Rezultate Suedia , DIVIZIA 1, Suedia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Suedia
Clasament Suedia DIVIZIA 1
CLASAMENT 2022
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2022
PROGRAM 2022
Cupa Suedia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 2 DIVIZIA 2
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Rezultatele meciurilor din DIVIZIA 1, Suedia :

Informatii despre meci | Meci fara informatii
Etapa 22
30.08.15 Elfsborg 1-2 Sundsvall
30.08.15 Helsingborg 0-3 Malmo
30.08.15 AIK 1-0 Atvidabergs
30.08.15 IFK 3-0 Gefle
29.08.15 Orebro 2-0 Hacken
29.08.15 Falkenberg 0-1 Norrkoping
29.08.15 Djurgarden 4-2 Halmstad
28.08.15 Hammarby 0-0 Kalmar
Etapa 21
24.08.15 Norrkoping 3-2 Helsingborg
24.08.15 Djurgarden 2-2 Hammarby
24.08.15 Sundsvall 0-1 Falkenberg
23.08.15 Halmstad 2-2 Orebro
23.08.15 Atvidabergs 0-1 IFK
23.08.15 Kalmar 0-3 Elfsborg
23.08.15 Gefle 1-2 AIK
22.08.15 Hacken 1-0 Malmo
Etapa 20
17.08.15 Atvidabergs 1-1 Norrkoping
17.08.15 Falkenberg 0-1 Hammarby
17.08.15 Helsingborg 2-0 Halmstad
16.08.15 Elfsborg 2-0 Djurgarden
16.08.15 IFK 4-0 Hacken
16.08.15 AIK 2-1 Kalmar
15.08.15 Malmo 2-0 Gefle
15.08.15 Sundsvall 1-0 Orebro
Etapa 19
10.08.15 AIK 1-0 Djurgarden
10.08.15 Kalmar 0-2 Sundsvall
09.08.15 Hammarby 0-0 Elfsborg
09.08.15 Halmstad 0-0 Atvidabergs
09.08.15 Orebro 1-3 Norrkoping
09.08.15 Malmo 2-1 IFK
08.08.15 Hacken 1-1 Gefle
08.08.15 Falkenberg 2-3 Helsingborg
Etapa 18
03.08.15 Sundsvall 3-0 Hammarby
02.08.15 IFK 6-0 Orebro
02.08.15 Elfsborg 2-0 Halmstad
02.08.15 Norrkoping 1-2 AIK
01.08.15 Gefle 1-0 Falkenberg
01.08.15 Djurgarden 2-1 Hacken
01.08.15 Atvidabergs 2-2 Malmo
31.07.15 Helsingborg 1-2 Kalmar
Etapa 17
27.07.15 Orebro 0-1 Djurgarden
27.07.15 Hammarby 0-1 Norrkoping
27.07.15 Halmstad 0-1 Gefle
26.07.15 Falkenberg 1-0 IFK
26.07.15 AIK 4-2 Elfsborg
25.07.15 Malmo 3-0 Sundsvall
25.07.15 Hacken 3-0 Kalmar
25.07.15 Atvidabergs 1-2 Helsingborg
Etapa 16
12.08.15 Gefle 2-3 Elfsborg
20.07.15 Djurgarden 0-0 Atvidabergs
20.07.15 Hacken 3-3 Hammarby
19.07.15 Norrkoping 2-2 IFK
19.07.15 Helsingborg 3-1 AIK
18.07.15 Sundsvall 0-0 Halmstad
18.07.15 Kalmar 4-0 Falkenberg
18.07.15 Orebro 1-1 Malmo
Etapa 15
13.07.15 Hammarby 3-0 Falkenberg
13.07.15 Helsingborg 0-1 Djurgarden
12.07.15 Elfsborg 1-0 Hacken
12.07.15 IFK 0-0 Norrkoping
12.07.15 AIK 4-1 Sundsvall
11.07.15 Atvidabergs 1-1 Gefle
11.07.15 Malmo 2-2 Orebro
11.07.15 Halmstad 1-0 Kalmar
Etapa 14
06.07.15 Gefle 1-1 Hammarby
05.07.15 Falkenberg 2-2 Elfsborg
05.07.15 Sundsvall 2-2 IFK
05.07.15 Kalmar 0-0 AIK
05.07.15 Hacken 3-2 Helsingborg
04.07.15 Djurgarden 2-0 Orebro
04.07.15 Atvidabergs 0-0 Halmstad
04.07.15 Norrkoping 3-1 Malmo
Etapa 13
07.06.15 Hammarby 0-1 IFK
07.06.15 Sundsvall 1-1 Kalmar
07.06.15 Norrkoping 2-0 Falkenberg
07.06.15 Elfsborg 5-1 Gefle
07.06.15 Malmo 1-1 Djurgarden
06.06.15 Hacken 0-0 AIK
06.06.15 Helsingborg 3-0 Atvidabergs
06.06.15 Orebro 1-1 Halmstad
Etapa 12
04.06.15 Kalmar 2-2 Hammarby
04.06.15 Djurgarden 1-1 Norrkoping
04.06.15 IFK 1-0 Elfsborg
03.06.15 Orebro 0-0 Helsingborg
03.06.15 Gefle 1-2 Malmo
03.06.15 Halmstad 1-0 Sundsvall
03.06.15 AIK 4-3 Falkenberg
03.06.15 Atvidabergs 1-1 Hacken
Etapa 11
01.06.15 IFK 0-0 Djurgarden
31.05.15 Malmo 3-0 Atvidabergs
31.05.15 Elfsborg 2-2 Orebro
31.05.15 AIK 3-1 Helsingborg
30.05.15 Hammarby 2-2 Halmstad
30.05.15 Norrkoping 2-1 Kalmar
30.05.15 Falkenberg 1-1 Sundsvall
29.05.15 Gefle 2-0 Hacken
Etapa 10
25.05.15 Djurgarden 2-2 AIK
25.05.15 Helsingborg 1-0 Hammarby
25.05.15 Sundsvall 0-1 Norrkoping
25.05.15 Hacken 0-2 Falkenberg
24.05.15 Atvidabergs 1-2 Elfsborg
24.05.15 Kalmar 2-1 Malmo
24.05.15 Orebro 1-0 Gefle
24.05.15 Halmstad 1-2 IFK
Etapa 9
21.05.15 IFK 3-0 AIK
21.05.15 Malmo 0-3 Hacken
20.05.15 Gefle 3-1 Sundsvall
20.05.15 Elfsborg 2-1 Helsingborg
20.05.15 Norrkoping 1-0 Hammarby
20.05.15 Orebro 2-1 Atvidabergs
19.05.15 Falkenberg 1-3 Kalmar
18.05.15 Halmstad 2-3 Djurgarden
Etapa 8
11.05.15 Hammarby 1-2 Sundsvall
11.05.15 Atvidabergs 2-3 Djurgarden
11.05.15 Elfsborg 2-2 Malmo
10.05.15 AIK 2-2 Norrkoping
10.05.15 Hacken 2-0 Orebro
10.05.15 Falkenberg 1-0 Halmstad
09.05.15 Helsingborg 1-2 Gefle
08.05.15 Kalmar 0-2 IFK
Etapa 7
04.05.15 AIK 2-0 Hammarby
04.05.15 Kalmar 3-0 Orebro
04.05.15 IFK 2-1 Falkenberg
04.05.15 Halmstad 0-2 Hacken
03.05.15 Djurgarden 5-1 Gefle
03.05.15 Malmo 3-1 Helsingborg
03.05.15 Norrkoping 2-1 Atvidabergs
03.05.15 Sundsvall 0-1 Elfsborg
Etapa 6
30.04.15 Orebro 2-2 Hammarby
30.04.15 Gefle 0-0 IFK
30.04.15 Helsingborg 2-0 Sundsvall
30.04.15 Hacken 0-2 Norrkoping
29.04.15 Atvidabergs 1-1 AIK
29.04.15 Djurgarden 3-1 Falkenberg
29.04.15 Malmo 3-1 Halmstad
29.04.15 Elfsborg 2-1 Kalmar
Etapa 5
27.04.15 IFK 3-1 Helsingborg
27.04.15 Norrkoping 4-1 Gefle
26.04.15 Kalmar 0-1 Hacken
26.04.15 AIK 3-0 Orebro
26.04.15 Halmstad 1-0 Elfsborg
26.04.15 Sundsvall 0-2 Djurgarden
25.04.15 Hammarby 2-1 Atvidabergs
24.04.15 Falkenberg 3-3 Malmo
Etapa 4
20.05.15 Helsingborg 3-1 Norrkoping
19.05.15 Hacken 1-2 IFK
21.04.15 Elfsborg 3-2 AIK
20.04.15 Malmo 3-1 Hammarby
20.04.15 Orebro 1-3 Sundsvall
19.04.15 Atvidabergs 3-1 Falkenberg
18.04.15 Gefle 0-0 Halmstad
17.04.15 Djurgarden 1-0 Kalmar
Etapa 3
13.04.15 Hammarby 2-1 Djurgarden
13.04.15 Kalmar 2-1 Atvidabergs
13.04.15 Norrkoping 0-4 Elfsborg
13.04.15 Sundsvall 1-1 Hacken
12.04.15 AIK 3-1 Gefle
12.04.15 IFK 0-1 Malmo
12.04.15 Falkenberg 2-0 Orebro
12.04.15 Halmstad 1-2 Helsingborg
Etapa 2
09.04.15 Halmstad 0-3 Norrkoping
09.04.15 Hacken 1-1 Djurgarden
09.04.15 Atvidabergs 2-3 Sundsvall
09.04.15 Malmo 0-0 AIK
08.04.15 Gefle 2-0 Kalmar
08.04.15 Helsingborg 0-0 Falkenberg
08.04.15 Orebro 0-2 IFK
08.04.15 Elfsborg 1-1 Hammarby
Etapa 1
05.05.15 IFK 1-0 Atvidabergs
06.04.15 AIK 2-1 Halmstad
06.04.15 Sundsvall 1-4 Malmo
05.04.15 Norrkoping 1-1 Orebro
05.04.15 Djurgarden 1-2 Elfsborg
05.04.15 Falkenberg 0-2 Gefle
04.04.15 Hammarby 2-0 Hacken
04.04.15 Kalmar 0-0 Helsingborg
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick