Stiri Internationale

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2017
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2017
PROGRAM 2017
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Viitorul3
2Dinamo3
3CSU Craiova3
4FCSB3
5Astra Giurgiu3
6Poli Timisoara3
7FC Botosani1
8CFR Cluj1
9Sepsi0
10Concordia Chiajna0
11FC Voluntari0
12CSMS Iasi0
13Juventus B0
14Gaz Metan0
SONDAJ
Pronostic Buducnost Podgorica : Partizan Belgrad
1
X
2
 
PUBLICITATE
 STIRI INTERNATIONALE
Pagina:
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 89 »

Grupa J 18/09/14 22:05 Steaua - Aalborg 6-0 18/09/14 22:05 Rio Ave - Dinamo Kiev 0-3 Grupa I 18/09/14 22:05 Young Boys - Slovan Bratislava 5-0 18/09/14 22:05 Napoli - Sparta Praga 3-1 Grup [...]

GRUPA E: Bayern Munchen - Manchester City 1-0 AS Roma - TSKA Moscova 5-1 GRUPA F: Ajax - PSG 1-1 Barcelona - APOEL Nicosia 1-0 GRUPA G: Chelsea - Schalke 1-1 Maribor - Sporting Lis [...]

Grupa A 16/09/14 21:45 Olympiacos - At. Madrid 3-2 16/09/14 21:45 Juventus - Malmo 2-0 Grupa B 16/09/14 21:45 Liverpool - Ludogorets 2-1 16/09/14 21:45 Real Madrid - FC Basel 5-1 Grup [...]

Grupa D: Salzburg (Austria), Celtic (Scotia), Dinamo Zagreb (Croatia) si ASTRA GIURGIU (ROMANIA). Salzburg calificata din Liga Campionilor dupa: playoff: Salzburg - Malmo FF 2-1/0-3 turul [...]

Grupa J: Dinamo Kiev (Ucraina), STEAUA (ROMANIA), Rio Ave (Portugalia) si Aalborg (Danemarca). Dinamo Kiev calificata direct in grupa. Rio Ave calificata din Europa League dupa: playoff: [...]

Grupa A: Villarreal (Spania), Monchengladbach (Germania), Zurich (Elvetia) si Apollon (Cipru). Grupa B: Copenhaga (Danemarca), Brugge (Belgia), Torino (Italia) si HJK (Finlanda). Grupa C: Totten [...]

Urna 1: Sevilla, Inter Milano, Tottenham, PSV Eindhoven, Napoli, Dinamo Kiev, Villarreal, Fiorentina, Salzburg, Metalist Harkov, Lille, FC Copenhaga Urna 2: Steaua, Standard Liege, PAOK Salonic, Ce [...]

Iata echipele care au pierdut calificarea in grupele Ligii Campionilor si merg in grupele Ligii Europa: Besiktas Salzburg Steaua FC Copenhagen Napoli Slovan Bratislava Celtic Aalborg [...]

20/08/14 19:00 Dnipropetrovsk - Hajduk Split 2-1/0-0 21/08/14 00:00 Stjarnan - Inter 0-3/0-6 21/08/14 18:00 Aktobe - Legia Varsovia 0-1/0-2 21/08/14 18:00 FC Astana - Villarreal 0-3/0-4 [...]

La Monaco a avut loc joi seara tragerea la sorti a grupelor editiei 2014-2015 a Ligii Campionilor. Iata cum arata grupele Ligii Campionilor editia 2014-2015: Grupa A: Atletico Madrid, Juventus, [...]

Urna A:Real Madrid (Spania), Barcelona (Spania), Bayern Munchen (Germania), Chelsea (Anglia), Benfica (Portugalia), Atletico Madrid (Spania), Arsenal (Anglia) si Porto (Portugalia) ; Urna B: Schalk [...]

19/08/14 21:45 Besiktas - Arsenal 0-0/0-1 19/08/14 21:45 Salzburg - Malmo FF 2-1/0-3 19/08/14 21:45 Steaua - Ludogorets 1-0/0-1/ 5-6 (lov) 19/08/14 21:45 FC Copenhagen - Leverkusen [...]

Rezultatele inregistrate miercuri seara in ultimele meciuri din mansa secunda a playoff-ului pentru grupele Ligii Campionilor: Ludogorets - Steaua 1-0, 6-5 la penaltiuri (Wanderson '90) in tur 0-1 [...]

Steaua a fost eliminata din Liga Campionilor dupa ce a suferit o infrangere istorica in Bulgaria, in fata celor de la Ludogorets. Scorul dupa 90 de minute a fost 1-0, egalandu-se rezultatul di [...]

Program play-off: 20/08/14 19:00 Dnipropetrovsk - Hajduk Split 2-1 21/08/14 00:00 Stjarnan - Inter 0-3 21/08/14 18:00 Aktobe - Legia Varsovia 0-1 21/08/14 18:00 FC Astana - Villarre [...]

Program play-off LIga Campionilor Marti 19/08/14 21:45 Besiktas - Arsenal 0-0 19/08/14 21:45 Salzburg - Malmo FF 2-1 19/08/14 21:45 Steaua - Ludogorets 1-0 19/08/14 21:45 FC Copenha [...]

Play-off Europa League 21/08/14 21:45 FC Astana - Villarreal 21/08/14 21:45 Karabakh - Twente 21/08/14 21:45 Lyon - Astra Giurgiu 21/08/14 21:45 Real Sociedad - Krasnodar 21/08/ [...]

capi de serie: Lokomotiv Moscova, Rapid Viena, FC Zurich, Lyon, Inter, Tottenham, PSV, Villarreal, Twente, Metalist, PAOK, Legia Varsovia, Bruges, Dnipro, Trabzonspor, Panathinaikos, Sparta Praga, [...]

Program play-off Liga Campionilor Maribor (Slovenia) - Celtic (Scotia) FC Salzburg (Austria) - Malmo (Suedia) Aalborg (Danemarca) - APOEL (Cipru) Steaua Bucuresti ( Romania) - Ludogorets (Bulgar [...]

31/07/14 15:30 Sh. Karagandy - Hajduk Split 4-2 31/07/14 17:00 FC Astana - AIK 1-1 31/07/14 19:00 Neftchi Baku - Chikhura Sachkhere 0-0 31/07/14 19:00 Elfsborg - Hafnarfjordur 4-1 [...]

29/07/14 20:30 Sparta Praga - Malmo FF 4-2 29/07/14 21:15 Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 2-1 29/07/14 21:30 Debrecen - Bate Borisov 1-0 30/07/14 18:00 Aktobe - Steaua 2-2 30/07 [...]

Marti 29/07/14 20:30 Sparta Praga - Malmo FF 29/07/14 21:15 Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 29/07/14 21:30 Debrecen - Bate Borisov Miercuri 30/07/14 18:00 Aktobe - Steaua [...]

Europa League turul 3 preliminar: 31/07/14 18:00 Mlada Boleslav - Lyon 31/07/14 18:00 Zorya Lugansk - Molde 31/07/14 18:00 Neftchi Baku - Chikhura Sachkhere 31/07/14 18:00 Sh. Karag [...]

Programul complet al turului 3 preliminar al Ligii Campionilor: 29/07/14 19:00 Feyenoord - Besiktas 29/07/14 21:15 Slovan Bratislava - Sheriff Tiraspol 29/07/14 21:30 Debrecen - Bate Bor [...]

Turul 2 calificare Champions League 2014-2015 meciurile de azi: 23/07/14 21:45 St Patrick S - Legia Varsovia 0-5 23/07/14 21:00 Maribor - Zrinjski Mostar 2-0 23/07/14 21:45 Steaua - Stromsgodset [...]

17/07/14 18:00 Kosice - Slovan Liberec 0-1 17/07/14 18:30 Trencin - Vojvodina 4-0 17/07/14 19:00 RoPS - Asteras Tripolis 1-1 17/07/14 19:00 Kalju - Lech Poznan 1-0 17/07/14 20:30 L [...]
« 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 89 »
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CSU CraiovaCSMS Iasi
20
Concordia ChiajnaPoli Timisoara
01
Juventus BDinamo
03
Astra GiurgiuSepsi
10
FCSBFC Voluntari
21
ViitorulGaz Metan
30
FC BotosaniCFR Cluj
11
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick