Preliminarii Campionatul Mondial 2010 - rezultate , program

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Romania
Clasament Romania Liga 1
CLASAMENT 2019
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2019
PROGRAM 2019
Cupa Romania
ALTE CLASAMENTE
Clasament Liga 2 - Seria  1 Liga 2 - Seria 1
Clasament Liga 2 - Seria 2 Liga 2 - Seria 2
Clasament LIGA 3 SERIA 1 LIGA 3 SERIA 1
Clasament LIGA 3 SERIA 2 LIGA 3 SERIA 2
Clasament LIGA 3 SERIA 3 LIGA 3 SERIA 3
Clasament LIGA 3 SERIA 4 LIGA 3 SERIA 4
Clasament LIGA 3 SERIA 5 LIGA 3 SERIA 5
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE
 Preliminarii Campionatul Mondial 2010 - rezultate , program
Preliminarii Campionatul Mondial 2010 - rezultate , program

Grupa 1 :
06.09.2008
Albania - Suedia 0-0
Ungaria - Danemarca 0-0
Malta - Portugalia 0-4
10.09.2008

Suedia - Ungaria  2-1
Portugalia - Danemarca   2-3
Albania - Malta  3-0
11.10.2008
Ungaria - Albania  2-0
Danemarca - Malta  3-0
Suedia - Portugalia  0-0
15.10.2008
Malta - Ungaria  0-1
Portugalia - Albania  0-0
11.02.2009
Malta - Albania
28.03.2009
Malta - Danemarca  0-3
Albania-Ungaria 0-1
Portugalia-Suedia 0-0
01.04.2009
Ungaria-Malta 3-0
Danemarca-Albania 3-0
06.06.2009
Suedia -Danemarca 0-1
Albania-Portugalia 1-2
10.06.2009
Suedia -Malta 4-0
05.09.2009
Ungaria-Suedia
Danemarca-Portugalia
09.09.2009
Albania-Danemarca
Malta-Suedia
Ungaria-Portugalia
10.10.2009
Portugalia-Ungaria
Danemarca-Suedia
14.10.2009
Suedia-Albania
Danemarca-Ungaria
Portugalia-Malta
Clasament:
1.Danemarca 16p , 2. Ungaria 13p , 3. Portugalia 9p , 4. Suedia 9p , 5. Albania 6p , 6. Malta 1p.


Grupa 2 :
06.09.2008

Moldova - Letonia 1-2
Luxemburg - Grecia 0-3
Israel - Elvetia 2-2
10.09.2008
Elvetia - Luxemburg  1-2
Moldova - Israel  1-2
Letonia - Grecia  0-2
11.10.2008
Elvetia - Letonia
Luxemburg - Israel
Grecia - Moldova
15.10.2008
Letonia - Israel
Luxemburg - Moldova
Grecia - Elvetia

Grupa 3 :
06.09.2008

Polonia - Slovenia 1-1
Slovacia - Irlanda de N 2-1
10.09.2008

Irlanda de N - Cehia  0-0
San Marino - Polonia  0-2
Slovenia - Slovacia  2-1
11.10.2008
Polonia - Cehia
San Marino - Slovacia
Slovenia - Irlanda de N
15.10.2008
Cehia - Slovenia
Irlanda de N - San Marino
Slovacia - Polonia

Grupa 4 :
06.09.2008

Tara Galilor - Azerbaijan 1-0
Liechtenstein - Germania 0-6
10.09.2008
Rusia - Tara Galilor  2-1
Finlanda - Germania  3-3
Azerbaijan - Liechtenstein  0-0
11.10.2008
Finlanda - Azerbaijan
Tara Galilor - Liechtenstein
Germania - Rusia
15.10.2008
Rusia - Finlanda
Germania - Tara Galilor

Grupa 5 :
06.09.2008

Belgia - Estonia 3-2
Armenia - Turcia 0-2
Spania - Bosnia 1-0
10.09.2008
Bosnia - Estonia  7-0
Turcia - Belgia  1-1
Spania - Armenia  4-0
11.10.2008
Belgia - Armenia
Turcia - Bosnia
Estonia - Spania
15.10.2008
Bosnia - Armenia
Belgia - Spania
Estonia - Turcia

Grupa 6 :
06.09.2008

Kazakhstan - Andora 3-0
Andora - Anglia 0-2
Ucraina - Belarus 1-0
Croatia - Kazakhstan 3-0
10.09.2008

Kazakhstan - Ucraina  1-3
Andora - Belarus  1-3
Croatia - Anglia  1-4
11.10.2008
Anglia - Kazakhstan
Ucraina - Croatia
15.10.2008
Croatia - Andora
Belarus - Anglia

Grupa 7 :
06.09.2008

Serbia - Insulele Feroe 2-0
Austria - Franta 3-1
Romania - Lituania 0-3
10.09.2008
Insulele Feroe - Romania  0-1
Lituania - Austria  2-0
Franta - Serbia   2-1
11.10.2008
Insulele Feroe - Austria
Serbia - Lituania
Romania - Franta
15.10.2008
Lituania - Insulele Feroe
Austria - Serbia

Grupa 8 :
06.09.2008

Georgia - Irlanda 1-2
Muntenegru - Bulgaria 2-2
Cipru - Italia 1-2
10.09.2008
Muntenegru - Irlanda   0-0
Italia - Georgia  2-0
11.10.2008
Georgia - Cipru
Bulgaria - Italia
15.10.2008
Irlanda - Cipru
Georgia - Bulgaria
Italia - Muntenegru

Grupa 9 :
06.09.2008

Macedonia - Scotia 1-0
Norvegia - Islanda 2-2
10.09.2008
Islanda - Scotia  1-2
Macedonia - Olanda  1-2
11.10.2008
Scotia - Norvegia
Olanda - Islanda
15.10.2008
Islanda - Macedonia
Norvegia - Olanda

 
1884 vizualizari
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick