Rezultate Suedia , DIVIZIA 2, Suedia

 
ActivSport
CLASAMENTE
BILETUL ZILEI
PRONOSTICURI
AVANCRONICI
CLASAMENT
Suedia
Clasament Suedia DIVIZIA 2
CLASAMENT 2022
CLASAMENT FORMA
REZULTATE 2022
PROGRAM 2022
Cupa Suedia
ALTE CLASAMENTE
Clasament DIVIZIA 1 DIVIZIA 1
FOTBAL
Jucatori fotbal JUCATORI
Antrenori ANTRENORI
Arbitri ARBITRI
Cluburi fotbal CLUBURI FOTBAL
Asociatii judetene  de fotbal ASOCIATII JUDETENE
Federatii fotbal Internationale FEDERATII FOTBAL
FORMULA 1
CUPA MONDIALA RUGBY
SPORT AGREMENT
BILETE LA MECIURI
VIDEO
CONTACT
1Dunărea Călărași3
2Astra Giurgiu3
3Hermannstadt3
4CFR Cluj1
5FC Botosani1
6CSU Craiova0
7Gaz Metan0
8FC Voluntari0
9CSMS Iasi0
10Dinamo0
11Concordia Chiajna0
12Sepsi0
13Viitorul0
14FCSB0
SONDAJ
Pronostic CFR- Malmo FF
1
X
2
 
PUBLICITATE

Rezultatele meciurilor din DIVIZIA 2, Suedia :

Informatii despre meci | Meci fara informatii
Etapa 22
31.08.15 Degerfors 2-0 Jonkoping S.
31.08.15 IFK Varnamo 1-2 Angelholms
30.08.15 Assyriska 1-0 GAIS
30.08.15 Mjallby 1-0 Ostersund
30.08.15 Ljungskile 0-0 Syrianska
29.08.15 Utsikten 1-1 Sirius
29.08.15 Varbergs 1-0 AFC United
27.08.15 Brommapojkarna 2-1 Frej
Etapa 21
25.08.15 Jonkoping S. 3-0 Varbergs
24.08.15 Sirius 2-0 IFK Varnamo
24.08.15 Ostersund 5-1 Utsikten
24.08.15 GAIS 2-1 Degerfors
23.08.15 AFC United 0-0 Mjallby
23.08.15 Syrianska 0-0 Brommapojkarna
23.08.15 Angelholms 3-3 Ljungskile
22.08.15 Frej 0-2 Assyriska
Etapa 20
17.08.15 Degerfors 0-0 Ostersund
16.08.15 Assyriska 3-3 Angelholms
16.08.15 Ljungskile 1-1 Frej
16.08.15 Mjallby 1-2 Sirius
16.08.15 IFK Varnamo 2-3 AFC United
15.08.15 Brommapojkarna 1-1 Jonkoping S.
15.08.15 Utsikten 1-4 Syrianska
15.08.15 Varbergs 2-3 GAIS
Etapa 19
11.08.15 GAIS 1-3 IFK Varnamo
10.08.15 Jonkoping S. 2-0 Assyriska
09.08.15 Frej 0-2 Mjallby
09.08.15 Syrianska 1-0 Varbergs
08.08.15 Ostersund 2-1 Brommapojkarna
08.08.15 Sirius 3-3 Ljungskile
08.08.15 Utsikten 0-1 Angelholms
08.08.15 AFC United 0-2 Degerfors
Etapa 18
04.08.15 IFK Varnamo 1-1 Jonkoping S.
03.08.15 Mjallby 1-0 GAIS
02.08.15 Sirius 1-0 Syrianska
01.08.15 Varbergs 5-0 Frej
01.08.15 Angelholms 3-1 Brommapojkarna
01.08.15 Ljungskile 0-3 AFC United
01.08.15 Degerfors 1-2 Utsikten
01.08.15 Assyriska 4-2 Ostersund
Etapa 17
28.07.15 IFK Varnamo 3-1 Assyriska
27.07.15 Brommapojkarna 1-0 Sirius
26.07.15 GAIS 0-0 Ljungskile
25.07.15 Frej 2-2 Degerfors
25.07.15 Ostersund 4-1 Varbergs
25.07.15 Utsikten 0-0 Mjallby
25.07.15 Syrianska 1-3 Angelholms
25.07.15 AFC United 1-5 Jonkoping S.
Etapa 16
21.07.15 Ljungskile 1-2 Jonkoping S.
20.07.15 Varbergs 1-1 Brommapojkarna
19.07.15 Assyriska 7-1 Utsikten
18.07.15 Mjallby 1-2 Syrianska
18.07.15 AFC United 0-2 GAIS
18.07.15 Sirius 1-0 Angelholms
18.07.15 Ostersund 3-0 Frej
18.07.15 Degerfors 1-1 IFK Varnamo
Etapa 15
30.06.15 Brommapojkarna 2-2 Mjallby
29.06.15 Jonkoping S. 0-1 Degerfors
27.06.15 Syrianska 3-3 AFC United
27.06.15 Frej 1-1 Ostersund
27.06.15 Utsikten 0-4 Ljungskile
27.06.15 Angelholms 0-2 Sirius
27.06.15 GAIS 0-2 Assyriska
25.06.15 IFK Varnamo 0-1 Varbergs
Etapa 14
23.06.15 Frej 0-4 Brommapojkarna
22.06.15 Ljungskile 3-2 GAIS
21.06.15 Assyriska 2-3 Jonkoping S.
21.06.15 Sirius 2-2 Varbergs
21.06.15 Utsikten 3-0 IFK Varnamo
21.06.15 AFC United 3-0 Angelholms
18.06.15 Degerfors 1-0 Syrianska
17.06.15 Ostersund 1-0 Mjallby
Etapa 13
10.06.15 Degerfors 3-1 AFC United
10.06.15 GAIS 5-2 Utsikten
09.06.15 Jonkoping S. 4-0 Angelholms
07.06.15 Mjallby 1-3 Frej
07.06.15 Assyriska 0-0 Ljungskile
06.06.15 IFK Varnamo 1-5 Sirius
06.06.15 Brommapojkarna 0-1 Syrianska
06.06.15 Varbergs 1-0 Ostersund
Etapa 12
03.06.15 Syrianska 3-0 GAIS
03.06.15 Ostersund 3-2 Degerfors
03.06.15 Frej 1-0 Ljungskile
03.06.15 Mjallby 0-1 Assyriska
03.06.15 Angelholms 1-0 Utsikten
03.06.15 AFC United 3-2 Varbergs
02.06.15 Jonkoping S. 1-1 Sirius
02.06.15 Brommapojkarna 2-1 IFK Varnamo
Etapa 11
31.05.15 GAIS 4-1 Mjallby
31.05.15 Angelholms 1-2 Syrianska
30.05.15 Assyriska 2-1 Brommapojkarna
30.05.15 Ljungskile 0-2 Ostersund
30.05.15 IFK Varnamo 2-1 Frej
30.05.15 Varbergs 0-0 Degerfors
30.05.15 Sirius 1-1 AFC United
30.05.15 Utsikten 1-2 Jonkoping S.
Etapa 10
26.05.15 Degerfors 1-1 Sirius
25.05.15 Mjallby 1-0 IFK Varnamo
24.05.15 Brommapojkarna 0-0 Varbergs
24.05.15 Ljungskile 0-0 Angelholms
24.05.15 Ostersund 3-2 Assyriska
23.05.15 Syrianska 1-1 Utsikten
23.05.15 Frej 1-0 GAIS
23.05.15 Jonkoping S. 2-1 AFC United
Etapa 9
21.05.15 Degerfors 2-0 Assyriska
21.05.15 Sirius 1-0 Mjallby
20.05.15 Jonkoping S. 5-2 Brommapojkarna
20.05.15 Syrianska 3-1 Frej
20.05.15 Varbergs 1-1 Ljungskile
20.05.15 Utsikten 0-2 Ostersund
20.05.15 AFC United 1-1 IFK Varnamo
19.05.15 Angelholms 1-3 GAIS
Etapa 8
17.05.15 Assyriska 0-0 Sirius
17.05.15 Mjallby 1-2 Utsikten
16.05.15 Ljungskile 3-0 Degerfors
16.05.15 IFK Varnamo 0-0 Syrianska
16.05.15 Ostersund 1-1 Jonkoping S.
16.05.15 Frej 0-0 Varbergs
16.05.15 Brommapojkarna 1-1 Angelholms
15.05.15 GAIS 1-1 AFC United
Etapa 7
13.05.15 Syrianska 4-0 Mjallby
12.05.15 Jonkoping S. 3-2 Ljungskile
11.05.15 Sirius 5-0 GAIS
10.05.15 AFC United 1-2 Ostersund
10.05.15 Angelholms 2-2 IFK Varnamo
09.05.15 Utsikten 1-0 Brommapojkarna
09.05.15 Varbergs 2-0 Assyriska
09.05.15 Degerfors 4-0 Frej
Etapa 6
06.05.15 Ljungskile 4-3 Sirius
06.05.15 Mjallby 1-2 Angelholms
05.05.15 Varbergs 2-0 Jonkoping S.
05.05.15 Assyriska 1-3 AFC United
05.05.15 Brommapojkarna 0-2 Degerfors
05.05.15 Frej 1-0 Utsikten
05.05.15 Ostersund 4-1 Syrianska
04.05.15 IFK Varnamo 1-0 GAIS
Etapa 5
15.06.15 AFC United 0-4 Ljungskile
02.05.15 Angelholms 0-4 Frej
02.05.15 Utsikten 1-1 Varbergs
01.05.15 Syrianska 0-0 Assyriska
01.05.15 Mjallby 0-1 Jonkoping S.
01.05.15 GAIS 2-1 Brommapojkarna
29.04.15 IFK Varnamo 1-3 Degerfors
29.04.15 Sirius 2-2 Ostersund
Etapa 4
28.04.15 Ljungskile 2-0 Mjallby
27.04.15 Jonkoping S. 1-0 GAIS
26.04.15 Assyriska 3-1 Frej
25.04.15 AFC United 2-0 Utsikten
25.04.15 Varbergs 1-0 Syrianska
25.04.15 Sirius 3-1 Brommapojkarna
25.04.15 Degerfors 1-1 Angelholms
25.04.15 Ostersund 1-1 IFK Varnamo
Etapa 3
21.04.15 Mjallby 1-2 Degerfors
20.04.15 Jonkoping S. 2-1 IFK Varnamo
20.04.15 GAIS 1-1 Ostersund
19.04.15 Brommapojkarna 1-1 AFC United
19.04.15 Syrianska 2-0 Ljungskile
19.04.15 Angelholms 0-1 Varbergs
18.04.15 Frej 0-0 Sirius
18.04.15 Utsikten 0-1 Assyriska
Etapa 2
15.04.15 Ljungskile 1-0 Brommapojkarna
14.04.15 Ostersund 3-0 Angelholms
13.04.15 Sirius 3-0 Utsikten
13.04.15 Jonkoping S. 1-0 Syrianska
13.04.15 AFC United 0-0 Frej
12.04.15 Assyriska 0-0 IFK Varnamo
11.04.15 Degerfors 0-1 GAIS
11.04.15 Varbergs 1-2 Mjallby
Etapa 1
08.04.15 Mjallby 1-1 AFC United
07.04.15 IFK Varnamo 2-1 Ljungskile
06.04.15 Syrianska 0-0 Sirius
06.04.15 GAIS 0-1 Varbergs
06.04.15 Frej 0-1 Jonkoping S.
05.04.15 Angelholms 0-2 Assyriska
03.04.15 Utsikten 4-1 Degerfors
03.04.15 Brommapojkarna 0-1 Ostersund
CONTUL MEU


INSCRIE-TE AICI
CONCURS
LIGA CAMPIONILOR
EUROPA LEAGUE
EURO 2016
CUPA MONDIALA
JOCURILE OLIMPICE
OFERTE TURISM
NEWSLETTER
Fiti la curent cu ultimele informatii de pe site, inscriindu-va pentru newsletter.
RECOMANDA SITE
REZULTATE ETAPA 1
CFR ClujFC Botosani
11
Astra GiurgiuFCSB
10
HermannstadtSepsi
10
ViitorulDunărea Călărași
01
DIVERTISMENT
Linkuri
EnterClick