grupele Ligii Campionilor editia 2014-2015: Grupa A: Atletico Madrid, Juventus, [...]

Urna A:Real Madrid (Spania), Barcelona (Spania), Bayern Munchen (Germania), Chelsea (Anglia), Benfica (Portugalia), Atletico Madrid (Spania), Arsenal (Anglia) si Porto (Portugalia) ; Urna B: Schalk [...]

19/08/14 21:45 Besiktas - Arsenal 0-0/0-1 19/08/14 21:45 Salzburg - Malmo FF 2-1/0-3 19/08/14 21:45 Steaua - Ludogorets 1-0/0-1/ 5-6 (lov) 19/08/14 21:45 FC Copenhagen - Leverkusen [...]

Rezultatele inregistrate miercuri seara in ultimele meciuri din mansa secunda a playoff-ului pentru grupele Ligii Campionilor: Ludogorets - Steaua 1-0, 6-5 la penaltiuri (Wanderson '90) in tur 0-1 [...]

Steaua a fost eliminata din Liga Campionilor dupa ce a suferit o infrangere istorica in Bulgaria, in fata celor de la Ludogorets. Scorul dupa 90 de minute a fost 1-0, egalandu-se rezultatul di [...]

Program play-off: 20/08/14 19:00 Dnipropetrovsk - Hajduk Split 2-1 21/08/14 00:00 Stjarnan - Inter 0-3 21/08/14 18:00 Aktobe - Legia Varsovia 0-1 21/08/14 18:00 FC Astana - Villarre [...]

Program play-off LIga Campionilor Marti 19/08/14 21:45 Besiktas - Arsenal 0-0 19/08/14 21:45 Salzburg - Malmo FF 2-1 19/08/14 21:45 Steaua - Ludogorets 1-0 19/08/14 21:45 FC Copenha [...]

Play-off Europa League 21/08/14 21:45 FC Astana - Villarreal 21/08/14 21:45 Karabakh - Twente 21/08/14 21:45 Lyon - Astra Giurgiu 21/08/14 21:45 Real Sociedad - Krasnodar 21/08/ [...]

capi de serie: Lokomotiv Moscova, Rapid Viena, FC Zurich, Lyon, Inter, Tottenham, PSV, Villarreal, Twente, Metalist, PAOK, Legia Varsovia, Bruges, Dnipro, Trabzonspor, Panathinaikos, Sparta Praga, [...]

Program play-off Liga Campionilor Maribor (Slovenia) - Celtic (Scotia) FC Salzburg (Austria) - Malmo (Suedia) Aalborg (Danemarca) - APOEL (Cipru) Steaua Bucuresti ( Romania) - Ludogorets (Bulgar [...]

31/07/14 15:30 Sh. Karagandy - Hajduk Split 4-2 31/07/14 17:00 FC Astana - AIK 1-1 31/07/14 19:00 Neftchi Baku - Chikhura Sachkhere 0-0 31/07/14 19:00 Elfsborg - Hafnarfjordur 4-1 [...]

29/07/14 20:30 Sparta Praga - Malmo FF 4-2 29/07/14 21:15 Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 2-1 29/07/14 21:30 Debrecen - Bate Borisov 1-0 30/07/14 18:00 Aktobe - Steaua 2-2 30/07 [...]

Marti 29/07/14 20:30 Sparta Praga - Malmo FF 29/07/14 21:15 Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 29/07/14 21:30 Debrecen - Bate Borisov Miercuri 30/07/14 18:00 Aktobe - Steaua [...]

Europa League turul 3 preliminar: 31/07/14 18:00 Mlada Boleslav - Lyon 31/07/14 18:00 Zorya Lugansk - Molde 31/07/14 18:00 Neftchi Baku - Chikhura Sachkhere 31/07/14 18:00 Sh. Karag [...]

Programul complet al turului 3 preliminar al Ligii Campionilor: 29/07/14 19:00 Feyenoord - Besiktas 29/07/14 21:15 Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 29/07/14 21:30 Debrecen - Bate Bor [...]
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 89 »
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 3
FC BotosaniSepsi
51
Concordia ChiajnaCSMS Iasi
01
Juventus BFC Voluntari
00
Gaz MetanCFR Cluj
03
ViitorulDinamo
01
FCSBCSU Craiova
11
Astra GiurgiuPoli Timisoara
30
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick